Şeker hastalığı için hangi yemekler yapılmalı?

Arkadaşlar ben şeker hastalığının sınırındaymışım o yüzden eşimle beraber ne yapacağımızı bilmiyoruz, tavsiyeleriniz var mı? Eşimle beraber yapabileceğimiz yemek tariflerini söyler misiniz?

1|1
41

En İyi Kız Görüşü

• Şekersiz tuzsuz az yağlı yapın kardeşim geçmiş olsun babaannem şeker hastası bizden daha yağlı yer dikkat etmez ama siz dikkat edin

0|1
    0|0
    • Börek ve tatlı yemeden nasıl olacak bilmiyorum. Teşekkürler yine de kardeş

• Diyet tatlılar börekler var Abi kepekli ekmek le börek yapılabilir mesela araştırılsanız hem lezzetli hem sağlıklı şeyler var

En İyi Erkek Görüşü

• sebze yemekleri baklagiler et gibi yiyebilir uzak durcak iycekler pirinç pilvavı yemicek - diyetisyenin verdi listeye uyulucak

0|0
    0|0
    • Tamam, Teşekkürler. Diyetisyenin yaptığı listeyi uygulamakta zorlanıyorum. Çok halsiz kalıyorum

• şekerin düşü yordur insülin vurduktan sora yemek ye

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Geçmiş olsun umarım tez zamanda kurtulursunuz

3|2
    0|0
  • Bir şeker hastası olarak söylüyorum ki bunun için özel yemekler yok. Patates, pirinç, un, nişasta içermeyen çok yağlı ve tuzlu olmayan besinleri tercih etmeniz gerekiyor. Yememekten ziyade minimum derecede tüketmeniz gerekip bol bol yürüyüş yapmalısınız. Her öğünde mutlaka yoğurt yemeye dikkat edin ki dengelensin. Geçmiş olsun demeyeceğim çünkü geçmiyor. 😑 Sadece stabil tutabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Patatesten, prinçten ax uzak durun. Şekerli meyve ve sebzelerden çok tüketmemeye çalışın ve yürüyüş yapın bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...