Menemen tarifi?

Arkadaşlar dalga geçmeyin ama menemen yapmayı bile bilmiyorum internetten de bakmadım buraya sorayım dedim :D menemen nasıl yapılır çok acııktım ya yicekte birşey yok böyle mis gibi bir menemen yapmayı bilen yazsın :D

0|0
87

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yağda biberi kavur sonra rendelediğin domatesi koy biberler pişince öyle pişir yumurtasını koy ay bak oruç oruç yemek tarifi verdim acıktım yav aahdjşclc

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim :)

• Ne kadar yiceksen o kadar ayarlarsın domatoyu biberi afiyet olsun

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• 3 adet acı biber.. 2 adet büyük domates, 1 diş sarımsak, 1 yumurta, karabiber. sıvı yağ ve tuz...

1|0
    0|0
  • Can'ım cekti bee

1|0
    0|0
  • yumurta soğan domates biber pul biber sıvı yağ geresi basit kolay gelsin

1|0
    0|0
  • İstanbuldaysan gel ben sana yemek ısmarlıım. Mundar etme yumurtayı domatesi biberi :)

1|0
    0|0
  • Yuhh

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Biraz yag koy sogan dogra 1 tame kavur. Uzerine 2 3 domates dogra kucuk kucuk biber dogra kavur guzelce. Istersen kiymada kavurablirsin. baharatlari at uzerine mumurtalari da kir mis

1|0
    0|0
  • 2 domates rendele 2 sivri biber sivri biberi yağa at peşinden domatesi iyice özleşsin 1 tatlı kaşığıda salça at lezzet katıy 2de yumurta kır tuz pulbiber miss:)

1|0
    0|0
  • Sogan ve biberi dogra kavur domates rendele biberin üzerine dök tuzunu koy kapatmadan 10 dk önce yumurta kır pişince kapat

0|0
    0|0
  • e yuh :D

0|0
    0|0
  • Troll seni 😑

0|0
    0|0
    • Cidden troll değil acıktım burdanda menemen fotoğrafı paylaşılmış canım çekti :D

• hiç sevmem

0|0
    0|0
  • ufff bilmion mu

0|0
    0|0
Yükleniyor...