Kapat

Kendi yaptığım ton balıklı makarna nasıl görünüyor?

şuan yiyorum bu makarnayı :D güzel beğendim, buraya atayım dedim sizlerinde yorumunu alayım. sizce nasıl görünüyor makarnam :D link 10 üzerinden kaç veriyorsunuz :D

0|0
2513

En İyi Kız Görüşü

• oruçlu oruçlu canımız çekti günahı senin boynuna.

0|0
    0|0
    • gel iftara sende ye :)

• orda olsam koca iki tabak yerdim açım zaten

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 24

• ton balıklarıda kaybolmuş makarnaların arasında birde üzerini yeşilliklerle süsleyeydin daha güzel görünecekti.

0|0
    0|0
    • malzeme olsa canın sağolsun benimde aklıma gelmişti :D elimizde olanlarla yaptık bişeyler :)

• desene dükkan senin.canın sağ olsun bir dahakine inşallah

• 2 veriyorum. niye yiyosun yaaa oruç oruç millete gösteriyosun bidee

0|0
    1|0
  • görüntü pek iç acıcı değil ama sanırım tadı şahanedir:)

0|0
    0|0
    • ya görüntüsü kameranın flashından kaynaklı olabilir. yağlı görünmesinin sebebide bu. çok parlamış kerata :D

• afiyet olsun efenim:) emek verilmiş herşey güzeldir...

• sağol teşekkür ederim :)

• Bu millet oruçlu neden gösteriyorsun diyenler ne mal ya. Napalım siz açsınız diye bizde mi yemeyeceğiz? Hem başlıkta belirtmiş madem istemiyorsun tıklama linke. Ayrıca kötü görünüyor.

0|0
    0|0
  • nimete kötü yorum yapılmaz

soğan mı koydun çözemedim ama sadece peynir zeytin ton balığı karıştırınca makarnaya harika oluyor denemelisin

0|0
    0|0
    • soğan,domates,ton balığı,zeytin bunları koydum. senin dediğinide denerim birgün :)

sen salçasız diyorsun değil mi? bir an aklımda canlandırdım güzel olur diye düşünüyorum.

• salçasız yapıyorum. tonbalığını salataya ve pizzaya da katarım çok hoş oluyor :D

• denemek gerek :D sağol tavsiye için ;)

• iğrenç hatta berbat ama onu bulamayanlarda var işte hem oruçluyum (:

0|0
    0|0
  • Afiyet olsun ;)

0|0
    0|0
  • iftar öncesi olacak işmi bu:) ayıca pek iç açıcı görünmüyor :/

0|0
    0|0
  • midem bulandı

0|0
    0|0
  • Önemli değil nasıl olduğu..yemek yapabilen bir erkek candır kanaatimce =/.

0|0
    0|0
    • hay ağzına sağlık panpa :D ne anlar bunlar ya o kadar emek vermişiz etmişiz..

• Hiç..emek verilmiş bir şey birde bonus olarak erkek elleri değmiş.. yenmez mi o makarna?!.

• afiyetle yenir hemde, ellerime sağlık ;)

• zeytin mi onlar.

0|1
    0|0
  • kötü görünüyor.

0|1
    0|0
    • spacecake, olmuyor, dalgınlığıma geldi tuz ekiyor sandım :(

• ölülerin yemegine benziyor. benden bir -10 :/

0|0
    0|0
    • ölüler yemek mi yer ya :D buda nerden çıktı anlamadım gitti.

• ilginç o.O gel sen birde tadına bak adamı canlandırıyor ;)

• Afiyet olsun :)

• korku filmlerindeki yemekler gibi duruyo

afiyet olsun :D

0|1
    0|0
  • Burda oruçlu insanlara sorualacak sorumu bu bogazında kalsın desem kabalık etmiş olurmuyum :)

0|0
    0|0
    • biraz olursun, ama boğazımdan şimdi geçmiş durumda. :D

• daha iki saat sonra iftar etcek kisiler var abi ya ne makarna muhabbeti yapiyosn

0|0
    2|0
  • Mide bulandırıcı.

0|1
    2|0
    • günah ... nimet o (hep sen mi? :D:D:D)

• Bu saatlerde senden beklerdik böyle soruları. Ben eleştiriyorum diye tahtını mı verdin ? :)

• Vay be, hiç yorumlarıma değer vermiyorsun demek. :( Üzüldüm şimdi !_!

• :(((( 3 pauntt.

1|0
    1|1
  • ne yaptın pampa sen , bulamaç haline getirmişssin ama tadı hoştur eminim afiyet olsun

0|0
    0|0
  • ay karman çorman naptın öyle... :/

0|0
    0|0
    • ya burada link vardı tarifi, sarımsak yoktu zaten sevmemde, soğanla domates vardı ek olarak onları kattım. ziyan olmasın diye.

• hee o daha yerinde :D

• peki.. iyi öğütmeler efendim.. :)))

• Kızlar Devam
    4

Erkekler Ne Diyor 13

• ton balığı salça ne alaka, onun yerine konserve mısır az mayonez ve fesleğen üzerine parmesan daha iyiolurdu sanki, her neyse afiyet olsun, yenmeden bilinmez böle şeler

1|1
    0|0
    • link

tarifi burdan aldım o.O

• İftar öncesi gözüme çok kötü göründü nedense. Yağlı yağlı ıykk. :(

• ha tamam anladım sağol o zaman deneriz birgün onuda. bu yemekte fena değildi ama. sevdim ben. ellerime sağlık :D

• Yediği yemeği söyleyenleri şiddetle kınıyorum. Sanki gösteriş yapıyormuş gibi görgüsüz haller. Sana tek yıldız.

2|0
    0|0
    • Kötü zaten be.

• ne alakası var kardeşim, hayatımda nadir yemek yapmış insanım ben, bu kendi başıma yaptığım ilk yemek o yüzden sizlerle paylaşmak istedim. oruçlu olduğunuzu unutmuşum. yediğim yemeği gösteriş yapmakla elime ne geçecek :D

• Umrumda olmaz pek. ;)

• bence muhteşem görünüyor, ne kadar negatif inan var hep olumsuz yorum yapmışlar, özellikle kızlar, şuandan eminimki, buraya olumsuz yorum yapan kızlar o makarnanın aynısını yapamazlar

0|0
    0|0
    • adamın dibisin la :D sevdim bu yorumu. okadar uğraştık emek var

• 0 veriyorum. orucuz biz burda :D

ayrıca makarna 2 3 dk daha pişseymiş daha iyi olacakmış. bulamaç olmuş bu.

0|0
    0|0
  • ateistler makarna yiyor mu insan yiyorsunuz diye duymuştum :(

1|1
    0|0
    • ateistlerde bırak insan yemeyi kurban etme bile yoktur en azından sizlerden bir farkımız var, kurban geleneği ilkel kabilelerden kalma bir durumdur. bizde kurban etme bile yok o derece çağdaş bir kültürümüz var ;)

• O kadar aç olmama rağmen canım çekmedi bu nasıl bir beceriksizlik arkadaşım. Ama inan şurda olsa soluksuz yerim oda ayrı birşey.

10 üzerinden 2

0|0
    0|0
    • ya ilk defa böyle birşey yaptım, onuda hesaba kat, ben ki yemek yapmada beceriksiz adam böyle birşey yapmış sen hesap et :D

• O çatalı bi yıka lan :D

1|1
    1|0
  • hımm gayet güzel görünüyor :)

0|0
    0|0
  • yapa yapa bu yemeği mi yaptın sen yakında kabonhidratta gidersin öbür tarafa

0|0
    0|0
  • Yemek yapan bir erkek var koşun kızlaaar

0|0
    0|0
  • 10 bro

0|0
    0|0
  • Oruçluyum onun da etkisi olabilir ama gözüme mükemmel göründü. 10 üzerinden 10 -_-

0|0
    0|0
  • Farketmez 1-10 olsa hertürlü yerm 5 dedm :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...