Kabadayı olmak, aleme girmek istiyorum sizlerin de fikirlerini ala bilirmiyim?

nafizreis
Kendimi bildim bileli çevremde korkulan saygı duyulan biriyim 30luklara bile abi çektiriyorum semtimde herkes beni sayar çekinir.Polat Alemdar ve Süleyman Çakır abilerim en büyük idollerimdir onların yolunda bu canı gözümü kırpadan sererim önlerine.ama sittin sene semtimde yapma kistemiyorum bu abilikleri. semttenn çıkıp gerçek alemlere girmek istiyorum öyle bir niyetim var ve çevrem de çok geniş bu konuda sıkıntı yok.ama cerrahpaşalı halit ya da testere necmi gibi değil ezilenden garibanı koruyandan yana biri olacağım eğer kısmet olursa.Polat abi gibi devrimci ve vatanını milletini seven.kesin kararlıyım kaçış yok bu yol benim tek çıkışım.yalan yok bu şekilde sakal da yapacağım biraz ama esas amacım o değil.sizin fikrinizi de sorsam beyler?
Güncellemeler
+1 yıl
geri dön diyenlere : ben normal insanlar gibi sabah erken kalkıp işe gidecek biri değilim. karakterime tek iş bu ve kararlıyım.ayrıca her hangi bir işe girsem de üç güne kovulurum çünkü patronlardan felan emir alcak adam değilim yapım böyle
Kabadayı olmak, aleme girmek istiyorum sizlerin de fikirlerini ala bilirmiyim?