İşte bizim Türk erkeklerin vazgeçemediği yabancılar :)) Ne düşünüyorlar acaba?

Biz Türk kızlarını itip kakan bey efendiler birde bu habere göz atsınlar ve bu haberin eskilerine de göz atsınlar.. Bayıldığınız o yabancı hatunlar... link

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• sizleri seviyorum ben yaa itip kakmamız sevgimizden :)

Erkekler Ne Diyor 11

• bu kadınlar Türkiye de kadına şiddeti protesto ederken aynı gün kendi ülkelerinde 10 erkek bir kadına tecavüz edip yakarak öldürdü! nedendir bilinmez kendi erkeklerine sesleri çıkmadı.

• soyunarak bir yere varcaklarını sanıyolar :)

• türkiye burası yapacak bişey yok

• ne yani şimdi bu kadına şiddeti kabul etmeyen kadınları kınayalım mı... yabancı kadınlar dayağa karşıymış hadi türk bulalım pata küte girelim mi? bunu mu demeye getiriyorsun söyle:D:D:D:D

• bu konu bitmek bilmez ulen

• arkadaş eminim onların yarısı evli ve vücutlarına her daim bakıyorlar. neden mi? orda erkekler tınlamıyor. biz burda kadınları tınlıyoruz en asgari şimdiki nesil, bayanların çoğunun burnu kalkık. sonra da dışarı bakıyorsunuz diyorlar. tamam naz yapın da bi seviyeye kadar arkadaş...

• yabancı hatunlar hep kıskanılıyor,kızcagız protesto etmıs ovulecek yerde kıskanılıyor kotu olarak gosterılıyor ne bencıl toplumumuz var ya hakkınızı savunuyor daha ne yapsın

• Öncekileri Göster
  • çevrediki insalara bakan SANKİ KADINLAR GÜREŞ yapıyor sanar adam diyoki kolunun altına gir neyse :)

• Reziller

• güzel kızlar neden kıskanıyorsunuzki onları?

• cx gözlüklerimde aynı işi görüyor gerek yok..

• lens tak sen bosver

• o CİN olacak.

• Öncekileri Göster
  • yabancı kadın beğenme durumu uyruğuna göre değişir

• hm iyi bakalım..

• zaaf değilde ilgi diyelim

• Hala zaafın var yani :)

• Öncekileri Göster
  • onların birşeyler için mücadele etmesi beni onlara dahada yakınlaştırdı demkki sadece fizikleri mükemmel değilmiş teşekkürler

• İşte aynen öyle.

• :)beğensek de beğenmesek de birbirimize muhtacız sanırım:)

• Ayy alakası yok hatta şöyle söyleyeyim ben yabancı erkekleri hiç beğenmem Türk erkekleri gözdemdir.. Yabancı kızların güzelliklerine diyecek yok ona tamam... :))

• Öncekileri Göster
  • Sorun yok..Ne o yabancılar bizim ne kıvanç ne m.günsür ne çağatay ne de biscolata erkekleri sizn olucak.

• yabancılar hiç ilgimi çekmemiştir...gözüm de mundar olmuşlardır:))

Kızlar Ne Diyor 2

• Yabancılar da Türk kızları da hoş bence. Soyunarak dikkat çekmeye çalışan insanları pek iyi gözle bakmam o ayrı.

• Güzel bir konuya değinmişsin frii görsünler görsünler bak bilsinler kıymetimizi.Rus kadınına sorsunlar bakalım makyaj yapma ,bara gitme,mini giyme diye.

• Buyrun desinler bakalım.

• yemez diyemezler :))

Yükleniyor...