En yakın arkadaşım beni takmamaya başladı, başkalarıyla takılmaya başlayayım mı?

Gizli Üye
En yakın arkadaşım beni takmamaya başladı, onu mu tercih edeyim, yoksa sınıftaki başkalarıyla mı takılmaya başlayayım?

arkadaşımla çok samimidik sonra son 2 gündür o kadar bana karşı yabancı kii sınıftan bi kızla benden daha samimi olmaya başladı ve papucumun dama atıldıgı kanaatimdym ama hani durup dururken niye böyle bişey yaptıgını anlamadımm sizce arkadaşımlaa mı olmalıyım yoksa onun bana yaptıgı gibi sınıftan başka kişilerle takılıyımm ?
En yakın arkadaşım beni takmamaya başladı, başkalarıyla takılmaya başlayayım mı?