Kolay ve lezzetli ne yemek yapabilirim?

18 yasindayim ve yemek yapmayi cidden bilmiyorum hic. Bana aksam iftara yapabilecegim kolay, pratik bir yemek biliyosaniz soyler misiniz?

Güncellemeler:
Firinla ugrasmak istemiyorum bilmiyorum cunku

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• tavuk al haşla yanına da bir pilav tamamdır

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Canim sorun etme ogrenirsin internet cagindayiz bende az biliyorum ama bilmediklerini yapman da kolay artik internete yaziyosun tarifi uyguluyosun guzel de oluyor nefis ev yemeklerine filan bak sekerpare yapmistim internetten bakip ilk deneyimimdi ve begenildi sende yaparsin yani sekerpare firinda patates pirinc pilavi yanina da basit bir corba bul kasma halledersin kolay gelsin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Fırın varsa işin daha rahat domates patates biber sarımsakları hazırla ve tavuk ile patatesleri yağ, salça, baharatlar ile avcarla sonra fırın tepsisine yerleştir pişir hazır :D

0|0
    0|0
  • mantı mercimek çorbası patlıcan kebabı

0|0
    0|0
  • en kolay et sote yap

0|0
    0|0
  • Şehriye çorbası makarna

0|0
    0|0
  • Net daha yardimci olur sana

0|0
    0|0
  • tavaya yağ dök kanat at

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• pizza yap

0|0
    0|0
  • Mantı, Bulgur Pilavı, Fırında tavuk ve patates, Yoğurtlu biber, Pirinç Pilavı, Lazanya, Patates yemeği.😊

0|0
    0|0
  • Fırında sebzeli tavuk, yanına yoğurt tan yapılmış bir çorba, istersen birde pilav türü.. ya da salata. :))

0|0
    0|0
  • soslu makarna :)

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...