20 li yaşlardaki kızlar nasıl tavlanır

üniversitede kız nasıl tavlanır arkadaşlar ..herhangibir devlet üniversitesinde çukurova - dokuz eylül - akdeniz uludağ - 19 mayıs - mersin üniversitesi gibi bu tür üniversitelerde kızlar nasıl tavlanır

Güncellemeler:
ha bu arada 18 Mart - mustafa kemal ve afyon kocatepe yide ekleyelim
arkadaşalr bu üniversitelere benzer üniversiteler yani demek istediğim ne odtü gibi puanı çok yüksek üniversiteler nede anadolunun körpe yerindeki dandik bir üniversite orta yollu üniversitelerden bahsediyom marmara - İstanbul - Ankara - ege - muğla - adnan menderes - celal bayar v.s

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• simdi sana gıt klublere yazıl dıyecekler ya da kantınde kesıs sonra acıl dıyecekler ya da paranın sende oldugunu hıssetır ya da farklı ol dıyecekler ama bunların hepsı bos ve zahmetlı ısler..sana kızlarla sevgılı olmanın degıl yatmanın en guzel yolunu soyleyecegım.kulaklarını ac ve benı ıyı dınle..latın dans kursuna yazılıyorsun ve oradan hıcbır sekılde ayrılmıyorsun tam 4 ay sonra meyvesını almaya basladıgında bana cok dua edeceksın..unıversıte yıllarmdan tecrubeyle sabıttır.bachatanın yataga atamayacgı kız yoktur.unutma

• eyvallah bro lan o kadar adam Paribus gibi cevap veremedi

• Öncekileri Göster
    • link abi hakikaten bu dansın yatağa atamayacağı kzı yok

• abi hesabımı kapattılar artık buradayım isteğimi kabul edermisin

Kızlar Ne Diyor 5

• İü kızları da dahilse birkaç yöntem söyleyim.

• tabiki

• Öncekileri Göster
    • kuğul ne demek

• cool.

• Hahah ay soru ya bak ya =)

• Bilkent kizlari dahilse ben hemen anlatayim :)

• Dahil diyelim hadi atla :)

• bilkent şarküteri diilmi zaten. :))

• bilkent kılzlarını anlatırmısın

• çanakkle 18 Mart üni neden yok :D

• hemen güncelliyorum :)

• Öncekileri Göster
    • çanakkale küçük istnbul ve İzmir karışımı bir yer

• Duymuştum daha önce mersin ide çok beğeniyorum

• yakışlı olcak parası olcak okuduğu bölüm gelecek vadetcek ya da okumucak iş adamı falan olcak onun dışındakiler neyzen bara buyursunlar bir kadeh daha içsinler

• Katııyorum sonuna kadar. farklıda olucakmı*

• Öncekileri Göster
    • beklentilerim değil genel-geçer düşüncelerim.

• dosu killidaolsun bari hay allahim ya:)

Erkekler Ne Diyor 7

• illa bu üniler şartmı :D

• :D:D

• hayırda benim gitmek istediğim deniz kıyısı bir yer o yüzden genelde denize kıyısı olan illeri yazdım buraya fark ettiyysen

• hesabmı kapattıalr artık buradayım

• Su akar yolunu bulur bişeyi ne kadar istersen senin olmazmış .. Hepsini elinin tersiyle it .. bak ondan sonra neler oluyo akıllı olan her daim kazanır Aslanım Ciddi ol ağır başlı ol entel takılma fark edilirsin merak etme ..

• Farklı olucaksın kardeşim herkesten farklı dilin iş yapak çekici olucaksın.

• hurdacıyım eskiler alır satarım 2 milyon dolarım var eskici arabama manken arıyom

• ben çukurovadayım. bizde kız yok.

• niye endüstri meslekten direk geçişmi yapılıyor her bölüme :D

• Öncekileri Göster
    • ben ki,me dediysem bu lafları hep haklı çıktım

• Biz Endüstriyiz kardeş bizde kız yok kız varda ben kız yerine koymuyorum çünkü benden çok küfür ediyor :D Her gördügümde Hımı... kodugumun kızı yine sövüyo diyorum

• :D

• Öncekileri Göster
    • endüstri mühendisliğinde çok mu kız oluyor

• Hİç yok :Den fazla 30

Yükleniyor...