Kapat

Özellikle bayan arkadaşlar, akşam yemekleri hakkında?

arkadaşlar yemeklerden sadece yumurta pişirmeyi biliyorum. ama yaş geçti. kendimden utanıyorum. artık yavaş yavaş akşam yemeklerini pişirmeyi öğrenmek istiyorum. yalnız kalırsam pişirebileceğim akşam yemekleri olsun diyorum. bana yapılması kolaydan zora doğru 10 kadar yemekten oluşan bir yemek listesi önerirmisiniz? bunların nasıl yapıldığını internetten bulup öğrenirim. zamanla deneye deneye öğrenmek istiyorum. biliyorsunuz yemek yapmak sadece kadının görevi değil. yorumlarınızı bekliyorum.

0|0
2|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Bak en basit ve lezzetlisi tavuk sote. Tavuk göğüsünü ufak doğra biber soğan baharatla pişir

0|1
    0|0
    • yapılması en kolay yemek sanırım makarna -öğrenci evlerinde yapılıyor. ondan sonra mesela çorba türleri mi daha kolay yapılır veya pirinç pilavı? ayakta bir saat içinde yapabileceğim yemekler?

• Tamam buda basit lezzetli doyurucu

• Listenin sonuna pirinç pilavını ekleyelim lütfen.. onu tutturan hepsini yapıyor genelde. Uzman tv den kolay yemek tarifleri bakabilirsiniz. Soğan salca yağ üçlüsünden sonra yemeğin misal fasulye yapıcaz domatesini atarız o biraz poser sonra fasulyesini atarız pişiririz, yani o üçlüden sonra ana malzemelere geçilir. İnanın çok kolay. Fake bir instagram hesabi açıp yemek bloggerlarini takip edebilirsiniz. Videolu anlatım yapıyorlar. Öneri isterseniz verebilirim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...