Yarışmaya katıldım sizce video nasıl birde burdan sormak istedim :) ?

görüşleri alabilirmiyim sizce nasıl olmuş eleştiriye açığım bu arada :) küsmüyorumm :D

Güncellemeler:
sesimin ayarıyla baya oynadım belli oluyodur zaten :D fark edemeyenler oluyo galiba :D

3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Namahrem saçımı duymasın diye sesini montaj yapan bacım destekliyorum seni ellerine sağlık no numara beş yıldız olmuş. : )

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ayy canım çekti çok güzel olmuş 😄

1|0
    0|0
    • çok sağolun teşekür ederim inşallah daha güzelleri sizlerin sofranızda olur :)

Erkekler Ne Diyor 14

• helal la güzel olmus. d

1|0
    0|0
  • Kötü

1|0
    0|0
  • görüntü olarak güzel duruyor, çikolata + krema ile yapsaydın daha lezzetli olacağına emin olabilirdim :D (puding sevmediğim için kişisel görüşümdür)

1|0
    0|0
    • Çikolatalı sos ile keki ıslatmak daha mantıklı çünkü üzerine dokulunce çok akışkan olurdu puding biraz daha katı 😊

• sos değil kuvertur çikolatayı, krema ile erit oldukça akışken ve tatlı olabilir :I farklı bir boyuta geçer o tatlı, ve görüntü olarak oldukça iyi duruyor.

• ek olarak krem şanti yerine labne + (3 kaşık pudra şekeri) denerse çk daha iyi olabilir diye umuyorum, krema insanın içini bayıyor :ı

• o nasıl ses.. izleyemedim

1|0
    0|0
  • 00:40 muzlar.

1|0
    0|0
  • Olasada yesek

1|0
    0|0
  • cok guzel

1|0
    0|0
  • Hazır aldınız tabi her şey basit :D

0|0
    0|0
    • Evet zaten öyle olmadığını idda eden yok 😊 amaç bunları bileştirip öyle bişey çıkarmak 😊

• darılmadım eleştiriye açığım ama atıf biraz yanlış olmuş :)

• tam peki şampiyon sensin :D

• eh işte güzel :D

0|0
    0|0
  • Ellerine sağlık, güzel görünüyo

0|0
    0|0
  • Bu kızı kaçırmayın beyler :D :D

1|0
    0|0
    • :D :D aahah çok teşekürler

• hahha :D ilan vercem alan olmazsa

• gel sen bu yakışıklı razıyken kaçırma al :D :D

• begendim laa .. guzel dusunmusun beklentim bu yöndeydi

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...