Gecenin bir yarısı gelen sıcak çikolata krizlerinden muzdarip misiniz?

Dışarısı soğuk uykunuz yok evde oturuyorsunuz saat ilerlemiş birde canınız birden sıcak çikolata istiyor mu? Ben çıldırıyorum neyse ki işte evde her yerde sıcak çikolatam yanımda krizlerime dur diyebiliyorum bu da capsli ispatı.. Siz içinizdeki isteğe sıcak çikolata sevgisine dur diyenlerden misiniz? link

0|0
114

En İyi Kız Görüşü

• Çok severim sıcak çikolatayı ve ben de o markayı tercih ediyorum,zaten başka marka görmedm pek.Güzel oluyor.Ama bi keresinde üniversite binasında,sıcak çikolata makinesinden içtim.Hayatımda bu kadar kadifemsi,bu kadar yumuşak,pürüzsüz bi tat duymadım.Çok güzeldi.Onun aynısını başka hiç bi yerde tatmadım.Arıyorum:(

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• bunlar hep amerikanın oyunu işte çayın suyu mu çıktı :P

0|0
    0|0
  • nescafe dıyenlerdenım yanında kocaman tam fındıklı çikolata olursa tadından yenmez:) nescafeye batır batır yerim:)

0|0
    0|0
  • bu saatte yapmayaydın kim gidip alcak şimdii :(((8

1|0
    0|0
  • evde yapılanlar bi işe yaramıyor ki :D sıcak çikolata makinesinde olcak ki uf.

0|1
    0|0
  • gece gece bana bunu niye yaptın :(

0|0
    0|0
  • çorba olsa iyiydi

boğazım acıyor

1|0
    0|0
  • sıcak çikolata değilde sütle bebe bisküvisi krizi geliyor bana:(

0|0
    0|0
  • arada canımın ne istediğini bilmediğim bişeyler çekiyo adını bilmediğimden bişe de yapamıyorum:(

1|0
    0|0
  • bilgisayara damlatmısın ihy..piiyss

0|0
    0|0
  • evet bende cok seviyorum ozellikle bu soguk kıs günlerinde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Olsa da içsek :(

1|0
    0|0
  • canım çekti ya la :(

0|0
    0|0
  • sıcağını soğuğunu bilmem ama acaip susadim ve canım çikolata istiyor

0|0
    0|0
  • Abi harbiden nescafe-çay içtim daha demin sıcak çikolata başka ya kim hayır derki :D

0|0
    0|0
    • bide sıcak çikolata iç :D ben çay saatimi geçirdim bu saatlerde geliyor benim sıcak çikolata krizim :)

• Yokki kahretsin =)

• evde 30 civarı işyerindede 5 tane stokta bulundururum tavsiye ederim sana da :) stok yapmak iyidir..

Yükleniyor...