Dabbe cin çarpması internete düştü mü ?

Filmi sinemada çıktığı gün izledim, çok beğendim. Fakat internetten tekrar izlemek istiyorum. Benim şehrimde film sinemadan kaldıralı çok oldu fakat bazı şehirlerde hala gösterim de olduğu için sanırım nette yok. Baktım bulamadım. Gören bilen var mı ? Varsa link verir misiniz ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• El-cin suresi ve

Varlıklarla ilgili filmler davettir. Dikkat et

• Hasan Karacadağ insanlara çağın hastalığını hatırlatıyor bu filmlerle kendisi ve hocasıda sağlamdır bu konularda. Sadece cinler alemi insanların 10 katı fazlalığında. Bir gün rahatsızlanırsan o zaman anlarsın. Allah korusun.

• Senin kafan iyi bence :D

• olur mu öyle yaa

bak şimdi izleyemem daha :D

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 4

• 2ay

ben onu ilk olarak sinemada tek başıma izlemiştm :)

• 2ay

Neye ulastin mesela? Konusmsk isterim bu konukari.. senin icn de uygunsa

• 2ay

bende öyle. Araştırdığım için ürperiyorum zaten :)

• 2ay

Onlar benden korksunlar :) yok korkmadm cnku arastryorum onlari

• Öncekileri Göster
  • Ben bir kere fragmanına bakıyım dedim töbe ettim , sen film'in internete düşmesini bekliyorsun . :))

• Tek şartla izlerim tuvalate bile sıçmaya giderken yanımda olursan, odada her gece yalnız başıma yatarken benim yanımda olman şartıyla kabul :)

• Sinemada izlemeni öneririm :D

• yuh be daha halen vizyonda

• valla ark kusura bakma ama ben görmedim 1

2 daha cıkmadı diye bilorum

• Evet ya 11. haftası oldu :(

• Daha düşmedi.. Benim Dabbe serisinde en beğendiğim film.. Bir Cin Vakasındanda güzeldi.. Dabbe 2 rezillik zaten :D

• asker filmi doğunun bu tutmuş dağında bir poşet ile uzun dönem askerin hayatını anlatıyor

• dağ ?

• aynen aynen 2 çok kötüydü.

ben askerdeyken dağ filmi çıktı sinemalara bitireli neredeyse 1 yıl olacak hala nete düşmedi :D

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...