Kolay, basit, pratik bildiğiniz tarifleri yazar mısınız?

İftar için bişeyler yapmak istiyorum. Kolay, basit, pratik bildiğiniz tarifleri yazar mısınız?

0|0
625

En İyi Erkek Görüşü

• Makarna... Ocağa tencere içinde su koy kaynayana kadar bekle kaynadıkdan sonra makarnaları dök , 10 dk orta ateşte kaynat... Arada makarnaları karıştırki birbirine yapışmasın , piştikten sonra suyunu boşalt ve başka bir kaba makarnaları boşalt , tencereye tereyağ ekle , salça ekle bir kaşık , tuz ekle hafif, birazda su ekle bunları bir güzel karıştırıp ardından kaptaki makarnayı tencereye dök , güzelce karıştır , salça her yerine bulaşsın makarnanın sonra tamamdır yemeğe hazır... O değilde ne yazdım beee kıymetimi bil :D

1|0
    0|0
    • Oo helal ben kıvamını tutturamıyorum ya pişmiyor ya da çok pişiyor:D

• Tamam iyi geceler tatlı rüyalar özle beniiii:D

• mesajjjjjj atılmyıorrr mesajjjjjjj :D unutmadık beee :D

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• patatesi haşla püre yap.
    tepsiye bir sıra diz üstüne soğanla kavrulmuş kıyma üstüne bir sıra daha patates püresi üstüne bol kaşar ver fırına

1|0
    0|0
  • Küp şekerli ekmek tatlısı:
    bir ekmeği yarıya bölüyorsun içini açıyorsun küp şekerleri dolduruyorsun. Afiyet olsun

2|0
    0|0
  • Makarna

0|0
    0|0
  • Malzemeler Listesi

2 dilim peynir
    1,5 su bardağı süt
    Yarım su bardağı su
    2 tane yumurta
    2 su bardağı
    Margarin
    1 çay kaşığı tuz. ////Tüm malzemeleri bir kapta mikser ile çırpın, mikser yoksa iyice çırpabileceğiniz birşey kullanarak güzelçe çırpın ama peyniri çok daha fazla ezmeniz gerekecek. Eğer mikser varsa peyniri ezmekle fazla zaman kaybetmeden kızgın tavaya azıcık yağ koyun. (Karışımın içine yağ koymayın.) Kepçeyle krep karışımını tavaya dökün. Alt tarafının kızarmasını bekleyin ve ve çevirin. Eğer çevirmekte zorlanırsanız klasik yöntem olarak başka bir tabağı tavanın üzerine kapatın ve çevirin sonra diğer tarafını da kızartabilirsiniz. Karışım bitene kadar tavaya her seferinde yağ ekleyin ve diğer krebi yapmaya başlayın. Peynirli Krep Tarifi gerçekten de çok kolay öyle değil mi? Şimdi peynir konusunu abartmak isteyenlere tavsiyem: Üzerine kaşar rendesi dökün ve biraz daha tavada ısıtın. Bu malzemelerde yaklaşık olarak 8 parça krep çıkıyor.

0|0
    0|0
  • Ekmek arasi sarelle

0|0
    0|0
  • Tantunici no 14749394722

0|0
    0|0
  • türlü pilav

0|0
    0|0
  • Patlıcanı ikiye böl haşla, sonra az yağda una bulayarak kızart.

0|0
    0|0
  • patates kızart

0|0
    0|0
  • Bir bardak su

0|0
    0|0
  • Disardan djdj

0|0
    0|0
  • Baslangic Mercimek çorba
    ana menu kizarmis tavuk garniturlu
    Meze cacık ve salata
    Tatlı irmik helvası

0|0
    0|0
  • Yogurt salatasi yap

0|0
    0|0
  • domates çorbası yap.

0|0
    0|0
  • pizza siparis et en basiti

0|0
    0|0
  • Peynir ekmek yumurta shshj

#Türkerkeği

0|0
    0|0
  • ekmek arasi peynir

0|0
    0|0
  • ekmeğin üzerine kaşar ve baharat atıp fırına atardı ablam muhteşem bir şey olurdu.

0|0
    0|0
  • Tavada tereyağını erit üstüne de iki yumurta kır oh mis :)

0|0
    0|0
  • Yazamam çünkü bilmiyom

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 5

• Hiç bişey bilmiyorum 2 dk utanıp geleyim ben 😂

0|0
    0|0
  • Yufkayı küçük yuvaelaklar haline getirip üstüne sarımsaklı yoğurt ve tereyağı dökebilirsin

0|0
    0|0
  • Mercimek çorba
    Bulgur pilavı
    Fırında sebzeli tavuk
    Tavuk göğsü 😋

0|0
    0|0
  • Tatli tarifi verebilirim canım :) potibor biskuvileri tek kat halinde borcama diz üzerne muhallebi dök ustune çilek dilimleri köy en ustune de çikolata sosu hem pratik hem yazın iyi gidiyor :)

0|0
    0|0
  • Patatesli omlet 😍

0|0
    0|0
Yükleniyor...