Yüzden nasıl zayıflıyabilirim ?

Arkadaşlar kilom normal ama ben yüzden zayıflamak istiyorum yani normaldede kilo verebilirim ama özellikle yüzden zayıflamak istiyorum isteidğim yüz şekli gibi olsun böyle daha erkeksi elmacık kemikleri falan belirginleşsin istiyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Yüzün yuvarlaksa pek bişey bekleme bende yuvarlak yüzlüyüm ideal kilomda olmama rağmen dolgun yanalı görünüyorum. Boşver taş gibi suratın olacağına böyle yumuşak naif suratlı ol daha iyi :D

• Teşekkür ederim kardeşim. Bende kendimden örnek verdim 5 kilo verdiğim zaman hemen farkedildi. Şöyle bir şeyde var kilo aldığın zaman ilk olarak yüün şişmeye başlıyorsa zayıfladığın zamanda ilk yüzün süzülmeye başlayacaktır. Kolay gelsin

• anladım çok saol kardeş normal zayıflasamda olur önemli olan yüzden kaybetmem neyse kızlar bizi bekler :D

• Evet farkettim onu bende. Bildiğim kadarıyla bölgesel yağ yakımı yok vücut orantılı bir şekilde kiloyu veriyor. Ama bir 5 kilo versen yüzünün değiştiğini hemen anlarsın.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 1

• unlu gıdaları kes bak nasıl çokuyo yuzun

• kestim 4 5 gündür yemiyorum 2 3 ay daha yemicem işallah dediğin gibi olur birde bol bol yürümeye çalışıyorum

Erkekler Ne Diyor 0

Yükleniyor...