Kapat

Bimden ne alabiliriz?

Öğrenci evinde kalıyorum aksam iftar icin bimden hazir ne yiyecek alinabilir onerileriniz var mı ev yemegi tarzi yani?

0|0
11|21

En İyi Erkek Görüşü

• Aşağıda arkadaş döner demiş , mantıklı bir öneri. Salam sosis tarzında hazır ve kolay hazırlayabileceğiniz şeyler olabilir. Yani şöyle bir şey var , orası market :D ne isterseniz bulabileceğiniz bir yer. İstersen tavuk gögüsü alıp sote yaparsın ya da tavuk gögüsü alıp tatlı yaparsınız. Size kalmış birşey.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 20

• tavuk alın

0|0
    0|0
  • tavuk burger eti ve ekmek standart yiyeceğidir öğrenci evinin güzel de olur peynir de al :D
    bizim arakdaaşlar öyle yapıyordu

0|0
    0|0
  • Bim nedir

0|1
    0|0
  • Kuruyemiş ve muz alıyorum ben sadece... Kuruyemişler fındık fıstık ceviz badem alabilirsin , muzunda kilosu pazardakiyle aynı fiyatta , pazara gitmektense bimden almayı tercih ediyorum :)

0|0
    0|0
  • Bimdeki hazır yiyecekler iyi değil ya baktım çok kötü hepsi git 4 liraya yaprak sarma al tamekmi neydi migrostan ufak bir yoğurt ekmek hazır çorbada al istersen tamamdır

0|0
    0|0
  • güzel barbunya var, kaç kişiyseniz 1 er tane alın, ısıtır yersiniz, hazır corbalardan da bir çorba yapın kendinize, ohhh üstüne de tatlı var yine bimde... tamam işte şahane bir iftar sofrası..

0|0
    0|0
  • Patso al

0|0
    0|0
  • ordaaa hazır barbunya veya sarma var. fiyatıda uygun. öğrenciyken almıştım 2 defaa pratik ve lezzetli

0|0
    0|0
  • Hazır köfte

0|0
    0|0
  • doner var adana var kofte var pastates var yufka var sıgara boyreyı var

0|0
    0|0
  • Belediyelerin cadirlarinda yemek daha mantikli...

0|0
    0|0
  • Mantı, Köfte, Döner, Adana, Pizza, Börek Çeşitleri ;)

0|0
    0|0
  • tavuk al baget. tavada iki çevir sebzeyle. al sana ev yemeği. yanına da pilavı yaptın mı ok.

0|0
    0|0
  • Lecola al ic

0|0
    0|0
  • kız öğrenci evinde hazır yemek yeniyorsa erkekler intihar etsin.

0|0
    0|0
  • Bizde kalıyoruz ama hazır yemiyoruz yani bildiğin yemek yapıyoruz :)

0|0
    0|0
  • Teneke fasulye

0|0
    0|0
  • makarna alın barbunya filan arada sırada kahvaltı türü bişeler yapın

0|0
    0|0
  • Şu hazır köfteler var ya o alabilr. Veya hazır mantı

0|0
    0|0
  • Hurma al

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 10

• ev yemeği ne arar la markette

0|0
    0|0
  • Pizza.

0|0
    0|0
  • mantı olabilir dostun yogurdu var bide salça sosu üstüne mis gibi :D yazarken acıktıgımı farkettim Allah seni ya

0|0
    0|0
  • Mantısı çok güzel tatlılarıda çok güzel bim herşey <3

0|0
    0|0
  • Kıyamam ya, öğrencilik çok zor be. 😂😂 Yemek yapmaya zaman kalmayınca belediyenin iftar çadırına gidiyoz 😂😂😂

0|0
    0|0
  • ketçap mayonez :D turşu

0|0
    0|0
  • Mantı alabilirsin

0|0
    0|0
  • mantar alın köfte alın

0|0
    0|0
  • Bimdeki soslu fistik cok seviyorum canim cekti smdi 😕

1|0
    0|0
  • Kıyamam la size. Güzel mantı var hazır alın. Bir tavuk baget alın pişirin. Güzel şeyler var yani orda

0|0
    0|0
Yükleniyor...