En Güzel Düğün Şarkıları

>> Tüm Yarışmalar

Giriş
Hem kızlar hemde erkekler katılabilir ya da oy verebilir!
Bitti
17.04.2013 22:00:00
Evlilik gününe ilişkin hayaller, mutlaka gerçekleşmesi istenen detaylar kimi müstakbel çiftleri strese sokar kimileri için ise eğlencenin parçasıdır.

Düğünün nerede ve nasıl yapılacağı, gelinliğin nasıl olacağı, pastanın içeriği, nasıl 'Evet!' deneceği; ilk dansın hangi şarkı eşliğinde yapılacağı... Ah, hele o şarkı zaman içinde değişir durur, hayaller gerçeğe dönüşüp düğün hazırlıklarına başlandığı gün bir bakılır ki elde kocaman ve alabildiğine romantik bir müzik listesi oluşmuş!

Peki senin hayalindeki düğünde hangi şarkı çalıyor? Düğününüzde ya da nikah masası başında hangi şarkıyla evliliğe merhaba demek istersiniz? Sence en güzel düğün şarkıları hangileri?

En Güzel Düğün Şarkıları yarışmasında paylaşımını yapabilmek için youtube.com'da en beğendiğin şarkının videosunu bul, şarkı ismini 'başlık' kutusuna yazıp, youtube.com adres çubuğundaki youtube bağlantı adresini kopyala ve alttaki "YouTube Video Adresi" kutusuna yapıştır.

En Güzel Düğün Şarkıları yarışmasının birincisini belirlerken videonun yanında yer alan Facebook paylaşım sayılarını dikkate alacağız. Beğendiğin yarışma paylaşımının sayfasında videonun hemen sağ üst köşesindeki Facebook Beğen bağlantısına tıklayarak sen de yarışmada oyunu kullanabilirsin.

Yarışmaya katılım 17 Nisan 2013 akşamı sona eriyor.
Yarışmada en çok oyu toplayan üyemiz 3000 Xper puan kazanacak.

Herkese bol şans!

Prize  Ödül
3000 Xper Puan
Asus3434 bu yarışmayı kazandı ve 3000 Xper Puan ödülünün sahibi oldu. Tebrikler!
Kazanan paylaşımı aşağıda görebilirsiniz

En Güzel Düğün Şarkıları

470 Giriş

 
Üye Olmak İster misin?
 
KizlarSoruyor.com üyeleri Xper puanları biriktirerek çeşitli hediyeler kazanıyorlar.

Cinsiyetini seçerek sen de hemen ücretsiz üye olabilirsin.
 
 

90'larda çocuk olmak gibisi var mı?
mel_mel21 saat önce sordu

80'lerde ocuk olmak isterdim

90'lar candır

Milenyum çocukları en iyisi bilgisayar falan off :)

Yeni Cevaplar
  
Bir Kız sordu Bazen gündemden uzaklaşmak istemiyor musunuz?
Bir Erkek Cevapladı Camiden dönen mümin kardeş gibi selam vermesen çok farklı mesajını alacaktım.

Bir Erkek sordu Bedenin namusun olmuşta kalbin niye mor ışıklar altında müşteri bekler oldu?
Bir Kız Cevapladı eger kalbinim onunde sevdigin zaman yirtilan bir zar olsaydi emin ol evlenene kadar kimse kimseyi sevmezdi namus malesef sadece bacak arasinda kaldi ruhun kalb in namusuyla kimse ilgilenmiyor...
Sevilen Yazılar
  
●  Bir Vampir Hikayesi
Brenda
Hikayem dizi şeklinde olacak. Okurken keyif alacağınızı umuyorum :) Pilot Bölüm: Bedenim içimdeki iyi ve kötü savaşına dayanamıyor. Birkaç gün sonra öleceğimi gördüm. Ama galiba bugün öleceğim....
●  İlk Aşkın İlkleri...
microcan
Bitmez sandığım aşklar bitti, şimdi bana kim çıkıp aşkı, sevgiyi hangi mantıkla savunabilir ki. Sadece umutlar veriyoruz yarınlara, aşık olduğumuz zaman. Oysa ki zaman bizimle dalga geçer gibi akıp...