Beyaz modasını şehre taşıyoruz! Senin şehir stilin hangisi?

stetoskop
Yazın en sevdiğimiz akımı olan beyaz akımı bu kez şehirde. Anketimi cevaplayarak bana şehir stilini söyle, sana en uygun ayakkabıyı önereyim!
Farklı şehir stili önerilerini ve görüşlerini de mutlaka beklerim. :)
#ŞehirStili
Rahat Şehirli: Beyaz tarz bir pantolon ve şık bir gömlekle her yere gidebilirim!
Gezgin şehirli: Şehirde uzun yürüyüşlere ve tüm hava koşullarına uygun bir tarz yakalamak en büyük önceliğim.
Plaza Tarzı Şehirli: Bembeyaz ofis stilim sayesinde fark yaratmamla ünlüyüm!
Sportif Şehirli: Spor bir hayat tarzıdır; günlük hayatta da sportif bir tarzın peşindeyim...
Moda ikonu Şehirli: Beyaz akımı benden sorulur; tarzımın hayranları olduğu doğrudur!
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Beyaz modasını şehre taşıyoruz! Senin şehir stilin hangisi?