Bu sene her yerde çiçek desenli kıyafetler var! Siz özellikle büyük desen çicekli kıyafetleri nasıl buluyorsunuz?

Gizli Üye
Geçen bir elbise alayım dedim her yerde aynı modeller hep çiçekli hep böcekli.

Bu sene her yerde çiçek desenli kıyafetler var! Siz özellikle büyük desen çicekli kıyafetleri nasıl buluyorsunuz?
Siz bu senenin modası büyük desen çicekli kıyafetler hakkında ne düşünüyorsunuz? Beğeniyor musunuz?

Bu sene her yerde çiçek desenli kıyafetler var! Siz özellikle büyük desen çicekli kıyafetleri nasıl buluyorsunuz?