Bilen varsa helal olsun derim?

Yağı ve soğanı kavurdunuz.. Salcasini Koydunuz. Kur fasulyeyi de koyup biraz Kavurdunuz. Suyunu Ekleyip Baharatlarını da Atıp Tam Düdüklünun Ağzını Kapatacakken (Maydanoz Kaynanan iz ) Geldi ve 50 gr çiğ paket yağıni yemeğin suyunun içine attı. Sizce bir mantık Var mı bunda ne olur Var deyin yoksa kafayı yiycem zaten ben yemeğe yağıni koymuşum. Madem yemegi yapmayacaksin yaptığım yemeğe burnunu neden sokuyor sun Valla kafayı yiycem ne olur bişeyler söyleyin düzelsin şu moralim :'((

0|0
614

En İyi Erkek Görüşü

• Hakkisin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim yaptığım yemeğe müdahale edilmesinden rahatsiz olurum. Cadi kaynana ne diye koyar belki tad icin ama kavurma sirasinda konur cahiil kari bak bende sinirlendim empati kurunca. Sende onun yaptığı bir yemege suyunu koyduktan sonra kavurmadan salca koy bakalim ne tepji verecek

1|0
    0|0
    • :-) ayy valla güldürdün beni helal olsun kız sana en iyi görüşü kaptın :-) kız sadece o olsa yine şükür pisirdigim yemeğe yeniden su ekliyor pişmiş yemeğe tuzlu olmuş deyip çiğ patates koyuyor eski kafa valla esime soruyorum tuzu iyi diyo belki biz tuzlu seviyoruz töbe töbe ya

• Oglu artik senin yemeklerini yiyor diye kiskaniyormu acep :D o cig patates olayi sacma ben lokanta yemegi yapiyorum tuzlu olupta kaynanan gibi soguk su hic koymadm baska tencerere salcayla kaynar suyu pisirip ilave edeceksin :D

• Tuzlu seye sadece su knuraa nerde oyun ekmegi banacak salcali suyu ay bu kaynanan bir degisik baska ne yapiyor

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Cadı kaynana ne olacak

1|0
    0|0
  • o senın kaynanan koyarda koymazda asdfgh

0|0
    0|0
  • Yağlı seviyordur belki. Ama aile işine karışan büyükleri anlamam. La beniim ailem karışmasana

0|1
    0|0
  • Aileyi sen kizin ve kocssindan hesap etmesen olmazdi bunlar...
    Bize de evlen derler tozdan nep kapan kizlar varken...
    Kaynanan hakli

0|0
    0|0
  • Yemege yag atmistim diyecektin

0|0
    0|0
  • Kaynana adı üstünde😂

0|0
    0|0
  • Hahaha 😂
    Herife şikayet et 😜

0|0
    0|0
  • Bol yağlı seviyor demekki deyip çık işin içinden büyütme

0|0
    0|0
    • Eşim akşam yağlı derse normal 100 gram yağ yedi zavallı yemek diycem

• Öyle de olabilir :-)

• Yani. Madem kayınvalidenle yaşıyosun kaçışın yok ozaman bununla yaşamaya alış. Kendine hayatı zindsn etme eşinede etme. Eğlenceli hale getir işi :) siz bir aile oldunuz artık. Anneler babalar o aileye girmemeli gerekmedikçe. Başınızda size karışan büyüğünüz varmış gibi değil maskotunuz varmış gibi düşünün. Annecilerde kızmasın. Maskot derken evin neşesi gibi bir düşünün :)

• Nasıl bir kaynana o ya

0|0
    0|0
  • beş dakika daha fazla pişir paket yağın kokusu gitsin

0|0
    0|0
  • Olsun ben yine de yerim, açım zaten :)

0|0
    0|0
  • kafayı yeme yemeğini ye

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Sen soğan kavurmak için yağ koymussun, o tat versin diye. Ortada sorun yok bence.

0|0
    0|0
    • Bence çok sorun var zaten yağıni koydum ben yeterince yemeğe burnunu nie sokuyo

• Yok karışması hoş değil ama yaptığı yanlış da değil yemek açısından, onu söylemek istedim. Annem de son aşamalarda yağ atar, o yüzden.

Ama evet karışmasaydi daha iyiydi.

• bildiğin gibi yap gitsin kız beğenmiyosa yemesin

1|0
    0|0
  • Bence kiskaniyo seni yemeyi değiştirmeye çalişioki eşin beyenmesin

0|0
    0|0
  • o kaynanadan korkacan liseli

1|0
    0|0
  • ne lanet gelsin de geç bazen insana iyi gelir bu :)

1|1
    0|0
Yükleniyor...