Yemek Yapmayı Nasıl Öğrenebilirim?

Arkadaşlar işin aslı şu ki ben evlendiğim zaman bir odada odun gibi durmaktansa eşim yemek yaptığında ya da ne bilim herhangi bir işte benimde biraz katkım olsun diye yardımlarda bulunmak istiyorum. :D Garip kısım sevdiğim kişide tam bir beceriksiz... Açlıktan ölmek istemiyorum ileride. Dendiği gibi hayat müşterektir ve her zaman herşeye hazır birisiyim. :D Kendiside fazla bişey bilmez bende bilmiyorum. 9 senedir seviyorum sevicemde gözüm başkasına kör :D Yani nasıl kısa yönden öğrenebilirim ne yapabilirim. Henüz önümde zaman var biliyorum ama zaman su gibi akıp geçiyor. Bazı şeyleri öğrenmek bilmek lazım. Önerileriniz neler?

Yemek Yapmayı Nasıl Öğrenebilirim ?

1|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• youtuptan yaz ben oyle yapıyorum vıdeolu sekılde hazırlıyorum yemeklerımı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Şu zamanda yemek yapamayan insan evladından bir cacık olmaz
    herkesin imkanı var açarsın netten malzemesi nasıl yapılacağına dair herşey var
    videolu bir şekilde.
    yapmak iste yeter

0|1
    0|0
  • ben de öğrenemedim valla. d

0|1
    0|0
  • umarım yazdıkların hayal urunu degıldır cokguzel Allah tamamına erdirsin
    ya artık ınternet war herşey cok basit ama ıllede tuyo dıyosan
    turk yemeklerının ana maddesı sogan salca yag
    soganı kup kup dograyıp pembelesınceye kadar kavurmayı ogrendınmı gecmıs olsunn butun yemeklerın hemen hepsı bu alt yapıyla hazırlanır

0|1
    0|0
  • internette videolu anlatımlar var aç birini yapmaya başla

0|1
    0|0
  • Annen yek yaparken izle ya da bir yemek defteri yap internetten bazı yemekler bul yaz haftada bir gün bir tane bir tane dene :) deneye deneye öğrenirsin

0|2
    0|0
  • Ben bile bilmiyorum salla

0|1
    0|0
  • Valla bravo yemek tarifleri genelde iyi sonuç verir azcık becerikliysen tamamdır

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...