dost0006
Yazar dost0006
Kategori Aşk

İyi bir ilişki nasıl kurulur?

 
Puan: Henüz Yok! Puan Ver:  
MiserableBoringEnjoyableinterestingFascinating
 
Merhaba arkadaşlar sizlere bu yazıda ben ve sevgilim anlatırken hiç sevgilisi olmamış yada şuan sevgili olmayanlara öneriler vermek istiyorum.
Normalde çıkma teklifini erkekler yapar ama bizde öyle olmadı kız arkadaşım teklifi yaptı.Bu arada kız arkadaşım Ebru çok tatlı sıcakkanlı ve en sevdiğim özelliği sessiz sakin bir yapısı olması.
Neyse o bana ortak arkadaşlarımız tarafından işte bana söylediler bir kız var ve seni seviyormuş diye bende neden olmasın diye onu tanımayı kabul ettim ve hayatımda hiç şanslı olmadığım kadar şanslıydım o gün çünkü beni seven benimde istediğim gibi bir kız benle çıkmak istiyordu.Kendimi çok şanslı hissetmiştim.Neyse asıl anlatmak istediğim konuya giriş yapmak istiyorum.
Benim bu kız arkadaşım ilk sevgilisi de benmişim ne kadar şanslı olduğumu bir kere daha anlamış oldum.Tabi ilk sevgilisi ben olduğum için benle bir şeyler yapmaktan korkuyordu benle gezerken tanıdık birinin görmesinden korkuyordu.Ama benim sayemde o korkularını yendi.Çünkü o beni anlıyor bende onu anlıyorum.İyi kide onunla tanışmak istemişim.Onu reddetmemişim.
Yani demem o ki hiç sevgilisi olmayanlar için, teklif yapmaktan korkmayın beni reddeder diye aksine girişken olun ben çekingenim diye çekip atmayın bir yerlere belkide o sevdiğiniz ilk ve son sevgiliniz olacak.Şuan sevgilisi olmayanlar içinde önerim,erkekler sevgilinize karşı anlayışı olun benle niye buluşmuyor niye ayrılmak gibi bir şeyi aklınıza getirmeyin.Diğer bir önerim ise arkadaşlarınızın ne der diye düşünmeyin.Kızlara önerim de şu: Erkekleri anlamaya çalışın,her şey de trip atmayın.
Ancak böyle gerçek sevgi çıkıyor ortaya bunu başarabilirsen o zaman sağlam bir ilişkin var demektir.
TEŞEKKÜR EDERİM

"İyi bir ilişki nasıl kurulur?" üstüne yorum yaz


500 karakter kaldı
Yorum Yolla
Ana Sayfa > dost0006 > İyi bir ilişki nasıl kurulur?
 
Üye Olmak İster misin?
 
KizlarSoruyor.com üyeleri Xper puanları biriktirerek çeşitli hediyeler kazanıyorlar.

Cinsiyetini seçerek sen de hemen ücretsiz üye olabilirsin.
 
 

Aşk Yazıları
 
●  Aşkı Basitleştiren İnsanlara Gelsin...
sevgilimmm
Sanırım büyüyorum...İnsanlar hep böyleler zaten. Kimse kimseyi anlamaz anlayamaz...Herkes kendini düşünür bu dünyada, başkasını düşündün mü hayallerinle kurduğun dünya sana öyle bir çarpar ki neye...
●  Mavi Renk, En Sevdiğim
hanimarjinaldik
‘Bana kattığın kadarıyla sana geri döner ve emin ol bu seni çok mutlu eder’ dedi kız. Kafiyeye, kıyafetinden çok özen gösteriyordu. ‘Benden ne almak istersen al, ben şuracığa devrilip yağlı boya...