Öğle yemeğim nasıııl ( resimli ) ?

Öğle yemeğim nasıııl ( resimli ) ?
Tavuk schnitzel ve kolaaaa :D nasılll görülüyor?

Güncellemeler:
Ben yaptım bu arada :)

1|3
6271

En İyi Erkek Görüşü

• afiyet olsun

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Millet aç aç oruç tutuyoz 😒

4|1
    0|0
    • olabilir zaten bunu açları anlamak için tutuyorsun herkes açken hiç yemek görmeden oruç tutsan oruç felsefesiyle bagdaşmazdı zaten. fakirler sokakta çöp toplarken sen bir yerde oturup yemek yiyebiliyorsun demi anla işte onları kolay gelsin amacını bil

• @dilara_123 yeter gidin mesajlardan konuşun sürekli bildirim geliyo sabrında bir sınırı var daa

• tamam yazmıyorum iyi geceler kanka :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 70

• kızartma tercihim olmaz, aşırı yağlı ve sağlıksız zira.

0|0
    0|0
  • Biraz saygi cok bisey istemiyom

23|5
    0|0
  • Troll bile olsanız oruçlu bir insan bunu görse alacağınız günah sizin ahirette yanmanıza sebebiyet olacak.

Devam edin devam edin.

Aptal geldiniz aptal gidiyorsunuz.

10|3
    0|0
  • Ramazan uğramadı herhalde oralara 😜😏😎

17|5
    0|0
  • Müslüman değilim ama yaptığınız gerçekten yanlış.

21|12
    0|0
    • Reklamını yaptın artı puan alırsın şimdi 😘

• Reklam mı! Hanımefendi oruca karşı olmanızı anlıyorum ama insanların görüşlerine saygı göstermek daha erdemli bir davranış olmaz mı sizce de?

• Çok tatlısın öpüyorum seni iyi günler.😊

• K*şarlık para ile olsa siz yine bedavaya yapardınız ☺️

7|2
    0|0
  • Zıkkımın dibini ye

14|1
    0|0
  • Açız be vicdansız

10|0
    0|0
  • Bu ne bicim schnitzel

8|0
    0|0
  • Oruçlu insanlara niye yapiyon bunu.

4|2
    0|0
  • 1-Güzel görünmüyor, Zaten bunu da sevmem.
    2- Yemeğin nasıl olduğu için değil, Saygısızlık ve fesatlık olsun diye yaptığın ortada, Her halinle terbiyesizsin.

3|0
    0|0
  • Bence bunu bilerek ramazanda oruç tutan arkadaşlara saygısızlık olarak attın demi itiraf et :/ ?

3|1
    0|0
    • Ben her gün yaptığım yemeklerin fotosunu atıyorum ve kalbim öyle fesatlıklara çalışmaz. İyi günler.

• :)))) peki bugün ramazanın ilk günü olduğunuda biliyosundur :) ?
      sanada iyi günler..

• saygısız

3|1
    0|0
  • Tas Güzelmiş.

1|0
    1|0
  • Afiyet olsun çok lezzetli insanlar müslüman olsada tutulamıycak durumlar vardır bunuda bilmiyorlar kalkmış beddua ediyorlar banada ver ordan bir kaç dilim sos ev yapımı mı onada bakmak istiyorum ben krep yedim sabah 😀

0|0
    0|0
  • Sizlere teşekkür ediyorum. Sizin gibi insanlar sayesinde Allah katında daha çok sevap kazanıyoruz..

5|0
    0|0
  • ben oruçlu değildim bugün sağlık nedeniyle tutamıyorum ilaç kullanıyorum ama bu yaptığın hem ayıp hemde günah sitede oruç tutanlara küfür ediyosun resmen

0|0
    0|0
  • Afiyet olsun oruc tutmuyosun diye seni yargilamak bize dusmez ama saygi evrenseldir.

3|0
    0|0
  • Şişkomusun

2|0
    0|0
  • Tavuk iyide o kolaya buz atılırmı gitti bütün asiti koy dolaba soğuk soğuk iç kolayı buzlu içenleri anlamıyorum cidden.

2|0
    1|0
    • Bu arada kimse oruç tutmuyo diye kimseye artislik yapmasın herkesin günahı kendine herkesin sevabı kendine girme ln o zaman konuya ne adamlar var ya küfür etmişler bide siz müslümanmısınız la? Göstermelik müslümanlar sizi. Belki hristiyan kız belki başka bir dinden yemek konusuna konu açmış belliki yemek var içinde ne giriyon o zaman?

• Katılıyorum +1

• Erkekler Devam
    50

Kızlar Ne Diyor 61

• 1. Görülüyor değil "görünüyor"
    2. Saygısız olduğunu buradan görüyoruz.
    3. Afiyet olsun.

18|10
    0|0
    • bu saygısızlık degil oruç fakirleri anlamak için tutulur ve insnalar fakirken sen yemek yemeyi bırakmıyorsun deigl mi? :) arkadaşta yemegini paylaşmş bu normalde de yapılıyor :)

• @dilara_123 kimsenin hakaret ettiği yok avukatlıl yapmayı kes.

• @dilara_123 en son dedigine de ben katiliyorum. Kimse oruc tutmak zorunda degil, ama niyetinin nasil oldugunu sen ve ben gayet iyi biliyoruz bence

• Bide popon bunu gizli olmadan yollamayi tutsaydi müthis olurdu ;)

9|3
    0|0
  • boğazında kalmıştır umarım

7|1
    0|0
  • Kimsenin hayatına kimse karışamaz !
    Bunu bilsinler.

Herkeste doluşup , yazmış yok saygısız yok ayıp , vs vs. Size ne güzel kardeşim :)?
    Herkesin hayatı da inancı da kendine.

Burası Irak /İran mı da , ramazan diye her lokanta kapanacak? Laik ülke burası.

Hem zaten oruçluysa , bu sitedeki bu kategoride işi ne ;) ?

KS' nin genel kuralıdır bu sanırım ;
    Soruya cevap vermek hariç , sataşmak laf sokmak vs herşey var.
    Boş işler.

Soruya gelirsek ;

Afiyet şeker olsun kardeş.
    Ellerine sağlık.
    Güzel gözüküyor.. Nar gibi de kızarmış üstelik :)

Bende öğlende pizza yedim :))

#DirenYemek

#Apple

1|1
    0|1
  • Oruclu değilim ama yaptıın terbıyesızlık Allah yınede senı aclıkla terbıye etmesın

0|4
    0|0
  • Keşke biraz duyarlı olsan burda oruç tutanlar var onların canı çekiyor. Afiyet olsun.

3|1
    0|0
  • İyi gözüküyor afiyet olsun

1|0
    0|0
  • Saygından dolayı gizlenmişsin bir de galiba

4|1
    0|0
  • Ama bu yapılır mı yaaa

3|0
    0|0
  • Güzel afiyet olsun 😂

0|0
    0|0
  • afiyet olsun..

0|0
    0|0
  • Cidden s*lak mısınız?

3|1
    0|0
    • orucu açları anlamak için tutuyorsun herkes açken hiç yemek görmeden oruç tutsan oruç felsefesiyle bagdaşmazdı zaten. fakirler sokakta çöp toplarken sen bir yerde oturup yemek yiyebiliyorsun demi anla işte onları amacın bu. herkes aç kalsın hiç yemek görme uyu vaktini geçirmeye çalış ee ben fakirleri anladım amaç sevap kasmak mı yoksa cidden bir emiri yeirne getirmek mi? mantıgınızı kullanın sahip oldugunuz kudret beyinlerinizdeki asil hücrelerde mevcuttur

• birisi bilerek gözüne sokuyosa bunu haklısın. saygısızlıktır. ama bu ülkede çok olaylar oldu sokakta sigara içen su içen birini görüp linç ettiler defalarca bunlara bir tepki olarak söyledim bu arkadaşında kesin kötü niyetle paylaştıgını bilemeyiz dini hedef lan bir söz yok eskiden de böyle paylaşımlar yaparlardı insanlar. bu fotonun altına küfürler yazmak terbiyesizliktir. oruç felsefesinede uymaz ayrıca nerde çelişki yaptıgımıda anlamadım söyledklerim gayet tutarlı

• Kötü niyetle paylaştığını bilemeyiz diye bişey yok ramazanın ilk günü ve insanların %70'i oruç. Herkeste bunu biliyor. Yani bu şahısta herşeyin farkında bilinçsiz yapılan bişey değil bunu sende biliyosun sırf savunmuş olmak için savunma. Küfür yazan da olmadı zaten. Arkadaş sadece "Cidden siz salak mısınız?" demiş ve burda bir küfür veya herhangi bir hakaret yok. Basit bir soru sormuş ve soran şahıs "Hayır değiliz" derse olay biter.. Nerde çelişki yaptığını anlamamana da şaşırmadım.

• Afiyet olsun. Orucluyuz tabi biz

2|0
    0|0
  • Allah herkesin sofrasına bunlardan ve nicelerinden koysun ama senin için diyecek bişeyim yok bir insan inanmaz oruç tutmaz bilemem ne falan ama böyle saygısız olmaz zıt kım falan ye demiyorum da bunla birlikte bir güzel günah yiyorsun

0|0
    0|0
  • Oruçlu olmama rağmen güzel gözükmedi 😁
    Miden kocaman😮😯

0|0
    0|0
  • Azıcık saygın olsa

2|0
    0|0
  • Kim bilir kaç kişinin Günahına girdin

1|0
    0|0
    • olabilir zaten bunu açları anlamak için tutuyorsun herkes açken hiç yemek görmeden oruç tutsan oruç felsefesiyle bagdaşmazdı zaten. fakirler sokakta çöp toplarken sen bir yerde oturup yemek yiyebiliyorsun demi anla işte onları kolay gelsin amacını bil. bu açıdan bakınca bir günah yok ortada sen neden oruç tuttugunu bilmiyorsun :)

• Kusasım geldi menü hiç benlik değil :D

0|0
    0|0
  • Cix cix 😕

0|0
    0|0
  • buz gibi kola oyhhhh

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    41
Yükleniyor...