Kapat

Oruç ayı malumunuz neden tutarız bilen var mı?

iftar çadırında sıraya giren Suriyeli çocuklar tartaklanıp sıradan çıkarılmış ne düşünüyorsunuz acaba?

1|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Böyle bir şey imkansız diye düşünmek istiyorum. Ama eger olduysa da gayet normaldir diye düşünüyorum Türkiye burası ne beklenir bu milletten. ? Orucu sadece kendi nefsi icin tutan, 11 ay yemedigini bir ayda yiyen, iftarda yıl boyunca yemedigi ziyafetu çeken bir milletiz. Çorba ekmek yetmiyor malum... bnce oruc neden tutulur : açın halinden anlamak vicdanı hatırlamak , hastaları çaresizleri hatırlamak ama sadece bir ay değil. Her zaman...

0|1
    0|0
    • Oruç bence açın halinden anlamak değil nefsi köreltmek için tutulur kendine hakim olmakla olur iftar çadırları bence aç açıkta olan insanlar için olmalı oruç tutan evinde yiyor dediğin gibi 1 ayda 11 ay yemediğini ki izin verin yani ne olacak tam iyilik Zaman'ı cart curt açın halinden anlamak diyorlar olaya bak gülmemek elde değil

• Normal aklı başında bir insanın sorgulaması gerekir. Ama Türkiye de bu kavram cok eksik. Sorguladigin takdirde dışlanmaya ve imansiz diye yaftalanmaya çalışılıyorsun. Halbuki zararim bile yok onlaront zararı yanında. Kalem Kılıçtan keskindir diye boşuna dememişler. Allaha kurban olayım. Allahın adını kullanarak kanları eme eme bitiremediler zaten. Islam şefkatli bir din ama içini kendi laflariyla vicadnsizliklariyla doldurup doldurup yeni bir din ortaya çıkarmışlar resmen. Ve bu din şaşalı lüks ve zengin dini... malesef. Allah ıslah etsin yapacak birsey yok.

• daha neler neler kim bilir yemin ediyorum gitmek istiyorum yani olay hava su yeryüzü şekilleri değil anlayış biçimler düşünememe yetileri buradaki insanların 😂😂😂 bir gitsem ülkeden bitecekmiş gibi oluyor ama işte bakalım

En İyi Erkek Görüşü

• Millet o çadırlara bedava yemek yemeye gidiyor, o kadar açın olduğu yerde suriyeliye sıra gelmez.

0|1
    0|0
    • Aynen ya öğrenciyi anlarım bir nebze ama evi barkı var arabası var altında geliyor Oraya düşünsene ya iftar çadırına gitmeye taksi tutup geliyor 😂

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• Allahın emri olduğu için olabilir mi :dd

0|0
    0|0
  • insanlıktan çıktıklarını... asıl ihtiyaç sahiplerinin yerini bulmadığını...

0|0
    0|0
  • Yazik gunah be isterse atesit olsun cocuk heryerde cocuktur

0|1
    0|0
    • Eeeebilye gelde anlat açlıktan aç gözlükükten sözde din İmandan gözü dönmüş insanlarımıza

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• Pislik o herfiler ya

0|1
    0|0
  • geçen o videoyu seyrettim onu diyorsun sanırım, çirkin bir davranış gerçekten, ne söylenebilir ki...

0|1
    0|0
    • Ben sadece gülüyorum mecbur

• 😂👍🏻 ne bilim ya ne diyim hiç bir fikrim yok aslında çok var da söylenecek gibi değil kelime israfı

• öyle evt

• o tartaklayanları da sırat köprüsünde sıradan çıkarırlar inşallah

0|1
    0|0
    • Bilemiyorum ki valla aşırı komik ya aşırı saçma 😂 Açın halinden anlamak

• sabır istemek sıkıntılı bir durum Allah afiyet versin demek daha doğru söylemeden gecmiyim dedim

• Ne verecekse hayırlısını versin akıl fikir versin 😂

• dinci tekfırcı yuzeysel sünni itlerr sözde musluman hepsi böyle

0|1
    0|0
  • Ulan şu mubarek ayı en güzel şekilde değerlendireceğine millet hep bir batırma çabasında

0|1
    0|0
  • Birşey düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Yazık ya 😏

0|0
    0|0
  • nefsimizi sınamak icin

0|0
    0|0
Yükleniyor...