Kapat

İftar sofranızda olmazsa olmazınız var mı?

İftar sofranızda olmazsa olmazınız var mı?
Çoğu kişi için hurma, çoğu kişi için pide, çoğuna göre çorba olmazsa olmaz.
Benim olmazsa olmazım makarnadır, peki sizlerin?

11|3
236|251

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hurma ve Ramazan pidesi, Ramazan'da daha çok yendiği için bir tür gelenek olduğu için. Çorba da mideyi rahatlattığı için. :) Yani bunların hepsi açıkçası. Genelde de bizim evde illa ki tatlı da yenirdi. Güllaç tabii özellikle yine bir Ramazan geleneği olduğu için :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 250

• 9|6
    0|0
  • 6|0
    0|0
    • nasıl Türksün lan sen

• @by_mert_34 lan ozaman kullanma telefonu turk mali mi? Beyine bak cola icince kimliginimi kaybediyorsun banane

• @AndrogynousDen aynısını bende söyledim hatta daha fazlasını bile söyledim ama sonuç ortada kendi boş kafalı oluşunu göremeyecek kadar budala
      Şikayet etmiş görüşümü kaldırdılar Yediği domatesin biberin tohumu en büyük düşmanımız israilden geliyor diyorum adam kolaya takılmış gidiyor

• Çorba ve hurma

2|0
    0|0
  • Corba.. şart..
    hurma birde..

3|0
    0|0
  • Lutfen iftar sofralarımızı paylaşalım... Ramazan bereket ayıdır... Ramazanda paylaşılan her güzel şey azalmaz.. çoğalır..

4|0
    0|0
  • Tarhana çorbası <3

3|1
    0|0
  • Genelde zaten şükürler olsun çorbasız soframız olmaz; yemeğe başlarken hem faydalı hem de öyledir bizde, iftarda da vazgeçilmez olur. Ondan başka da su olur herhalde; sonrası Allah ne verdiyse...

1|0
    0|0
  • Allah affetsin de Ramazan ayında benim canım çok fena bira çekiyor. Pide olmazsa olmazım

2|0
    0|0
  • Karpuz ve tahin

1|0
    0|0
  • 💦su 🍷

1|0
    0|0
  • Çok şükür ne olursa yerim :)

1|0
    0|0
  • Salata kanks

1|0
    0|0
  • Pide ve kola genelde olur su tabiki birde :)

1|0
    0|0
  • valla benim yok allah ne verdiyse onu yemek yiyecek birşey buluyorsan ne mutlu bize

4|0
    0|0
  • 2|0
    0|0
  • Bana Pirinç Pilavı yapsınlar yeter :D Bütün bir ramazan boyunca iftarımı onunla açmaya razıyım ben :)

2|0
    0|0
  • Allah ne verdiyse

2|0
    0|0
  • Komposto 😍😍😍😍

2|0
    0|0
  • Yok. :D Fark etmez. :D

1|0
    0|0
  • Ekmek galiba 😅

3|0
    0|0
  • Çok şükür ne olursa Allah ne verdiyse

2|0
    0|0
  • Su olmazsa olmazımdır :D Şöyle en susadığın anda dev bir coca cola bardağına koyacaksın yarısı soğuk yarısı sıcak sonra bekleyeceksin ezan okunana kadar o elinde... Ezan okunana kadar sevgiliyie bakar gibi bakacaksın onada sonra ezan okunacak vee... (Ehhh) TuT

1|0
    0|0
  • Corba ve iftar tabagi o kadar ac kalan bünyeye yemek hemen yüklemek olmaz once kahvaltilik urun ile on destek sonra az porsiyon yemek

1|0
    0|0
  • Et. Allah olmayanlara versin. Bir taraftan etsiz olmaz diyorum bir taraftanda olmayanlara üzülüyorum.

2|0
    0|0
  • Ben çok susuz kalıyorum. İçecek ve çorba olsun, başka birşey olmasın.

1|0
    0|0
  • su tabi ki.

1|0
    0|0
  • Hurma ve pide

1|0
    0|0
  • pastane pidesi

1|0
    0|0
  • Yiyebilecegim seyler olsunda farketmez

1|0
    0|0
  • hurma

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    220

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 235

Yükleniyor...