Bir kız neden facebook'tan gelen arkadaşlık isteğini geri çevirir?

Ortak arkadaş da var.Tanışmak için istek yolluyorum siliyor isteği.sonra da kızlar seni yemez diyorsunuz.al işte daha faceten isteğii kabul etmiyor daha.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• tanımadığı için etmiyordur bende ortak arkdşlar olsada tanımadığım kişileri kabul etmiyorum o da öyledir

• ya beni tanıyan kız kabul etmedi oturup ağlıyım mı :(

• evet yine etmezdim hoşsa hoş yanii kafamda bir niyet yoksa hani aa yakışıklı çocuk kabul edym belki birşeyler olur gibi düşüncem olmadğı için etmem.. bir sebebi daha olabilir belki sevgilisi vardır ondan kabul etmiyordur

• adamın tipi hoşsa yine mi kabul etmezdin?

Kızlar Ne Diyor 17

• sevgilisi vardır, sevdiği vardır, falan filan.

• beğenmemiştir daha ortak arkadaklaeı akrabasıdır=)

• Tanımıyordur. Mesaj atıp dene şansını.

• Boşver.

• Tanımıyorsa ve beğenmediyse :D

• bırak sanal işleri reelde git tanış sonra sanaldan devaam et kimse güvenmiyo artık sanal aşk konularına :)

• belki tanışmak istemiodr zorlamaya da grek yok hani belki de snnle tanışmayı bekleyen başka bi kız varken şuanda onunla zaman kaybediosndr:)

• ayıp olmuşş geri çevirmek olur mu hiç

• Tanımıyordur

• tanımıyorsa

• ortak arkadaşınızdan dolayı olabilir..o arkadaşınızı sevmiyodur bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim deyimi seni direk 1-0 mağlup etmiştir..

• Neden her ortak arkadasimizi kabul edelim ki? Bence kiz mantiklica davranmis..Eger hoslaniyorsan mesaj at veya ortak arkadasini devreye sok...

• tipini begenmemistir.

• Mesaj''l başlat.beğendiği yorum yaptğı yerlere de sen yorum yaptanışmadan kabul etmez,kızlar böyledir.

• Etmiyorsa takmayacan, sana kız mı yok.

• ortak arkadaşınız olsa da tanımıyorsa kabul etmiyordur.bende tanımadığım insanları kabul etmiyorum bundan doğal ne var

• neden ısrarla tanışmak istiyorsun yani sen onu nereden tanıyorsun?

• tamam da nasıl tanışayım başka.kızla aynı ortamda değiliz.ortak arkadaşımız yok.nasıl tanışayım.

• Tanimadigi icin ola bilir

• ee nasıl tanışılır başka?başka yolu mu var?söyle de onu deniyeyim seçenek bırakmadınız ya

Erkekler Ne Diyor 10

• ergen çocuk bak şimdi, arkadaslık isteğiyle ne diye ugraşıyon sen? yani sanki bugune kadar herkes faceden cıkmış dimi, git konus yani, hadi ona toton yetmiyosa, mesaj çek hoşlanıyorum senden diye, ne korkaksınız yahu, kızın seveceği varsa bile böle tavuk tavuk haraketlerinden istemez seni.

• Tanimadigi icin olabilir

• yapıcak bişi yok ısrar etmeye de gerek yok...

• E tanımadığı insanı neden kabul etsin ki kız?İnsan tanıdığı insanları face'ine ekler.

• zorunda mı?

• Belki o ortak arkadaşında başka bir ortak arkadaş vesilesiyle kabul etmiştir, yani ortak arkadaşını tanımıyordur tam seni de bu yüzden eklememiş olabilir. Hem kızlara özgü değil ki bu bende eklemiyorum bana gelen istekleri öyle ya da böyle hiç görmediğim biriyse, ortak arkadaş olması çok anlamlı değil olursa onlarca ortak arkadaş ozaman müstesna.

• Muhabbet kurmadan bodoslama dalarsan tabi kabul etmez. Ortak arkadaş var diye kabul etmek zorunda değil...

• al karşına konuş faceden de reelde de arki istemi kabul et yoksa elimden bi kaza çıkabilir de..

• yanlış anlatmış biri sana bunu ...

• Haklısın valla bu kızlar dengesiz yahu kabul etmemesi için engel göremedim bak ortak arkadaşınız da varmış ışte

Yükleniyor...