Başım fena halde belada evliyim .eski sevgilimle komşuyuz.esim bilmiyo onun karisi benimle ugrasiyo hergun

Arkadaslar bana akil verin nolur napcam bilemiyorum evliyim ve 5 yildir eski sevgili olduqum kisiden ve karisindan cekiyorum .durumum cok zor nasil anlatsam ben bursaliyim ve ozamn lar sevgilim vardi ismi isa. Isa tatile gelmiş ti 1 ay boyunca beraberdik sonra sinda ise 1 sene ilişkimiz devam etti ve kendi yasadiqi yere gitti 2 ci ayda ve sehri ise kocaeli .simdi bu şerefsiz in teki olduqunu ogrenince bastim tekmeyi evli olduğu öğrenmem le bitti benide cok aldatti neyse sonra esimle evlendim ankaraya gelin gittim babamin tanidiqi aile . Ve eski sevgilimle hem ayni mahalle de komsuyuz hemde esimle husumeti var düşman la5 o derece ve is arkadsi isanin karisi ise cirkefin teki beni bilmiyo bilm3diqi halde ugrasiyo azimdan cikmayan laflari hrrkese peydah ediyo kötü luyo millete 3 kez bicak bicaga geldi aileler kumam ya kuma gibi yetisiyo kiskaniyor bela işte isin kötüsü ben tek kelime soyleyemiyorim Oncesinde olan bitmis seyleri bide burda herkes bit birinin adami köylü k yer dedikoduu hep tipik mahalle kadini isanin karisi bana takmis edepsiz cifkef konusulack kisi değil kıskanç kinci şimdi isa kari kiz ayaginda evine bakmiyo benim esim 4 katli ev yapti bu ay araba aldi kiskaniyor ben esimi seviyorum vede isadan nefret ediyorum kari koca bizle ugrasiyor kapi önünde oturamiyorim hep o kadın laf atiyo kavga etmem icin ugrasiyo bicak bicaga lanet olsun isanin ail3si anasi babasi kardeşi bicakla kapimin onune geldi ler hepsi ayni cingene desm cingenelere hakret ederim bu isanin karisi beni bide ogrense kimbilir neler yapar veya isa demiştir bilmiyorum isa cok kinci intkamci şerefsizin onde gideni bir evladim var ve 5 aylikta hamileyim Evimizi satalim diyorum esim razi deqil bu sekilde bende razi değilim korkuyorum susuyorum oturyorum sabir ediyorum başımıza corap orecekler kadin gelin geldiqimden beri ugrasiyo cirkef pskoljisi bozulmuş napcam ben

Güncellemeler:
Pardon esim aslen ankarali lakin Kocaeli'de yasiyoruz yanlış yazmışım Özür dilerim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• taşınacan özeti

• Bende bir dk durmak iste miyorum ama esim onlara sebeb düzenimi bozmam diyo ama olmuyo

• adam katil bile olur

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 3

• Taşın oradan başka çaren yok. Yapılan şeylere tepkisiz kal. elbet bıkacaktır.

• Esim tasinmiyo

• Ikna etmeye calis. huzurumuz kalmadi de mutlu degilim de. Onlardanda uzak dur bir sure. Oturmayi ver kapinin onune

• 41gün

taşınmaya ikna etmek için elinden geleni yap.

• Kısacası eski sevgilinin karısında bir bokluk var

• Kocamda gözümü var ne var anlamadım

Yükleniyor...