Yok artık! Aksesuar takacak bir orası kalmıştı! Bu plaj kuyruğu trendi sizce de sınırı aşmamış mı?

Her geçen gün özellikle moda dünyasında birbirinden absürd akımlarla karşılaşıyoruz. Buna bir yenisi daha eklendi ve adına da 'Plaj kuyruğu' dendi...Yok artık! Aksesuar takacak bir orası kalmıştı! Bu Plaj kuyruğu trendi sizce de sınırı aşmamış mı?
Japon mücevher firması BoDivas, yeni bir takı tasarımıyla dikkatleri üzerine çekti. Bikininin alt parçasına bacak arasına takılan takıya firma ”plaj kuyruğu” ismi vermiş. Bu orijinal takı, sadece bikinilerle değil kısa şortlarla da takılabiecek. 20 dolardan satışa sunulan takının farklı modelleri bulunuyor.

Çok kötü buldum. Umarım bu trende ilgi olmaz..
"Moda gün geçtikçe saçmalıyor.."

Siz ne düşünüyorsunuz?
#YazStili
#Meczup

3|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Çok kötü ya. Bir de yerinde mi diye kontrol etme aşaması var :D Ahahah el hep orada artık millet ne der :/

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Dün aynı şey göbeğine piirsing, burnuna halka taktıranlara söyleniyordu, bugün göbeğinde metal olmayanı sopayla kovalıyorlar.
    Yarın hepiniz alıp çatıııır çatır takacaksınız.
    Net...

5|1
    0|0
  • Daha neler duyacağız neler göreceğiz

3|0
    0|0
  • Saçma millet nasıl para kazanacağını şaşırmış

2|0
    0|0
  • Yani bak iste sonra niye turkleri sevmiyolar.. ota b*k a burnunuzu sokmayi okadar sviyonuz ki. birakin millet istedii yere istedigini taksin. bayiliyonuz yani hic derdiniz yok milletin yaptiklarini dert ediyonuz. o bunu niye yapmis. aaa bu ne kadar ayipmis.. vah vah boyle mi olmus.. tuh tuh cok yanlismis vs.. birakin abi artik sunu.. normal yani abi ne var bunda simdi.. bkz. at gozlukleri

1|0
    0|0
  • gerçekten rezalet..

1|0
    0|0
  • Bir bu eksikti 😂😂

2|0
    0|0
  • Mide bulandıran her şey moda olmaya başlıyor.

0|0
    0|0
  • hahah bir yere takılırsa sökülür gelir mazallah

0|1
    0|0
  • hayır avrupada bunlar çok normal bir kere çok duyuyorum şeyine bile takan var bana normal geliyor olabilir

0|0
    0|0
  • vay be daha neler gorucez

0|0
    0|0
  • guzelmis hadi kızlar yaptirin

0|0
    0|1
  • Saçma

0|0
    0|0
  • Modaya ayak uyduracağım diye tutturanlar düşünsün sen neden kafa yoruyorsun?

0|0
    0|0
  • la bu çizim be. gercekmiş gibi lanse etme

1|0
    0|0
  • Yakında tek taş takarlarsa oraya sasirmam. Bence sapık bayanlar böyle takı takarlar aşırı saçma yani

0|0
    0|0
  • yapan var mı ki

0|0
    0|0
  • saçmalık

0|0
    0|0
  • ben beğendim

0|0
    0|0
  • İyice şaşırdılar yaa.