Mersin'de yaşayan arkadaşlar bakabilir mi ?

Ufff çok saçma olacak ama sormaya ihtiyacım var . Geçen hafta arkadaşlarla Foruma gittik sonra da Gönül Kahvesine gidip oturduk gözüme bir çocuk çarptı ama ne çarpış çok yakışıklıydı . 178 - 180 boyların da omuzları geniş saçları galiba rampa denilen model . Gözler kahverengi (altları hafif mor)... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

  • Sen cidden kafayı yemişsin buraya böyle bir soru sorarak. Mersinli kaç kişi var burada? Toplasan 2 ya da 3 ki biri var biliyorum ama o kız senin gibi biri değil. Sanmam erkek peşinde koşup tanısın sana kim olduğunu söylesin!

    • Eğer erkek peşinde koşan biri olsaydım dediğin gibi çocuğu bende tanırdım .

    • Öncekileri Göster
    • Yargılama mı? Sen yargılama görmemişsin ve ne mal olduğunda belli zaten. Hala konuyşan terbiyesizin tekisin. Kendimi neden savunayım? Sanumacak birşey yapmadım ki? Erkek peşinde koşan sensin. Ben kız peşinde değilim burada soru da açmadım. Utanmaz..

    • Utanırım utanmam , koşarım koşmam sana mı kaldı arkadaşım ? Sen kendini ne sanıyorsun ? Haddine düşmeyen şeylerin sana sorulmayan şeylerin ne diye üstüne atlıyorsun ? Sorunun başlığı Mersinde yaşayan arkadaşlar diye başlıyor Mersinde mi yaşıyorsun yok . Ne halta gelip buraya cevap yazıyorsun ? Hem suçlusun hemde zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyorsun bir defol git Allah aşkına ya !