Şarabın tadı neye benziyor?

Çocukluğumdan buyana şarabın ana yurdunda büyüyen biriyim, üzüm yetistiriciligide yaptık zamanında, bu uzumler genelde şarap üretim fabrikalarına verildi. Ben şarap içmem daha doğrusu alkol kullanmam ama hep merak ettim şarabın tadını kokusunu. mesela bira icmedim ama maltanayı ( o da arpadan imal edilmiş) biranın tadına benzeten arkadaşlar var, peki şarabın tadi neye benziyor?

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

• Süryani şarabı içip kavun yemeyen şarabın tadını alamaz.

0|0
    0|0
    • :) pek bişey anlamadım neye benzediğini sordum. Icecegimden değil merakımdan ana maddesini biz yetiştiriyoruz çünkü. ...

• Tesekkur ederim ovuldugu kadar degil yani 1 şişe yıllanmış saraba verdikleri para manisada en az 10 kilo uzume verilen paradan daha fazla işin en ilgilendiğim kısmı buydu.

• Orası öylede pek tatlı olmuyor oraların şarabı. Pek iyi yapamıyor bizimkiler sanki. Ama emeğinize saygım sonsuz yanlış anlama :)

En İyi Kız Görüşü

• Hiç güzel değil ekşi ama güzel bir ekşilik değil abartıldığı kadar değil yani vokta , rakı dururken içilcek içki değil

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• buraya sorucağına gidip migrostan ucuz bir sofra şarabı alıp deneyebilirsin
    en fazla 12 tl den olursun

şarap ve biranın tadı hiç bir alkolsüz normal içeceğe benzemiyor
    zaten oo tadı harika ya diye içilen bir şey değil
    alkol almak için içilir içki

0|0
    0|0
    • Alkol kullanmıyorum demistim.

• Mide bulandırıcı bence.

0|0
    0|0
  • Üzüm turşusuna şarap denir

0|0
    0|0
    • :) ama şarabın icinde alkol var , üzüm tursusunuda biliyorum yapıyoruz.

• şarap kadar leş bir içki yok ya tad olarak. hiç sevmem. rakı candır

0|0
    0|0
  • Neyden yapildiysa onun keskin tatlisi

0|0
    0|0
  • Ekşi üzüm gibi bişey işte

0|0
    0|0
  • boş ver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...