Acil yardım hazır mantı?

Üniversite öğrencisiyim sevgilime mantı yapmak istiyorum ama bilmiyorum nasıl yapılır bu yüzden hazır mantı aldım bimden ekmecik ev tipi fırınlanmış hazır mantı nasıl pişirebilirim onu etkilemeliyim kayserili bu arada başka yerden yapılmış almayı düşünüyorum ama yemiyor oralardan alınanı hazır aldım bu yüzden ama nasıl pişirilir püf noktaları nelerdir hazır mantı pişirmenin anlayanlar yorum atın 😆

1|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• Aşağıda zeki kızın biri anlamaz diyor ama kayserileri nıncık tanımıyor. Ben ağzıma sürdüğüm an nerden alındığını biliyiom be.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kayserili birine marketten mantı alıp yedirmeye kalkma bence. Dışarda yaptırılan mantıdan da yemez diyorsun o zaman hiç riske girme başka bir şey yap

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• Bim den aldığın mantıyla rezil olursun.. Evde hazırlanmış kayseri mantısı al.. Kaliteli.. Sonra internette sos tarifine göre hazırla miss

0|0
    0|0
    • Yemiyoki başkasinin elinde yapılanı sadece annesinin yaptığını yiyomus dışarıda yapılanın içinde ne var ne bilim diyo

• O zaman mantı yapma. Bimdekinin bir lezzeti yok.. Senin sevgilin de dışardan hiç yemiyorsa hiç bir şey yemiyorsa tamam da diğer türlü boş laf yani

• sıcak suyun icine koyacan pişene kadar kaynayacak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynı makarna gibi pisir üzerine güzel mantı sosu yap anlamaz bile bimden aldıgını

0|0
    0|0
    • Kaç dakika kaynatılır çorba gibi erimesini istemiyorum

• 20 25 diyo ama o zmna kadar çorba gibi oluyor

• Arada kontrol ediceksin yaparken tam zamanı yok

Yükleniyor...