İftar yemeğinde ne yapsam?

Arkadaslarimi yemege davet ettim. Lazanya yapacagim. Yaninda ne corbasi iyi olur? Baska neler yapabilirim?
Tatli kadayif var, olur mu?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Domates çorbası yap mm

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence lazanya ağır kalabilir ya. Uzun süre açlıktan sonra kısmen daha hafif şeyler yemek daha sağlıklı bence.
    Yoğurt çorbası hem hafif, hem doyurucudur mesela. Tarhana da olabilir ama tarhana herkes sevmez, sen bak duruma göre.
    Ana yemek fırında tavuk ya da o tarz bir şeyler olabilir. Ana yemekle uğraşmak istemez isen de bol meze ve zeytinyağlılar yapabilirsin. Tatlı olarak da kadayıftan ziyade daha sütlü tatlılar tercih edersen kimse mide fesadı geçirmez.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• @berinnnn bence Baslangic corbasi pirinc/yogurt corbasi olsun, hem hadis olarak hemde tadi olarak cok hos olacaktir.. Kesinlikle karamel kullan pirinc corbana..

Kadayif yerine daha hafif tatlilar dusunebilirsin ilk günde. Orda olsam ben yapardim simdi sen yarin mutfak'i batirirsin. :)

1|0
    0|0
  • berrin seni alan adam yaşadı la

2|0
    0|0
  • neden lazanya? kendi kendine yapıosun. dah ii bişeyler yapamıomusun? o lazanyaya harcadığın parayla. @berinnnn

1|0
    0|0
  • Dolma çorba

1|0
    0|0
  • tava yap yanina plav bide corba yeter

1|0
    0|0
  • Ne lazanyasi? İftara sarma falan yap

1|0
    0|0
  • Ramazan yarın başlkamıyor mu ya _?

1|0
    0|0
    • bir kac gun sonra gelecekler

• baska?

• Ya sen kuru fasılye pilav yap ya da taze fasulyede olur öndende bir çorba peşinede tatlı oh mis

• İstediğini yapabilirsin hepsini yeriz adres alayım :D

1|0
    0|0
  • tepsı yap ve yogurt corbası:)

1|0
    0|0
  • Tarhana çorbası iyi gider lazanya birlikte

1|0
    0|0
  • ezo gelin corbasi , olur mercimek corbasi olur kadayikfa iyi tatli.

1|0
    0|0
  • Lazanya nedir icli kofte sarma ve borek ac.

0|0
    0|0
  • Hafif tatlı
    Puding ya da dondurma

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• İstediğini yap işte canın ne çekiyorsa. d

1|0
    0|0
  • Mercimek corba

1|0
    0|0
  • Lazanya kıymalı ise yanına yemek olarak birşey yapmana gerek yok, çorba, salata, zeytinyağlı bir yemek ve hafif sütlü bir tatlı yapsan yeter.

1|0
    0|0
  • yayla çorbası

1|0
    0|0
  • Ben iftara yoğurtlu tavuk çorbası yapıcam. Evde tek ben oruç tutunca fazla bişey yapasımda gelmio :/

1|0
    0|0
  • Ayran çorbası yap

1|0
    0|0
  • Sebze çorbası iyi olabilir çok severim

1|0
    0|0
  • mercimek çorbası 😇

1|0
    0|0
Yükleniyor...