Daha önce maklube yediniz mi?

Daha önce yediniz mi?Çogunluk maklube yemiştir bence 😊 Çocukken yediğim, tadı damağımda kalmış olan bir yemek... Harika, yemeyenlere tavsiye ederim. Genelde fetocu apla ve abi tiplerinin öğrenci kapmak için başvurduğu bir taktiktir maklube ama nurcu olmayanlar da tüketir 😂😂

Güncellemeler:
Nasil yapilir ve nurculukla alakasi ne diyenler olmus
Nasil yapildigini bilmiyorum kankiler ben sadece yiyorum 😃😃 Nurcu derken fetoculardan bahsediyorum onlar genelde maklube ile ogrenci kaparlar Türk milletinin zayif noktasinin " yemek " oldugunun onlarda farkinda ahahah şaka bir yana kimse yememiş arkadas mutlaka yiyin 😊
Evet çatalı bıçağı hangi elinde tutacağını bile bilmeyen mahluklar bu yemegi yiyenleri elestirmis. Lan hepiniz cinsel hayatinizde milletin onunu arkasini yalarsiniz burda " iy nasil herkes kasikla yiyor " gibi laga luga yapmayin. Milletin uzuvlarina salca surup yalayan tiplersiniz agzimi actirmayin benim 😃 Her yemegin yenme usulu var bunun usulu de bu salak sacma elestirilerde bulunmayin papucumun sonradan gormeleri 😃

2|4

Erkekler Ne Diyor 40

• Hiç yemedim. Fetoperest arkadaşlarım çağırıyordu yemeğe ama hiç ilgimi çekmediği için gitmedim :D

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 26

Yükleniyor...