En Güzel Düğün Şarkıları

>> Tüm Yarışmalar

Giriş
Hem kızlar hemde erkekler katılabilir ya da oy verebilir!
Bitti
17.04.2013 22:00:00
Evlilik gününe ilişkin hayaller, mutlaka gerçekleşmesi istenen detaylar kimi müstakbel çiftleri strese sokar kimileri için ise eğlencenin parçasıdır.

Düğünün nerede ve nasıl yapılacağı, gelinliğin nasıl olacağı, pastanın içeriği, nasıl 'Evet!' deneceği; ilk dansın hangi şarkı eşliğinde yapılacağı... Ah, hele o şarkı zaman içinde değişir durur, hayaller gerçeğe dönüşüp düğün hazırlıklarına başlandığı gün bir bakılır ki elde kocaman ve alabildiğine romantik bir müzik listesi oluşmuş!

Peki senin hayalindeki düğünde hangi şarkı çalıyor? Düğününüzde ya da nikah masası başında hangi şarkıyla evliliğe merhaba demek istersiniz? Sence en güzel düğün şarkıları hangileri?

En Güzel Düğün Şarkıları yarışmasında paylaşımını yapabilmek için youtube.com'da en beğendiğin şarkının videosunu bul, şarkı ismini 'başlık' kutusuna yazıp, youtube.com adres çubuğundaki youtube bağlantı adresini kopyala ve alttaki "YouTube Video Adresi" kutusuna yapıştır.

En Güzel Düğün Şarkıları yarışmasının birincisini belirlerken videonun yanında yer alan Facebook paylaşım sayılarını dikkate alacağız. Beğendiğin yarışma paylaşımının sayfasında videonun hemen sağ üst köşesindeki Facebook Beğen bağlantısına tıklayarak sen de yarışmada oyunu kullanabilirsin.

Yarışmaya katılım 17 Nisan 2013 akşamı sona eriyor.
Yarışmada en çok oyu toplayan üyemiz 3000 Xper puan kazanacak.

Herkese bol şans!

Prize  Ödül
3000 Xper Puan
Asus3434 bu yarışmayı kazandı ve 3000 Xper Puan ödülünün sahibi oldu. Tebrikler!
Kazanan paylaşımı aşağıda görebilirsiniz

En Güzel Düğün Şarkıları

470 Giriş

 
Üye Olmak İster misin?
 
KizlarSoruyor.com üyeleri Xper puanları biriktirerek çeşitli hediyeler kazanıyorlar.

Cinsiyetini seçerek sen de hemen ücretsiz üye olabilirsin.
 
 

Yatmadan/Uyumadan önce ne yaparsınız?
LilyPad-21 saat önce sordu

Dişlerimi fırçalarım

Saçlarımı tararım

Pijamalarımı giyerim

Müzik dinlerim

Diğer (Belirtiniz )

Yeni Cevaplar
  
Bir Kız sordu Hangi ülkenin erkekleri meşhur?
Bir Erkek Cevapladı tür kızlarını tarif edecek kelime yoktur cünkü mükemmelin tanımı yoktur

Bir Erkek sordu Siyaset sizin de ailenizin arasını bozuyor mu?
Bir Erkek Cevapladı siyaset hayatın bir parçasıdır evet ama hayatı siyasete bulayınca çıkamayanlar ev içinde huzursuzluk yaratıyorlar. bu sebeple farklı düşüncelere saygı kalmıyor. seçimde vereceğim oy partiye değil...
Sevilen Yazılar
  
●  Ona Bir Mektup...
sinemkadioglu
Cennetim... Ruhum... Musikim... Sahnem... Sahnede parlayan ışığım... Tozum, toprağım... Ömür sana çok şeyi yaşatıp öğretir. Çok şey görürsün hayata dair. Ama sen... Sen kimsin? Nesin? Mutluluk...
●  13 Gün Süren Açlık Halim ve Sevgilimden Gördüğüm Destek
Alegria
Merhaba,19 yaşında iken Elazığ'da yaşadığım, ruhsal, psikolojik ve bedenen zorlandığım gerçek bir hikayem. Sizlerle paylaşacağım umarım canınız sıkılmaz fakat okurlara bir tecrübe olacağından da...