• Sor
  • Bence

Başım fena halde belada evliyim .eski sevgilimle komşuyuz.esim bilmiyo onun karisi benimle ugrasiyo hergun

Arkadaslar bana akil verin nolur napcam bilemiyorum evliyim ve 5 yildir eski sevgili olduqum kisiden ve karisindan cekiyorum .durumum cok zor nasil... Daha Fazla

Güncellemeler:
Pardon esim aslen ankarali lakin Kocaeli'de yasiyoruz yanlış yazmışım Özür dilerim

En İyi Görüş

• taşınacan özeti

• Bende bir dk durmak iste miyorum ama esim onlara sebeb düzenimi bozmam diyo ama olmuyo

• adam katil bile olur

Erkekler Ne Diyor 7

• Allah yardimcin olsun ama kavgadan degilde eski sevgilin vs vs olaylari yenilendi derler iftira atarlar.bence taşınmalisin ...

• çok uzun yazmışsın ya valla sonuna kadar okuyup yorum yapanla çok teşekkür et ben okuyamadım :)

• eşine durumu uygun bir dille anlatsan ve taşınalım desen?

• oy oy mış miş mış bu ne ya

• başka mahalleye taşının sizde

• kadere bak bence dürüstçe anlat eşine durum böle de ama duuurr eşinlede kanlı bıçaklı diyosun valla bilemedim be. Allah yardımcın olsun.

Kızlar Ne Diyor 3

• Taşın oradan başka çaren yok. Yapılan şeylere tepkisiz kal. elbet bıkacaktır.

• Esim tasinmiyo

• Ikna etmeye calis. huzurumuz kalmadi de mutlu degilim de. Onlardanda uzak dur bir sure. Oturmayi ver kapinin onune

• taşınmaya ikna etmek için elinden geleni yap.

• Kısacası eski sevgilinin karısında bir bokluk var

• Kocamda gözümü var ne var anlamadım

Yükleniyor...