En iyi kahve çeşidi hangisi?

Arkadaşlar hangi kafeye gitsem kendime uygun kahve bulamıyorum. Çok sert olmayan bir kahve türü yok mu? Fiyatı umrumda değil her gitmemde onu isteyeyim yeter...Sizce en iyi kahve türü/çeşidi hangisi?

0|0
84

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Benim severek ictigim bir kahve var kahveland'in ozel karisimiymis 7 baharat karisimiyla aamabir kahve bu kadar guzel olur cok hafif ve severek icebilecegin birsey paket olarak satılan karisim kahveleri vvarsakiz, kahve , keciboynuzu falan icindekiler paket olarak satiliyor bir bak arastir istersen :) sutlu ggibicokta guzel

0|0
    0|0
  • ben beyaz çikolatalı mocha içiyorum ama siz sevmezsiniz herhalde tatlı çünkü. sert içmek için en iyisi filtre kahve bence...

0|0
    0|0
    • sert olmalı fiyatı farketmez yeter ki favorim olsun cafe gezmekten bıktım ya kitap okurken güzel bir kahve içemiyen tek benmiyim

• yuh diyorum.

• ikinci yorumu yanlışlıkla yazdım neyse önerilerin için saol..

• Tabii ki de MENENGİÇ KAHVESİ.

0|0
    0|0
  • Menengic kahvesi ♥

0|1
    0|0
    • Evde yapmıştım bide cafedekini deniyeyim 😊

• 3u bir arada'lardan alma guzel bir cozunebilir kahve bul, tchibo gibi. sonra da aktardan sut tozu al gercek sut tozu.

0|0
    0|0
    • ben evi kastetmedim kafalerde içmek için bir kahve türü istedim? fazla sert olmıyacak ve bol aromalı hoş bir gülümse bırakmalı kitap okurken

• anladim. soruda sert olmasin demissin yorumlarda sert olsun. hangisi?

• dikkatli oku çok sert olmicak, ama sert olduğunu anlatacak. eğer varsa bilgin yazınız yoksa gölge etmeyin başka ihsan istemem.

• Filtre kahve.

0|0
    0|0
    • kafelerde içecem var mı ondan ve sert mi

• Fazla sert değil. Benm favorim :)

• sert olmalı ama. Kitap okurken hoş bir tebessüm bırakmalı stres'ten beş dakikada olsa arındırmalı yorgunluk atmalı sert olmalı beynimde çarpmalı ne içtim l*n ben? Demeli insan ne güzel demis atalarımiz ( bir kahvenin 40 yıl hatrı var )

• latte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...