2017’nin en dikkat çeken trendi: Özgür gelinlik! Kısa etekli gelinlikleri beğeniyor musunuz?

Artık etrafınızda uzak duvaklı, A kesim ya da prenses model, kabarık gelinlik görmeyeceksiniz.
Devir ‘fark’ devri!2017’nin en dikkat çeken trendi: Özgür gelinlik! Kısa etekli gelinlikleri beğeniyor musunuz?Daha kısa etekler, daha rahat formlar. Genç nesil modelleri artık hareket özgürlüğünde sınır tanımıyor. Yani rahat rahat halay çekebileceksiniz kızlar!

Beğendiniz mi?
#YazStili
#Meczup

2|0
10831

En İyi Kız Görüşü

• Eteği kısa bir gelinlik giyersem topuklu ayakkabı giymem gerekir. Ben spor ayakkabı giymeyi planlıyorum :P

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 31

• Kadınlar bikiniyle, tangayla evlendiğinde haber verin.

0|0
    0|0
  • Resmen meczup değil munzur hatun bu. Böyle mini etekli gelinlik filan sokmayın kızların aklına.

4|1
    1|0
  • Beğendim güzeller, hoş görünüyor.

0|1
    0|0
  • Hoş değil

1|0
    0|1
  • her boka da özgür kelimesini salça ettiniz. evlilik genelde kadının köleleşmesiyle sonuçlanan bir etkinlik. bu etkinlikte giyilen gelinliğin adının özgür gelinlik olması bu sonucu mu değiştirecek

2|1
    0|0
  • aklıma gökçe bahadırın ali sunalla yaptığı evlilikte giydiği gelinlik geldi. mini etek gibi. bence şık olsun ama dekolte olmasa da olur.

0|1
    0|0
  • Gelinlik deyince aklıma asla bu şekilde bir şey gelmiyor. Bence gelinlik formu şu anda en güzel halinde.

1|0
    0|0
  • Daha hoş ve daha sevimli. Hatta vucudu saran balık gibi kıyafetler daha da güzel, tabi ince vucutluya.

0|1
    0|0
  • Soldaki çok güzel

0|1
    0|0
  • Beğeniyoruz.

0|1
    0|0
  • Klasik iyidir

0|0
    0|0
  • Ortadaki güzel duruyor

0|1
    0|0
  • Hoş iyi durumda

0|1
    0|0
  • kötü begenmedım

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|1
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • farklı..

0|0
    0|0
  • ben beğenmem şahsen benim kadınım olacak şahıs kısa giymesine müsade etmem

0|0
    0|0
  • Kötü.

0|0
    0|1
  • Kotuu

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 107

• Hayır.

0|0
    0|1
  • Tarz meselesi ben gelinlikte sevmem zaten :)

2|1
    0|0
  • Beğenemedim hiç ama modaevinde çalıştığım yıllarda çok güzel tasarımlara rastladım vücut güzelse yakışan gelinler çıkıyordu aralarında

0|0
    0|0
  • Midi değil;mini boy gelinlik beğeniyorum.
    *Gecen bol olsun.*

0|1
    0|0
  • prenses model gelinlik yoksa ikinci el bulur ya da özel diktirir yine bildiğinizi okuruz bu modeller çok kötü..

0|0
    0|0
  • Benim beğenim A kesim olanlar.

0|0
    0|0
  • harika

0|0
    0|0
  • Oh be.. yazıyı okurken bir rahatlama geldi

0|1
    0|0
  • Daha çok nikah elbisesi gibi duruyorlar #balım

0|0
    0|0
  • uzun daha hoş beğenemedm

0|1
    0|0
  • Seviyorum gerçekten. Şatafatlı şeyleri sevmem.

0|0
    0|0
  • Beğenmedim ya gelinlik sade olmamalı bence böyle. Çünkü evlilik önemli ve bir kere olabilicek bir sey (istisnaları saymıyorum). Bunun için de gelinliğim baya güzel ve kendini belli edicek olmalı. Ben balık model isterdim.

0|0
    0|0
  • Hayır insanı özel kılan bir şey değil sıradan duruyor

1|0
    0|0
  • Kimse kısa gelinlik giymeyecek. O bahsettiğin göremeyecek kelimesi saçma o yüzden. Giyse bile kısa uzun etekten kimse vazgeçmez. Açıklar vazgeçse bile tesettürlü kızlar yine uzun giyecek. Soru yaparken her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşün derim bidahakine

0|0
    0|0
  • Gayet başarılı bence, ortadaki favorim

1|0
    0|0
  • Her şeyde yeni moda yaratabilirler fakat gelinliklerde asla klişeden vazgeçilmez.

1|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • beyaz kabarık elbise gibi duruyor geleneği bozmamak lazım kabarık uzun gelinlik candır 💙

0|0
    0|0
  • Evet hoş ve tatlı modeller var.

0|0
    0|0
  • Guzel bence

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    87
Yükleniyor...