Kuruyemiş yemeyi sever misiniz?

Kuruyemiş yemeyi sever misiniz? Çoğumuz bir şeyler izlerken kuruyemiş yemeyi sever. Ara öğünlerde de tüketiriz bir kısmını. Özellikle diyet listelerinde kuru kayısı, ceviz eksik olmaz. Çoğu zaman da faydalarına dikkat etmeden, eğlencesine yeriz belki; ama hepsinin birçok faydası var ve her gün birer ikişer tane mutlaka tüketilmelidir. Peki ya faydalarını biliyor musunuz? Bakınız, www.kizlarsoruyor.com/.../a10515-kuruyemis-deyip-gecmeyin-iste-faydalari Gününüz güzel geçsin.

• Evet
    A seç
  • Hayır
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
327

En İyi Erkek Görüşü

• Cok Severim Özellikle
    AntepFıstığı ve Tuzlu Fıstık

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 26

• bayılırım fındık ve antep fıstıgı karısım yaptırırım hep.. ıkısı bana yetıyor, bazende delı gıbı cekırdege sarılıyorum onda lımıt yok bıtene kadar devam:))

1|0
    0|0
  • Bizde de çok sevilir çok tüketilir ancak;

Kuruyemiş dışında yöresel olarak özellikle bu mevsimde tüketilen kendi evlerimizde yaptığımız bir birinden lezzetli genellikle tatlı olarak nitelendirebileceğimiz ve yine muazzam derecede fayda sağlayan yiyeceklerimiz var. Onları da tercih ediyoruz elbette..

1|1
    0|0
  • fındığın kilosu kaç para sen bilionmu?

2|0
    0|0
  • 2|0
    0|0
  • Valla fayda zarar gözetmeksizin yiyorum. En sevdiğim ise
    Siirt fıstığı - Uludağ gazoz
    Çiğ Fındık - nutella - su
    Ceviz - bal - çay
    Hepside güzel lezzetli

1|0
    0|0
    • Aaa Kaju yok mu?

• Çok Yağlı geliyor bana ama kaju alırsam yanında tuzlu kabak çekirdeği onları da sade Beypazarı soda ile götürürüm :)

• Hani bazı kişiler vardır ya karışık çerezin içindeki sırası ile önce antep fıstığı, sonra badem, sonra kaju daha sonra da fındığa saldırıp geride kabak çekirdeklerini, fıstıkları ve leblebileri bırakır. He işte o benim. Öyle severim işte.

1|0
    0|0
  • Doktor; 24 saat TİKA basa Yiyip sonra rejim yapmak saçmalıktir. AFRIKA'da millet açlıktan olurken TİKA basa yemekle göbek yapan insanlar gaddardir.

1|0
    0|0
  • Kuruyemiş severim ama kilo aldırıyor, çok yememek lazım.

1|0
    0|0
  • ehh. pek sevmem

1|0
    0|0
  • antep fıstığı, ceviz, fındık, badem.. gerisine pek yanaşmam..

1|0
    1|0
  • Kuru yemişler hayatımın bir parçası diyebilirim. Çok severim. Öğünlerimde eksik olmaz.

1|0
    0|0
  • Kaliteli yağ ve iyi bir protein oranı var testesteron seviyesini yükseltmek için ara öğün olarak belli bir miktar tüketiyorum fazlası yağ yapar

1|0
    0|0
  • 'A' evet.
    kaju ve siirt fıstığı bir başkadır, benim memleketim :d

1|0
    0|0
  • Tabiki, favorim fındık.

1|0
    0|0
  • Kaju iyidir.

1|0
    0|0
  • Kuru Kayısı bir avuç her gün yerim protein yüksek oldugu için.

1|0
    0|0
  • ya severiz :D

1|0
    0|0
  • bakalım hemen öğrenelim hanımefendi. benim favorim tuzsuz badem.

1|0
    0|0
  • antep fıstığını çok seviyorum :) Kabuklu olanlar tüketilmeli. Abur cubur yemiyorum. Güzel paylaşım :)

1|0
    0|0
  • fındık antep fısığı ve özellikle kaju :)) sinemada vazgeçilmez patlamış mısır :))

2|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 3

• Her türlü abur cubur uyar

1|0
    0|0
  • çok severim hepsini en çook çıtır mısır :D

0|0
    0|0
  • Sivilce yapmasa sevcemde