• Sor
  • Bence

Dabbe cin çarpması internete düştü mü ?

Filmi sinemada çıktığı gün izledim, çok beğendim. Fakat internetten tekrar izlemek istiyorum. Benim şehrimde film sinemadan kaldıralı çok oldu fakat... Daha Fazla

En İyi Görüş

• El-cin suresi veVarlıklarla ilgili filmler davettir. Dikkat et

• Anlamadım..

• Öncekileri Göster
    • Senin kafan iyi bence :D

• Hasan Karacadağ insanlara çağın hastalığını hatırlatıyor bu filmlerle kendisi ve hocasıda sağlamdır bu konularda. Sadece cinler alemi insanların 10 katı fazlalığında. Bir gün rahatsızlanırsan o zaman anlarsın. Allah korusun.

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben bir kere fragmanına bakıyım dedim töbe ettim , sen film'in internete düşmesini bekliyorsun . :))

• Sinemada izlemeni öneririm :D

• Tek şartla izlerim tuvalate bile sıçmaya giderken yanımda olursan, odada her gece yalnız başıma yatarken benim yanımda olman şartıyla kabul :)

• Daha düşmedi.. Benim Dabbe serisinde en beğendiğim film.. Bir Cin Vakasındanda güzeldi.. Dabbe 2 rezillik zaten :D

• Evet benim içinde öyle dabbe serisinde en iyisiydi gerçekten. Dabbe 2'de sinemada uyudum :( ..

• Öncekileri Göster
    • dağ ?

• asker filmi doğunun bu tutmuş dağında bir poşet ile uzun dönem askerin hayatını anlatıyor

• ben onu ilk olarak sinemada tek başıma izlemiştm :)

• bendee :)

• Öncekileri Göster
    • bende öyle. Araştırdığım için ürperiyorum zaten :)

• Neye ulastin mesela? Konusmsk isterim bu konukari.. senin icn de uygunsa

• yuh be daha halen vizyonda

• Evet ya 11. haftası oldu :(

• valla ark kusura bakma ama ben görmedim 1
      2 daha cıkmadı diye bilorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...