Kendi elinizle yapip yediğiniz en saçma yemek neydi :D?

Az önce kendime salçali kaşar yaptim, midem patetes oldu. Hiç tavsiye etmem 😅. Sizin en saçma çalismaniz neydi :D?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Pizzalı lahmacun sjsdhjashdshj :D
    Aslında tadı biraz iyiydi ama sallamasyonluydu hepsini karıştırıp yapmak
    Ama bir keresinde o nasıl hayal gücüyse kardeşim şalgam almıştı
    bende 1 bardak içtim daha sonra hayal gücüme güvenerek 1 bardak daha kattım içine un ve şeker kattım :( ondan sonra da hiç şalgam içmedim tadı hala aklımda ürperiyorum yapmasaydım keşke :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yemek yerine pek geçmesede kürdanın ucuna tulumba tatlısı + peynir + börek koymustum üzerinede şalgam içiyordum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 28

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 8

• ekmek arasi cikolota canim nutella cekmisdi arkiler cikolata almisdi dukkanlar kapali gece gece yiyorduk ekmek arasi kasar masadaki cikolatalari gorunce oyle yedim gitti ekmek arasi ciko iyi gitdi

0|0
    0|0
  • Valla geçen sene yeni yeni yemek yapmayı öğrenirken yemekleri yağsız tuzsuz yapardım , çöpe gitmesin diyede mecbur yerdik

0|0
    0|0
  • öğkk salçalı kaşar mı :D

0|0
    0|0
  • Yumurta'ya kaşar rendeleyip üstüne tekrar yumurta kırıp pişirmek :)

0|0
    0|0
  • 1 hafta evde yalnız kalmıştım canım nohut çekti internetten bakıp yapmıştım sonra görüntüsü o kadar leşti ki tadına bile bakasım gelmedi, ucundan baktım berbattı taş gibiydi bide çöpe döktüm.

0|0
    0|0
  • Salçalı yumurtaya sarımsaklı yoğurt döktü. Hala midem bulaniyor

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • ahaha :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...