Mersin'de yaşayan arkadaşlar bakabilir mi ?

Ufff çok saçma olacak ama sormaya ihtiyacım var . Geçen hafta arkadaşlarla Foruma gittik sonra da Gönül Kahvesine gidip oturduk gözüme bir çocuk çarptı ama ne çarpış çok yakışıklıydı . 178 - 180 boyların da omuzları geniş saçları galiba rampa denilen model . Gözler kahverengi (altları hafif mor) dudakları vişne çürüğü renginde . Hani One Direction diye bir grubun bir tane üyesi var Zayn midir nedir ona çok benziyor . Resmen olduğum yerde kaldım (bu arada çocuk esmer) . Neyse geçtik oturduk oradan da arkadaşım tutturdu Dolphine gidelim diye kalktık gittik orada da aynı çocuk . En son dayanamadım arkadaşıma gösterdim ismini bilmiyormuş ama Dershaneler Sokağında ve yazında La Barra Beach Clup ta görmüş . Yani biliyorum samanlıkta iğne meselesi gibi ama tipten belli tanınan biri belki buradan da tanıyan biri çıkar diye soruyorum . Hani arkadaşları yanında olmasa gidip tanışırdım ama arkadaşları vardı . Belki bilen biri vardır .

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sen cidden kafayı yemişsin buraya böyle bir soru sorarak. Mersinli kaç kişi var burada? Toplasan 2 ya da 3 ki biri var biliyorum ama o kız senin gibi biri değil. Sanmam erkek peşinde koşup tanısın sana kim olduğunu söylesin!

• Eğer erkek peşinde koşan biri olsaydım dediğin gibi çocuğu bende tanırdım .

• Öncekileri Göster
    • Yargılama mı? Sen yargılama görmemişsin ve ne mal olduğunda belli zaten. Hala konuyşan terbiyesizin tekisin. Kendimi neden savunayım? Sanumacak birşey yapmadım ki? Erkek peşinde koşan sensin. Ben kız peşinde değilim burada soru da açmadım. Utanmaz..

• Utanırım utanmam , koşarım koşmam sana mı kaldı arkadaşım ? Sen kendini ne sanıyorsun ? Haddine düşmeyen şeylerin sana sorulmayan şeylerin ne diye üstüne atlıyorsun ? Sorunun başlığı Mersinde yaşayan arkadaşlar diye başlıyor Mersinde mi yaşıyorsun yok . Ne halta gelip buraya cevap yazıyorsun ? Hem suçlusun hemde zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyorsun bir defol git Allah aşkına ya !

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...