Ayaktaki nasır nasıl geçer?

evet arkadaşlar en kısa sürede ayaktakı nasır nasıl gecer ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• En yakın eczaneyegıdıp nasır ılaclarından alabılırsın

Kızlar Ne Diyor 7

• Nasır kremleri var kullanabilirsiniz.

• Ponza taşı ve lapitak krem.

• sirke limon

• vazelini ayaklarina suruyorsun ve bir gece torba icinde bekletip temizliyosun denemedim sadece duydugum bir uygulamadir...fakat eczanede nasir bantlari da ise yariyor olabilir...

• Nasır bantları var eczanede, iyi gelir.

• lapitak ciddi anlamda yardımcı bu konuda

• eczanede oje gibi bi ilaç satılıyor banyo yapıp nasır üstüne sürüyosun kuruyo soyuluyo bi daha sürüyosun yine soyuluyo sonunda baya bi derine iniyo sert kısım gidiyo nasır kalmıyor

Erkekler Ne Diyor 5

• Nasırın nedeni sanırım ayakkabı tabanları.Çok sert olmayan ayakkabı tabanları kullanmalısın.Oluşmaması için.Nasır bantları ve kremleri var.Duruma göre bunları kullanmalısın.Ayakta nasır olmaması için dikkat edilecekler link Nasır tedavisi link

• eczanelerde nasır yakıları var

• bende 3 yıl sürdü, serçe ayak parmağımda, bant kullandım boş fayda etmedi, nasır için eczanelerde asit var kücük şişede, onuu günde 2 defa ayagına sür, ben haftada bir neşterle nasıl olan yeri kesiyodum ve co rahatlıyodum, nasıl insanı felc eder resmen çeken bilir. geçmiş olsun.

• il 33 diye bir ilaç var hemen al süper bişey hemen geçirir

• valla kardeşimde vardı tabanında; en son doktora gitti. orayı kesip aldılar, sonrada yaktılar. ama çabuk iyileşti. gözünü korkutmuş gibi oldum ama mrk etme çabuk iyileşti.

Yükleniyor...