Sevgiliniz size arkadaş kalalım yine görüşelim derse...?

sevgiliniz size arkadaş kalalım yine görüşelim derse sizi yedeğemi alıyor sizce?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Senin arkadaşlığına ihtiyacım yok cevabını veririm. Yedekte tutma çabaları bunlar. Senden iyisini bulamazsam sana dönerim ayakları.

Kızlar Ne Diyor 12

• diyen oldu.eger ebenın bana mıss turkey guzelı oldugunu ıspatlarsan ozaman ıste kalırım senınle arkadas dedım

• Evet,bırak onu,oyuncak değildir hiç bir insan!

• Kalamam arkadaş git, madem yarımsın bari bit.. şarkısını dinletirim.

• olmaz kalınmaz

• Benimle son görüşmesi olur , yolda görsem tanımam ...

• Dedi. Ama yedeğe almakla alakası yok.

• eski sevgiliden dost eski kaşardan tost olmaz dediler derim..

• mıçarım onun arkadaşlığına dostluğuna,dost mu yok bana,yok ebesinin nikahı,dingile bak sen dost muş,kalamam arkadaş git...((

• evet aklına estiğinde kullanıcak adam araıyo demek istiyor.eski sevgiliden dost olmaz

• Bizimla deyilsin. derdim :)

• Sevgili olurken aklın nerdeydi, eski sevgiliden arkadaş olmaz görüşmeyelim der ayrılırım.

• Benim daha iyi bir fikrim var,bence biz bundan sonra hiç görüşmeyelim derdim.Çocuk mu kandırmaya çalışıyor?

Erkekler Ne Diyor 15

• Öyle bir dünya yok

• çin işkencesini daha iyi olur..

• bu teklifi ben karşı tarafa yapmam. ama karşı taraftan böle bir talep gelirse, ve de çok fazla yüz göz olmadan ayrılmışsak kıramazdım, kabul ederdim heralde, her ne kadar çok doğru gelmesede...

• bu ara bi hatun var onla bir iki takılalım sonra yine bişeler yaparız seninle diyor :)tecrübeyle sabit :)

• yedeğe almak değildir de... ayrılmasının etkisini azaltmak için kurulan gereksiz bir cümledir o...

• hayır derim çünkü onu her görüşümde canım daha fazla acıycak

• yedeğe aldığı sonradan anlaşılır. eğer sana geri dönerse.

• Dosttan sevgili oluyor da sevgiliden dost olmayabiliyor bazen.

• bu gelsin:) link

• BEN öyle bırsey istemezdım

• ilk 11 girmiyeceksen anlamı yok yedekte kalmanın

• denedim olmadı.. yani çaresiz gibi görunuyorsun sonuçta..

• O deyişi son görüşmemiz olur sanırım...zaten şimdiye kadar öyle oldu... :-)

• oldu görüşürüz biz sizi ararız

• Hayır. Aklınca kırmadan ayrılmak istiyor.

Yükleniyor...