Erkek için en güzel Sevgililer Günü hediyesi nedir?

>> Tüm Yarışmalar

Giriş
Erkekler katılabilir, Kızlar oy verebilir
Bitti
15.02.2012 22:00:00
Bir 14 Şubat Sevgililer Günü daha geldi çattı. Güzel bir şeyler yapıp sevdiceğin yüzünde güller açtırmak gerek. Güzel bir yemek belki; ya da küçük bir tatil başbaşa. Sonra bir de hediye almalı elbet; şöyle anlamlı, romantik...

Erkeklere ne çok görev düşer değil mi böyle günlerde?

Ama kız kısmısı o günün hayaliyle hazırlanırken, güzel güzel hediyelerin hayalini kurarken ve sevdiği için hediyeler hazırlarken; gerçekten erkeklerin hayalini kurduğu hediyeyi bulabilir mi? Sahi, erkekler kendilerine neyin hediye edilmesini ister en çok?

İşte biz de ulvi bir görevi yerine getirip kızlar ve erkeklerin nasıl bir hediyeyi hayal ettiğini, hangi hediyenin onları mutlu edeceğine dair ipuçlarını toplayalım dedik. Bu nedenle geçen yıl gerçekleştirdiğimiz Sevgililer Günü yarışmasında ufak bir değişiklik yapmaya karar verdik.

Geçen yıl, kızların erkeklere, erkeklerin kızlara vermeyi isteyeceği en yaratıcı hediyeyi sormuştuk, bu yıl ise herkes kendi hayalini paylaşacak bizimle!

Yarışma sonunda en yaratıcı fikri veren üyemiz bizden 3000 Xper puan kazanacak.

Haydi erkekler klavye başına; sizce bir erkeğe verilebilecek en yaratıcı hediye nedir Sevgililer Gününde?

Kızlar siz de Kızlar için en güzel Sevgililer Günü hediyesi yarışmasına katılabilirsiniz.

Prize  Ödül
3000 Xper Puan
mistiq bu yarışmayı kazandı ve 3000 Xper Puan ödülünün sahibi oldu. Tebrikler!
Kazanan paylaşımı aşağıda görebilirsiniz

Erkek için en güzel Sevgililer Günü hediyesi nedir?

202 Giriş

Bir gül alıp sevgimizi bir güne sığdıracağına, bir fidan diksin, aşkımız onunla filizlensin, bir çınar gibi büyüsün yıllar boyu sürsün...
mistiq     Yarışmayı Kazanan
Sevgilisinin onu bir 80ler 90lar partisine davet etmesi ordan ilk kez tanışıyormuş gibi bir senaryo ayarlayıp onu kendine tekrar aşık etmesi ve ilk öpücüğünü ilk bakışmalarını aynı tutkuyla o halde hissettirmesi (:
Platonik olarak aşık olduğu bir kızdan, ondan hoşlandığını belirten bir kart, bir mektup, bir email vs. alan bir ergenin o an ki mutluluğu. Bence dünyanın en büyük mutluluğu, dünyanın en güzel hediyesi, o ergenindir artık...
Senn benim adımı bile anamazsın. Bırak dost kalmayı sen benim düşmanım bile olmazsın
suksun72   
Değerini anlatacak ama asıl gerçeğin sevgisi olduğunu gösterecek bir düşünce..
robin   
Gözlerimin içine tüm sıcaklığı ve sevgisiyle bakarak senden çocuğum olsun istiyorum demesi:)
alp_er   
Çok fantastik şeyler değil, sadece bir gülümseme...xx
rafelo   
Güzel bi gece...
nic039   
Tatlı ve masum bir öpücük.
Parmaklarının ucuna kalkıp,boynuma sarılıp dudağımdan öpsün.

bundan daha kral hediye olamaz
MoonyMan   
Sevgisi...
gerekSiz   
Bence mukemmel bı ese sahıp olması baska hedıyeye gerek varmıdır..
Pris034   
Bu soğuk havalarda kaşkol çok iyi olur, ya da kırmızı kalpli boxer
tekinvural   
Bir gece Ansızın Gelip Sana Sarılarak uyuması .
Gözlerimin içine bakıp bir ömür her sene bu sevgililer gününü ellerini tutarak ve sana her seferinde bu öpücüğü kondurarak kutluyacağım desin ve öpsün:) başka bişey istemem :) ve bence en güzel hediyede budur:)
arsenal14   
Bence en güzel hediye tek bir cümle , o akşam ki tek bir cümle seni seviyorum....
Hayatı boyunca hayatım diyecegi insanla beraber olması bence kader arkadaşı çıkarsız birliktelikle en güsel hediye
Sevgililer gününü birlikte geçirmek bile erkek için en güzel hediyedir
caryetit   
Yanımda Olsun Yeter..
By_Rescue   
Güzel bi yemek yapsa iyisinden bir de film.. üstüne bir de masum bir öpücük.. daha ne istiyeyim yahu.. hayatımın anlamı yanımda olsun yeter :)
den_eme   
Onun için ayarladığım yemeğe çıkma teklifini geri çevirmemesi boynuma sarılıp seni çok seviyorum hayatım ömrümün sonuna kadar senin yanında seninle birlikte olmak istiyorum demesi bence bir erkeğe verilebilecek en güzel hediyedir.
dejawuls   
Kaliteli kol saati tek tas degerinde olacak ama.
delllll   
Göğse yaslanan baş
beyazatli   
Varlığı .
badfather   
İşimin çıktığına inansın.. Adı üstünde sevgililer günü.. İnsan sevgilisiyle beraber olmak ister..
SelSerBey   
Bir Gül Hediye Edip . .
-Bu gül bile kışın soluyo bende bir gülüm ama sen varken kışın bile solmayan

Bir bayanın bunu demesi en güzel hediye
Rebell   
Tek tek seçilmiş, kibrit çöpleri veya kürdanlardan ve benzeri renkli metaryallerden erkeğin sevdiği spor kulübünün logosu bir ahşap satıh üzerine yapılır. İçerisine kendisi ve sevgilisinin ufak birer fotoğraflarının konulacağı kısımlar eklenir (kalpler, çiçekler, böcek ve kelebekler olmasın lütfen). Ardından ince yat verniği ile bir güzel cilalanıp kurumaya bırakılır. Para yerine kız arkadaş tarafından el emeği verilerek hazırlanmış bu hediyeyi duvarında asılı olarak gören erkek hergün o özel günü hatırlayacak ve tutkunu olduğu kulübün logosuyla da avunacaktır.
gkhnt   
Küçük şirin bir sandık alınır içine uygun cam kestirilir ve yerleştirilir.sevgiliye verilirken bu sandığın içinde benim en değerli hazinem var denir.Olayın anlamı ise sevgiliniz sandığı açtığında aynadan kendini görecektir.
Mertvb   
Ben sevgilime tahtadan yontarak çok sevdiği bir çizgi film karakterini yapıyordum,boyu 10 eni 5cm kadar.Biraz kirli bir iş ama yere çarşaf sererseniz elinizin kesilme ihtimali dışında kötü bir tarafı yok.Bunun için uygun yumuşaklıkta tahtaların satıldığı el sanatları dükkanları var.Ben uğraşamam diyorsanız da siz yapılacak şeyi söylüyorsunuz onlar sizin yerinize yapıyorlar.Ama burada değerli olan zaten sizin emeğiniz.Neyse,ben boyama kısmına yeni geçmiştim ki kız arkadaşım ayrılmak istedi.Ben de yapmayı bıraktım.Sevdiği bir şeyi bulun ve bunu siz yapın.Komodinde güzel durur.Hoşuna gidecektir.
Pinhan   
Erkeğin aldığı hediye ne kadar kötü olsa yada ne kadar beğenmese bile dünyanın en güzel hediyesini almış gibi davranmak
erhanww   
Göbek kıllarını yakması için büyük ocak çakmaklarından al.
electric   
Verilecek en guzel hediye onun gozlerine bakarak SENI SEVIYORUM diye haykirmaktir bence
abdullah90   
Kızlar sakın pahalı şeyler almaya kalkmayın gösterişli en iyisi ufakta olsa kendi emeğinizle yapılan birşeydir benim görüşü...
memom3   
Seni seviyorum aşkım denmesi yeterlidir. en güzel hediye bir öpücüktür.
trustman   
Tyler durden gözlüğü gümüş çerçeve kırmızı camlı
huseyin08   
Başbaşa yenen bir akşam yemeği ve mum ışığı altında yapılan küçük bi dans herşeyin cevabı bence....
__mert   
Farklı türleri var
Anlık ilişkiler için bir hediye ve cinsellik
Sürekli sandığın ama ilerisi olmayna için güzel bir hediye ve sevişme (sonrası yok)
Ciddi olanlar için eğer o günü anlamlı olarak kabul ediyorsa tüm zamanını beraber geçirmenin el ele tutuşup ondan başka bişey düşünmemenin zevki.
Evli olan için "hayatım bu gün ne yemek yaptın?" sorusun "uzun zamandır istediğin yemeği yaptım" cevabıdır. Tabi güzel bir giyim ve iyi bir geceyide katmak lazım.
ismail_abi   
Önemli olan hediyenin iyi kötü küçük büyük pahalı ucuz olması değildir bence o hediyeyi nasil taktim edeceğinizdir o an geldiğinde ağzınızdan çıkacak güzel 2 kelime onun için çok değerlidir çünki 14 subat ve siz onun için gerçektenden değerlisinizdir
HERKEZ KENDİNE YAKISANI YAPAR
cesebata   
Gösterişli,spor,her kıyafte uyan bir saat güzel olurdu.
can3851   
Şık görünüşlü bir satranç takımına hayır demem , çinko veya çelik olursa da iyi olur ametist olanları da var ona bayılırım..
Nefarian   
2 adet kolye alıcak açılabilir gümüşten biri güneş şeklinde olucak içinde onun ismi yazıcak biride dünya şeklinde olucak içinde benim ismim yazıcak Güneşsiz Dünya da hayat olmaz Dünya sız Güneş in gereği olmaz hesabı <3
JoveJoneS   
Bakışlar, küçük bir tebessüm ve kondurulan öpüçük...
Tabiki anlayana.....
ali_1980   
İçten gelen anlamlı bir ifadeyle öperek ona onu sevdiğizi söylemek.....
Evde şöyle güzel bir kahvaltı hazırlasa Mukemmel olurdu
korjan   
Onu bir mekana davet eder ve biraz geç gelir..O Orada seni beklerken bence garson kıyafeti giymeli ve onun yanına sipariş almaya gitmeli.. Beyninden vurulmuşa dönecektir.Bir kaç kelime ederken, Tam o arada ayarladığınız Orkestra araya girmeli ve güzel bir müzik gelmeli fondan.. Ve sonra direkt pasta gelmeli, üzerinde ikisinin resmi olan.. Bardakların üzerinde aynı resim olmalı.. Vee onların şarkılarını çalmalı diyorum.. Sonrası Sarılma Dans vs. En unutamayacağı gün bu olacaktır bence..
Steiner07   
Gözlerini kaçırmadan gözlerime bakması ve bana duyduğu güveni, aşkı kelimelere dökmeden bakışıyla hissettirmesidir.
arda89   
Sevgilime süper bir hediye aldım eminim gördüğünde çok mutlu olcak böylede bir yere gitmeyi düşünüyoruz ama kendinin pek zamanı yok :((
http://www.abantyesilev.com/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1
AyPrensi   
Sürekli yanında taşımasını ve sürekli seni hatırlamasını istiyorsan eğer bence cüzdan almak en mantıklısı...
VeNCeDoR   
Tamamen önceden planlanmış ve kusursuzca plana sadık kalınan bir gün şöyle açarsak deniz kenarında birlikte bir kahvaltı sonra bir cafeye gidip biraz oturmak diye başlayıp akşamında romantik bir yemek ve evine arabayla bırakmakla son bulacak bir plan örneğin yapılacak aktiviteler de sinemaya gitmek tiyatro olabilir opera vb. hoş bir parfüm alıp hediye olarak onu vermelisiniz ama sizin küçük hediyeniz parfüm büyük hediyeniz ise planınız olacaktır :D
Devilss   
Onunla güzel bir gün geçirmek için ayrıntılı bir plan yapar ve günün kontrolünü elimde tutardım...
By_Kadir   
Http://www.saatiniyarat.com/Kendin-Tasarla
rasimctn   
Dişi guinepig :)))
zupperman   
Gözlerini bağlarım, evini daha öncede güllerle ve mumlarla süslemiş olurum birde canlı müzik ayarlarım. Balkonun altınada seni seviyorum kelimesini oluşturacak biçimde insanları dizerim ve ellerine mum veririm.Evine gelince gözlerini açar sonra güller ve mumlarla süslü salonda canlı müzikle şarkımızı çaldırttırırım.Şarkının en duygusal kısmında onu balkona çıkarttırırım ve aşağıya baktırtırım.İnsanlar seni seviyorum yazısını oluşturucak şekilde dizilmişlerdir ellerindeki mumları havaya kaldırarak seni seviyorum diye bağırırlar.
canberkk   
Onu otele davet ederım, yatagın üstünü gül yapraklarıyla süslerim kalp seklinde bir cukulata kutusu ve ıcınde kalp seklinde cukulatalar ve içindeki bütün cukulataları ısırıyorum.. sonra kız gelir yatagı gorur ve kutuyu sonra kutuyu acar ıcındekı cukulataları gorur ve bir not butun cukulataların tadına baktım ama hiç biri senin kadar tatlı degıldi yazar:) ve ben ben soyle derim öbür yanım ölürken yanımda olurmusun..?
olcaydan   
Bir mektup ver ona içinde bir anahtar ve bir not olsun.. notta yazacak olan şey;
bu anahtarı sana vererek kalbimi sana emanet ediyorum...
ekolos   
Ayrılmıyacağımza Dair söz Vermesi. ve her yıl bu sözü tutup tekrarlaması
Şayet Benım Sewgilim Olsaydı...Önce Bi Yerde Buluşurduk ,Dolaşırdık ,Yemege Giderdık,Sonra Cinema'ya Giderdık Salonunu kapatırırdım Ve Filim Başaladıgı Anda Benımle Ewlenırmısın? Çıksaydı...
kocbu   
Yanaktan ve sıcak bir öpücük
Ne olduğu yada fiyati önemli değil. önemli olan ona verdiği değeri göstercek bir hediye olması. cebindeki son parasıyla alınacak hediye en güzelidir.
Fantezi çamaşıylarıyla bir sevgili:)
Güzel bir kol saati.
caner1706   
Sevdiğinin yanımda olması en büyük hediyedir ve sevdiğinin kendini sevdiğini bilmesi...
akrephkn   
En sevdiği şarkıyı ona ben söylerdim
oyuncu_54   
Kesinlike maddiyatından çok maneviyatı ağır basan bir hediye örnek tamamen ona adanmış bir plan organizasyon olabilir mesela önceedn ayarlanmış bir dağ otelinde geçirilecek hep yakınlarının olduğu bir gün süper olurdu
zekaidede   
Beni ailesiyle tanıştırması benim için en büyük hediye.
TatlıBela   
Öpück :)
salihf6   
Tuttuğu takımın maç bileti
Ayazkalpli   
Bir tane anahtarlık.
BalkanBoy   
Benim Hediyem;
Eşim (ebedi sevgilim) kırmızı arabalara karşı aşırı bir ilgisi var.Kırmızı renkten normalde hoşlanmayan birisi ama araba konusunda favorisi.Benimde şuanda kullanmakta olduğum orjinal 63 Model Impala arabam var.Satılığa çıkarttım ve takriben değeri 40.000 TL civarında. Zamanında satışını yapabilirsem Üzerine 5000 TL civarı daha ekleyip kendisinin istediği Marka ve modelli olan KIRMIZI aracı sevgililer gününde almayı düşünüyorum.Sevgililer gününde yanıma gelecek ve ben onu bu araç ile uğurlamayı istiyorum.
Bana şans dileyin
Bir sevgilim olsun yeter...
Uzatmaya gerek yok .Saat. Saat erkek için olmazsa olmaz aksesuarlardan birisidir. Şık bir saat iş ortamı gibi yerlerde ön plana çıkmayı bile sağlıyor. Doğruya doğru.
akordion   
Bebek kıyafetleri çok hoş olurdu. Eldiveninden patiğine kadar tam takır bebek kıyafetleri. Ve o hediyeyi verirken gelecekle ilgili bir kaç imalı söz.
ypckbsyyk   
Şimdi değil belki ama ilerki 14 Şubatların birinde, çalışmaya başladığım zamanlarda yani, Maldivler'de 1 haftalık tatil, Türkiye'de kışın ortasındaylen orada yazı yaşamak :) dünyanın en güzel 1 haftasını geçirmek, beraber kahvaltı etmek, beraber öğle yemeği yemek, beraber akşam yemeği yemek, beraber yüzmek, beraber nefes almak, şehrin stresinden uzaklaşmak... Bence en güzel hediyelerden biri bu olurdu :)
ayak39   
Kırmızı şarap eşliginde güzel bir resturant da akşam yemegi ardından verilecek güzel bir kolye veya yüzük : )
sasaz544   
Sevgılımın sureklı kullandıgı (Yerimki ben seni, aşkitom , Ölürümki ben sana vb..) cumlelerı Kurabıyelere yazdırtıp hedıye paketı yaptırdıktan sonra gonderırdım =)
PartyRock   
Allah tarafından bir sevgili hediye edilmesi olabilir en azından benim için...
stardreams   
Güzel bir şişenin içine kendi elleriyle küçük kağıtlara hazırlayıp koyacağı sevgi sözcükleri, 365 adet, her gün bir tanesini açıp okumak isterdim, ve tam bir yıl sonra aynı gün 14 şubat 2013 de aynı şişeye bende ona yazıp vermek isterdim.
xemrah   
Benim içim sevgi,ask,mutluluk,ve birazda günün marsetşetleri oldugu zamn benim için en güzel hediyedir..
_sempatik_   
Evet ben bunu hazırladım:) Sabah mesaj atacağım posta var diyeceğim.Ve bakacak.Sabah kahvaltısı için yer ayarladım.Yinede bir adres vereceğim.Gidip kendisi hediye çeki bulup kıyafet almaya hak kazanacak:) daha sonra oradan yine bir adres bulacak akşam yemek için yer ayarladım.Ve evinin önünde taksi gelecek taksici bilir işi yerini.Geldiği yere gelecek.yemek yiyecez.Yemekten sonrada yine bir süpriz daha:)çünkü onun doğum günü ve sevgiler günü hediyesini bulacak.üst salonda boş bir yer var.Nede olsa ufak bir yer. Arkadaşları ve arkadaşlarımı topladım o akşam kutlayacağız. İnşallah mutlu olur :)
DaviDKaaN   
Güzel bir gün yaşatırım yatakta kahvaltı öpücükle uyandırma güzel bir akşam yemeyi ve güzel bir gece :)
Jenerik   
Ona küçük bir saksıda orkide alırdım. Bu benim sana olan aşkım. Eğer iyi bakarsan çok güzel bir çiçek olur. Ama bakmaz isen hemen ölür derdim..
Muratek   
Onunla ilk buluşmamızda gittiğimiz mekanın güvenlik kamera görüntüleri hoş olurdu.İlk buluşmada yaşadığımız heyecanı tekrar yaşardık.
caner83   
Üzerinde ikimizin mutlu bir fotoğrafının olduğu zippoyu bana sıcak bir öpücük eşliğinde versin isterdim..
tibbiyeli   
En güzel hediye manevi olarak sevgi maddi olarakta kol saati yada güzel bir yüzük
Sooulless   
Güleryüzlü kızla kulama
Senin ne kadar çok sevdiğini sonunda demesi.
bistrol   
Kar yağmış bembeyaz zemin üzerine seni seviyorum yazan bir kız sevgilisi için en büyük hediyeyi yani aşkını göstermiş olurdu bence erkek için en güzel hediye budur...
light_236   
Benim düşüncem onun camından görünen düz bir alandakı karları sekıllendırerek onun portresini çıkarmak ve altına kırmızı güllerle Seni Seviyorum yazmaktır.
blacksocks   
En güzel hediye YERLERE GÜLLERLE BENİMLE EVLENİR MİSİİİNNNN???
abidinn02   
Zippo çakmak tuttugu takımın arması olursa üstünde yemede yanında yat. yada özel yaptırılabilir birlikte çekilmiş resim ve isimlerinin baş harfi gibi..
ChuCky55   
Kalıcı geçici durağan statik ve aktif spor malzemesi hehe he :)
demahte   
Sevgilisinin yanında olmasıdır bence en güzel hediye :)
jusdo   
Gömlek uyumlu pantolon kemer ve kol düğmesi saati de unutmamak lazım
Hep iyiye değil birazda bardağın boştarafına bakalım bence en önemlisi 14 şubatta iyi yada kötü güzel yada çirkin bir sevgili ile o günü geçirmek. Tektabanca geçirmek kadar kötüsü yoktur bence
Bir sevgiliyi en iyi anlatan bir gül dür.. Sevgiliye onu tüm benliği ve sadakatle seven bir kalp ile sevdiğine sunduğu bir gül ve bunu verirken de tüm yüreğiyle seni seviyorum demesi en büyük hediyedir...
kasirga   
Ellerimden tutup,gözümün içine bakarken aynı zamanda gülümseyip,dudağıma hızlıca bir öpücük kondurduktan sonra utanarak ve heyecanla(içi kıpır kıpır)geri çekilmesi bana verilebilecek en güzel hediye.
Spor bir otomobil idealdir bence
Evlenme teklifi
kisacafd35   
"sevgilim baba oluyorsun" demesinden güzel bir hediye olamaz herhalde :)
destroyer   
Akşam yemeği için güzel yemekler yapılır sevgili davet edilir romantik bi şekilde mumlar yakılır yemeğin bir kısmında erkeğin yanına gidip ona belirli bir günden itibaren tutmaya başladığınız güzel anıların olduğu bir mektup hediye edilir akabinde şık bir kravat verilir ve romantik bir dansla büyüleyici bir ambiyans oluşturulabilir zannetmeyin ki romantiklik sadece kadını etkiler yerinde ve ruha hitap eden romantik ve seksapel bir yaklaşım en odun erkeği bile adam edebilir
Ilgi sevgi ve sefkattir...benim içinen büyük hediye budur
baver757   
Hediyenin ne olduğu değilde .pahalı olması güzel dir...
lepopin505   
Bir kızın bir erkeğe verebileceği 3 şey vardır.

-Sevgi
-Güven
-İtaat


sakın ha 3. maddeyi "siz bizim kölemizsiniz ulen!!1!bir" diye algılamayın. seven erkek için baş tacısın.

emin ol bu üçü bir arada olursa, bırak hediyeyi aylarca görüşmeseniz dahi gıkını çıkarmaz.


Bir erkek için bundan güzel bir hediye yoktur :)Ha bu arada bazı arkadaşlar gibi işi gırgıra vurmak gerekirse, bir gün hesabı siz ödeyin :)
Güzel bir kol saati bence. erkeğin en özel aksesuarı çünkü
pokemon   
Ilgazda veya uludağda karların ortasında 2 kadeh sıcak şarap ve sevdiğinize kendi sıcaklığınızı sevginizi hissettirmesi :)
Kaan06   
Beni teselli edecek yanağıma kondurduğu bir busedir.
Sinyore   
Bence en güzel hediye kızın erkeği gerçekten sevmesidir
onuralper   
Bence en güzel hediye inançtır. gerçekten erkeğin hayatında inandığı ne varsa kızların onunla erkeğini mutlu etmesi o kızı eşsiz kılar. inancı paylaş(a)mayanlar asla mutlu son göremezler. görselerde o gördükleri, sonu kötü bitecek bir film tadında hayaldir. Erkek hayallerin değil hayatın kahramanı olmak ister.
anakonda06   
Erkekler için sadece bir öpücük okadar
yalayan252   
Bence önce başka bir erkekle sevgililer gününde kasten yakalanıp günün sonunda onun eşsiz olduğunu ve onu asla aldatmayacağını ona anlatmasıdır çünkü en büyük mutluluk sadece en cok acıdan sonra gelendir ve kıymeti bilinir :)
Bir video hazırlamak çok iyi bir fikir. Ama klasik o yok 'x,yi yi seviyo falan' tarzında değil.
Mesela ilişkilerini önce bir kağıda yazsın.
*X ile y, z aydır çıkıyorlar
* X'de , y'de birbirini çok seviyor
* X ve y ..... ... tanıştı.
Tarzında uzatılarak yazıldıktan sonra. İnsanlar ikna edip söyletsin ve bunlar tabiki kaydetsin. En son olarak da o yazdıklarını 1. tekil şahısa göre anlatıp hepsini tek bir seferde kendisi söylesin. Bunu sonra bilgisayarda birleştirip 14 şubatta onun görmesini saglasıın.

Daha iyi hediye tanımam...
Bence beşiktaş forması :D
marxsist   
Kitap hazırlanabilir, tanışıp bu güne kadar neler yaptığını anlatan bir kitap, kitabın kapağında kalp içinde çift'in resmi. Sonunda da güzel bir söz veya kısa bir 4 lük.
Uludağda şömineli bir odada yaşanacak bir birliktelik
van_cavs   
Aslında cok seyler soylenır ama gozlerıne bakan ve sevdıgı gozlerınden anlasılan bır kız dunyanın en buyuk hedıyesıdır cunku cok az bulunur ve sadece dogru kısının yanında bellı olur
solaxx   
Bence cinsel yakınlıktır..
eagle   
Ferrari Enzo. Tabii Daha önce Ferrari kullanmamış kişilere tavsiye etmiyorum :)
AnaxagoraS   
Güzel bir akşam yemeği hazırlasın. mum ışığında kırmızı veya beyaz şarapla. Ve o romantik anlarda playstation 3 hediye etsin. bu mutluğu sonra başka yerlere taşısınlar:D
dreamw   
Sevgilinin değerine göre(evlilik vb. dışındaysa yani) hediyeler kolye, bileklik vb. olabilir.ama uzun süreli veya evlilikse ozaman çok anlamlı, düşündürücü şeyler biz erkeklerin kafasını yorar. şahsen benim için en güzel hediye, her hangi bir hediyedir yani ERKEKLER İÇİN HEDİYENİN BİR ÖNEMİ YOKTUR.
Engüzel sevgiler günü hediyesi sevgiliyle geçirilen güzel mutlu bir gün beraber ve yanyana sevdiginden sevgi sözcükleri duymak onun yanında olmak herşeyden güzel ve ondan daha degerli daha güzel hediye yok ...
xxxmutant   
Öncelikle küçük süs sandıkları var. daha boya vurulmamış.o sandıklardan bir tane alıp üstüne en çok sevgilinizin sevdiği şiiri yanık kalem ile yazmak. sonra da o küçük sandığın içine gül yaprakları koyun. sarhoş edici bir koku ve bir gül başını tek bırakın gül yapraklarının en altınada çok güzel bir not (not isteğe bağlı) sandığı o halde kapatın öyle bir sarın ki nefes almasın hediye sahibi açtığı gibi büyüleyici koku yüzüne vursun öyle bir hediye en güzeli bence
feryat   
En sevdiği renkte spor bir çanta ya da spor ayakkabı olabilir.Lacivert renkler idealdir.Müzik dinlemeyi seven biriyse Urbanears marka kulaklıklarda çok ideal :)
Fotoğraflarımızdan oluşan dijital bir fotoğraf albümü hazırlayıp ayrıca o fotoğraflarla birlikte bir cd hazırlayıp, fona da hoş ve anlamlı bir parça koyup sevgilime armağan etmek istiyorum. bu albüm+cd paketinin yanında bir adet kırmızı gül de vericem, paketi de bordo ya da kıpkırmızı olacak
Kocaman bir ayı; alnında ismim yazan :))
Kaz Dağlarında 2 günlük bir kaçamak tatil en güzel hediye olurdu bece...
prodigy_28   
Benim en guzel hediyem zaten o. Verecekse kendi yuregini versin. Malda mulkte gozum yok. O gun yanimda olsun kafi.
Sıcak bir gülümseme ,içten bir bir öpücük ömre bedel benim için.
Cinsellik
yclblkn   
Sevdiğin kızı evinin kapısının önüne limuzinle ya da lüks bir arabayla sonra ise kız kulesinde sadece sevdiğim ve ben olacak şekilde kemanlar eşliğinde yemek yenicek sonrada çılgınca bir gece :-)
deathhh   
Başbaşa çok güzel bir akşam yemeği biraz alkol sonra loş ışık belki mum güzel bir müzik ve ardından el örgüsü eldiven atkı filan çok güzel olur bence ve sıcak bir öpücük
paslii   
Prezevatif bence çok anlamlı olur tabi anlamını siz nereye çekerseniz artık ama farklı bir prezevatif
Johesa35   
Kimse kimseyi kandırmasın yok yanımda olsun yeter falan her erkek o gün adriana lima gibi bi güzelle yada chevrolet impala gibi bi arabaya kavuşmak ister :D
tuqrul99   
Her bir yüzeyinde kendi resmini oluşturacak şekilde puzzle barındıran ışıklı saydam ve şeffaf bir rübikküp hediye etsin gece karanlığında da onu görebileyim.
Kendini getir yeter
Berk44   
Huzur ^^
Içten verilecek bir öpücük..
robin_hood   
Bir dahaki sevgililer gününe çocuğunun annesi olabilirim bakışı atmaktır.
caglarr   
Yanında olman ve her günün sevgililer günü kadar sıcak olduğunu ona hissettirmen
Nevizade   
Sıcak bir öpücük ve samimi bir bakış
iphone   
Şiki şiki baba kasedi.
Romulus   
The elder scrolls v: skyrim collector's edition
saint   
Gillette trash seti çok iyi olur :)
Behlülün   
Erkek için en güzel hediye kendisini çok seven bir sevgilinin olması bunu hissedirebilmesidir ayrıca romantizm anında sınırsız olmasıdır bizler için maneviyatı güçlü hediye herşeyden önce gelir bilmem anlatabildimmi.
Legolas28   
Kumanda - televizyon - maçkeyfi :)
Bay_Bars   
Benm için en güzel hediye sey olurdu sanırım..
** sevgilimin 14 subatta normal bir gun gibi davranıp bi ertesi gün bana sevgisinin bi güne özel olmadıgını 14 subat yıldönümü hepsinin sadece formalite oldugunu her zaman her gun aklında oldugmu belirten kucuk bir mesajj ve ekranında beliren şirin bir fotografıı :)))
Taklamakan   
Güzel bir dağ evinde güzel romantik bir yemek ardından yaşanacak olan cılgınca bir gece
marake   
Saat ;)
liloyd   
Bana kendı ellerıyle masa hazırlasın yeter
pincolini   
Hedıyenın ne oldugu onemlı degıl benım ıcın , ama nasıl bır sey oldugu onemlı...dunyada esı benzerı olmayan bırseyı hedıye etmesını ısterdım..yanı onun elınden ya da aklından turetılmıs bır seyı...belki bir orgu , belki kucuk bır paragraf, belki iki satır bırsey..ama yeter ki ona aıt olsun, bir eşi daha olmasın, tıpkı bendeki kendisi gibi...
sssz_hrflr   
Öpücük...
pc_couer   
Romantizim ve sevgi dolu hoş bir gece
kobe24   
Onu sevdiğini söylemek
Onun icin cok degerli oldugumu hissetirecek herhangi bisey
Rodi25   
En sevdiği takımın formasına uğurlu sayısı bastırılıp verilebilir.
sadakat   
Sarılıp uyumak
fikretxxx   
Bir erkek için en güzel sevgililer günü hediyesi 1 günlüğüne sevgilisinin bir erkek gibi davranıp düşünmesi :)
byaek   
Baçbaşa sakin bir gün :)
lonzo   
Bence en anlamlı ve en güzel hediye kızın erkeğe değişmez olan sevgisidir bence en güzel hediye budur :)
Espanol   
Kendi adıma konuşuyorum; ben sevgilimden bir güzel söz yada güzelbir gülüşten başkabir şey istemem. ben sevgilime maddiyatı ayrı tutarak bir şiir hediye edeceğim. Maddi olaraki 3 elmas taşlı bir yüzük sanırım ben ve sevgilim ve olacak olan ailemizin işareti 3 taşlı bir yüzük
nortaire   
Alienware Alienware M18x
Kasa Alienware M18x 3750$
Renk Stealth Black 0$
CPU Intel® Core™ i7-2670QM Processor (6M Cache, 2.20 GHz) 0$
Grafik Kartı (VGA) DUAL 2GB GDDR5 AMD RADEON HD6990M CROSSFIREX 890$
RAM 16GB (4X4GB 1600MHZ DDR3 DUAL CHANNEL) 210$
Harddisk 1 250GB SSD + 750GB 7200RPM SATA DUAL DRIVES 930$
Ekran Çözünürlüğü 18.4" Widescreen Full HD (1920X1080) WLED LCD 0$
İşletim Sistemi Windows® 7 Home Premium (64 BIT) 0$
Optik Sürücü 1. 8X DVD+/-RW Drive 0$
Wireless Europe Intel Ultimate-N Wifi Link 6300 A/G/N 3X3 22$
yalnux   
Bebek haberi
Altta yazanların hiç birini istemem ben.Ben sadece beni ben olduğum için sevebilecek; gözleri aşkla bakabilen birini buldu isem işte en büyük hediye benim için odur.
basküler   
Ufak detayları atlamak gerekirse .
14 şubat haricinde Her gün sevdigini göstermek .
14 şubatı Normal gün gibi yaşayıp
Ertesi günü Küçük bir tebessüm .
Daha fazla ne istenebilir ki ?
Evinin çıkış kapısına gül yaprakları dökerim.Apartmandaki dairesine kadar.Kapıyı açar içeri girer.Gül yaprakları hala yerdedir.İzlemeye devam eder.Birden elektrikler gider.Arkasından mumlar yanar.Onu çok sevdiğimi aşkımızın bu mumlar gibi en karanlık zamanlarda bizi aydınlattığını söylerim.Yanağına tatlı bir öpücük kondururum.Ardından mum ışığında onun evinde güzel romantik bir dans.Bundan büyük hediye olabilir mi?
Bowman   
Hayatımın ilk aşk öpücüğü olacak olan, yanağıma tatlı bi öpücük kondurmak
malimalix   
Mutlu bir yuva kurma benim icin guzel bir hediye
kollama   
Romantik bir ortamda bir yemek
nostalji90   
Bana özel hazırladığı güzel bir akşam programı olabilir .

Yemek , müzik eşliğinde dans , romantik bir ortam .
Canxan   
Notebook güzel bir hediye olabilir mesela..
Kalp şeklinde çok kaliteli çikolatalı bir yaşpasta. üzerinde mumlar var tabii beraber geçirdiğimiz yılların sayısınca :)
demir77   
Evlilik Teklifi.... :D
polat1329   
İlk Tanıştığımız Günü hatırlatacak bir hediye almasını isterim.
backdoor   
Ona besteler yapacağım bir müzik aleti hiç fena olmazdı
Okuldan Çıkıcam birbakıcam sevgilim beni okuldan almaya gelmiş. Elinde bir demet gül bütün okul bizi izliyor. sonra boynuma sarılıyor. tenimin kokusunu içine çekiyor, kulagıma fısıldayarak;Seni seviyorum diyor. İlk önce o elimden tutuyor ve alnımı öpüyor. sonra beni elimden çekerek hızlı hızlı uzaklaştırıyor.... ben bunu isterdim bu olsun canımı bile veririm..
Papirüs   
Dışarda yemektense akşam kendi hazırlasa yeter benim için en güzel hediyedir.
Yani sınır koymanın bir anlamı var mı? ultra lüks bir yelkenli ya da motoryat fena olmazdı.
mesela Elling54, minimalize italyan dekorasyon ve optimal manevra yetenekleri ile beni benden alabilecek, ruhumu satabilecek bir hediye :D dürüstçe.
Neymiş içten bir öpücük, onun için sevgililer gününü mü bekleyelim?
hotdog   
O olsun yeter .d
aslanseko   
Erkekten erkeğe değişir bu sorunun cevabı...

Maddiyata önem veriyorsa, muhtemelen hoş bir saat, kolye veya cep telefonu en uygun hediyedir... Çünkü her baktığında sizi o maddiyatıyla övüneceği şeyle hatırlayacak ve mutlu olacaktır...

Duygulara önem veriiyorsa, eşi benzeri olmayan, birlikte ortak noktanız olan birşey, sevginizin bir sembolü, mesela sevgilinize tosbam diyorsanız, kablumbalı bir anahtarlık bile onu mutlu edecektir.. Veya size ait bir parça... Mesela sevgilinizin bir karakalem portresi... Onun için uğrunda emek verilmiş herhangibişey..
theodore99   
Şu kapakli cep telefonlari gibi acilan aynalardan bitane alicaksin,
Sonra alttaki aynasini cikaracak, oraya bir kagit yapistirip,
Kagidada sunlari yazacaksin.
"Sana verebilecegim bir hediyeyi ne cok aradim bilemezsin. Kimi icime sinmedi, kimine gucum yetmedi. Bu yuzden ben de elimdeki en degerli seyi, seni sana veriyorum. Kendine iyi bak ve beni unutma..."
Onunla beraberken çektirdiginiz en güzel resmi tablo yaptırıp ona verin. Bu onu çok mutlu eder ve size daha çok baglanır. Veya bunu yapmadan önce beraberken çektiginiz resimleri bir film haline getirip ona izletin.
ynsyilmazz   
Bana verilecek hediye değer sevgi ve aşktır hediye eşya nedir ki.. bir zaman sonra ya kaybolur ya kırılır ya bozulur yada eskir aşk sevgi değer hiç bir zaman unutulmaz yıkılmaz bitmez..bunları versin bana yeterrr ama birde akşam yemeğine hayır dememmm..
asi_masum   
Yanıda olsun el ele tutussak yeter
erdem34   
Verecebileceği en büyük hediye, kendisidir. bir bardak kırmızı şarap eşliğinde vereceği küçük ve tatlı öpücükler...
justhe   
Uçan balon içerisin de yemek ziyafeti :))
arsenlupen   
Eğer erkek gerçekten kızı seviyorsa ona verilebilecek en güzel hediye kendinden bir parçadır.Bir çocuk veremiyorsan saçının bir tutamını kesip cam fanusun içine koyup vermelisin.Fanuslar hediyelik dükkanların hepsinde olur ve küçük güzel bir fotografını arkasınada aşk sözcükleri duygularınla yaz ve verirken o fanus hakkında uydurulmuş bir hikaye.Beni her aradığında ben bu fanusun içindeyim tarzı.Çok esrarengiz ve ilginç olur.
nacak   
Önce türlü hinlikle evimden benim çocukluk fotolarımdan brini yürütücek Daha sonra kendi çocukluk fotolarından birini ve kapaklı açılan güzel bi kolyeye resimleri küçültüp kesip yerleştiricek sonra bi tane kinder süpriz yumurta alıcak dikkatlice çukulatasını yeniden birleştirilecek şekilde kesicek içinden çıkan plastik yumurtanın içine kolyeyi koyucak içinde küçük güzel dürülümüş bir notla beraber notda "Bu çocukların kalbi kadar kadar saf gözleri kadar heyecanlı ve onların o sınırsız hayallerine bile ulaşamayacak bu aşk için..Sonsuza kadar seni seviyorum" yazıcak kapatıcak..tam süpriz yumurta
vermilion   
Güzel bir akşam yemegğinin yerını hıç bır sey tutmaz .d
ugur18   
Vermont time zone serisinin mavişinden bi saat alsa hayır demem heralde:))))))))))
kaan05   
Benim için alacağı hediyenin bir önemi yok.yeterki o benim yanımda olsun.ondan sadece tek istediğim sevgililer gününde onun kokusunu alarak geçireyim.böyle olursa zaten o benim için en güzel hediye yi vermiş olur...
hortlak007   
Bu soğuk kış günlerinde, el örgüsü bir atkıya, baş harflerimizin yazılmasıyla birlikte hem bedenim hemde kalbim ısınırdı :) Giydikçe onu hissederdim.
Phreaker   
Bugüne kadar her kız arkadaşım sorun yaptı.ölmüş insanı kıskandı.ben her sevgililer gününde rahmetli kız arkadaşımın mezarına giderim.sevgilim de koluma girse elinde bir çiçekle bana eşlik edip rahmetliye gönlünü ferah tut diyebilse.giysi parfüm,elektronik vs istemiyorum.birde photoshopla üçümüzün resmini aynı karede çerçeveletse dünyanın en mutlu adamı olurum.
Akşam özel bir masa ve mum ışıgı,özel bir şarap ve özel kıyafetleri ile muhteşem bir müzikte dans ve kendisi yeter.
redkıt77   
Akşam işten geliyorsa eyer bir fantezi yapıp kapıyı açtığı zaman görebileceği yere not bırakın notun üstünede "bul beni bu gece seninim" :D yazıp saklanın o arasın bulsun daha zevkli olur ;)
paronayak   
Bence her sevgili erkek arkadasının zevkine en uygun hediyeyi almalı..
Mesela ben teknoloji manyağıyımdır =) Bana aalacaksa teknolojik bişiler alsın ne olduğu önemli değil =)

Ama sağolsunlar bizimkiler hep kazak aldılar =)
Wolcano   
Güzel bir akşam yemegi ve güzel bir gece birlikteliği sanırım en güzeli bu olurdu (:
fikret   
Ben her erkeğin takımla uzaktan yada yakından ilgilendiğine adım gibi eminim ve sevgilimin bana takımımın formasını almasını üste kendi altta da benim adımı numarayada 14 yazmasını isterdim... onu her giydiğimde onun uğuruyla maçı izlediğimi hissederdim... bi nevi hep yanımda olurdu...
lincoln   
Güzel bir saat olabilir oo olamdığı zaman saate bakar onunla mutlu geçen zamana şaait olabilirim veya tuttuğum takımın forması veya atkısı olabilirr
yakamoz53   
Benim için asla maddiyatın bir önemi olmadı, olamazda..Çünkü hediyeler insanları anlık mutlu eder,anlık sevindirir oysa baki kalan şey sevgidir.. Sevgilimin bana vereceği en büyük hediye de onun bana karşı olan sevgisi olacaktır.. Bunun kadar hiçbir şey beni mutlu edemez, sevindiremez..
Risky   
Kiz icin cok ozel bir fotografi puzzle haline getirip erkege hediye olarak verebilir hem puzzle tamamlasi cok eglenceli olur hos vakit gecirilebilir.
damon   
Derin bir sessizlik hafif bir gülümseme içten bir sarılma ve sevgiyle yapılmış bir ziyafet
Jelibon   
Soğuk havada dışarıdan geldiğimde, ellerimi avuçlarıyla ısıtsın ve bana sarılsın yeter. Hediye mediyeye ihtiyacım yok.
yas06   
Eğer bir fenerbahçe galatasaray derbisine denk gelirse sevgililer günü fenerbahçe forması alıp benle birlikte heycanlı bi şekilde maçı izlemesi yeterlidir:D
faysbog   
 
Üye Olmak İster misin?
 
KizlarSoruyor.com üyeleri Xper puanları biriktirerek çeşitli hediyeler kazanıyorlar.

Cinsiyetini seçerek sen de hemen ücretsiz üye olabilirsin.
 
 

Sizi en çok güldüren komedyen kim?
TikeldimDün sordu

Charlie Chaplin

Kemal Sunal

Rowan Atkinson

Nejat Uygur

Jim Carrey

Yeni Cevaplar
  
Bir Erkek sordu Kendinizi bir yüklem ile ifade etmeniz gerekse, bunlar neler olurdu ?
Bir Kız Cevapladı C: Özlüyorum

Bir Kız sordu Puding mi supangle mi?
Bir Erkek Cevapladı Daha önce supangle yapmamışssın bunu anladı ben :D ben yapmıştım :D gayet güzeldi :D ama kek kısma pek iyi değildi çünkü düzgün yapamamışm orayı :D
Sevilen Yazılar
  
●  Kayra için...
meraklı_kedi
Kayra için...Minicik bedenlerdeki minicik kalpler durduğunda ne olur bilir misiniz? Dünyadaki bütün çiçekler solmak için birbiriyle yarışır..Güneş saklanacak bulut arar. Ne doğası gelir, ne...
●  Kusurluluk/Utanç Şemanız Ve Terapi Hedefleri
ilişkiterapisti
Yusuf Bayalan, İlişki TerapistiKusurluluk/Utanç Şemasının Genel SunumuKusurluluk şemasına sahipseniz kendinizi bir şekilde kusurlu, hatalı, kötü, istenmeyen, kalitesiz, değersiz, sevimsiz, aşağı veya...