20 li yaşlardaki kızlar nasıl tavlanır

üniversitede kız nasıl tavlanır arkadaşlar ..

herhangibir devlet üniversitesinde çukurova - dokuz eylül - akdeniz uludağ - 19 mayıs - mersin üniversitesi gibi bu tür üniversitelerde kızlar nasıl tavlanır

Güncellemeler:
ha bu arada 18 Mart - mustafa kemal ve afyon kocatepe yide ekleyelim
arkadaşalr bu üniversitelere benzer üniversiteler yani demek istediğim ne odtü gibi puanı çok yüksek üniversiteler nede anadolunun körpe yerindeki dandik bir üniversite orta yollu üniversitelerden bahsediyom marmara - İstanbul - Ankara - ege - muğla - adnan menderes - celal bayar v.s

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• simdi sana gıt klublere yazıl dıyecekler ya da kantınde kesıs sonra acıl dıyecekler ya da paranın sende oldugunu hıssetır ya da farklı ol dıyecekler ama bunların hepsı bos ve zahmetlı ısler..sana kızlarla sevgılı olmanın degıl yatmanın en guzel yolunu soyleyecegım.kulaklarını ac ve benı ıyı dınle..latın dans kursuna yazılıyorsun ve oradan hıcbır sekılde ayrılmıyorsun tam 4 ay sonra meyvesını almaya basladıgında bana cok dua edeceksın..unıversıte yıllarmdan tecrubeyle sabıttır.bachatanın yataga atamayacgı kız yoktur.unutma

• abi hesabımı kapattılar artık buradayım isteğimi kabul edermisin

• link abi hakikaten bu dansın yatağa atamayacağı kzı yok

• Abi e n iyi cevap seçiyorum seni

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 5

• Hahah ay soru ya bak ya =)

• Bilkent kizlari dahilse ben hemen anlatayim :)

• bilkent kılzlarını anlatırmısın

• bilkent şarküteri diilmi zaten. :))

• Dahil diyelim hadi atla :)

• yakışlı olcak parası olcak okuduğu bölüm gelecek vadetcek ya da okumucak iş adamı falan olcak onun dışındakiler neyzen bara buyursunlar bir kadeh daha içsinler

• dosu killidaolsun bari hay allahim ya:)

• beklentilerim değil genel-geçer düşüncelerim.

• mudur sen nesin ki baskasindan bunlari bekliyorsun ? dunyada kiz tukenmedi rahat ol

• Öncekileri Göster
  • çanakkle 18 Mart üni neden yok :D

• Duymuştum daha önce mersin ide çok beğeniyorum

• çanakkale küçük istnbul ve İzmir karışımı bir yer

• ha bu arada çanakkaledede okumak isterim eğer İzmir olmazsa mersin samsun veya çanakkale bu üç şehirden biridne okumak istiyorum

• Öncekileri Göster
  • İü kızları da dahilse birkaç yöntem söyleyim.

• cool.

• kuğul ne demek

• kuğul olacaksın. Hemen seninle ilgilenen ilk kıza teklif etmeyeceksin. Biraz süründür; ortam yap, sonra içlerinden seç. En etkili yöntem.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 7

• hesabmı kapattıalr artık buradayım

• hurdacıyım eskiler alır satarım 2 milyon dolarım var eskici arabama manken arıyom

• Su akar yolunu bulur bişeyi ne kadar istersen senin olmazmış .. Hepsini elinin tersiyle it .. bak ondan sonra neler oluyo akıllı olan her daim kazanır Aslanım Ciddi ol ağır başlı ol entel takılma fark edilirsin merak etme ..

• Biz Endüstriyiz kardeş bizde kız yok kız varda ben kız yerine koymuyorum çünkü benden çok küfür ediyor :D Her gördügümde Hımı... kodugumun kızı yine sövüyo diyorum

• Hİç yok :Den fazla 30

• endüstri mühendisliğinde çok mu kız oluyor

• Uyuz oldum la ilk gördügümde bu ne dedim nerdeyim ben Dedim sen nerelisin yozgatlıyım :) Dedim benden uzak dur küçükken yozgatlı kız yüzünden başıma iş aldım :D Töbe bidaha göster diyenin :D

• Öncekileri Göster
  • ben çukurovadayım. bizde kız yok.

• ben ki,me dediysem bu lafları hep haklı çıktım

• ananınkindeymiş şuan anandan çıkar sonra bana verirsin

• Öncekileri Göster
  • Farklı olucaksın kardeşim herkesten farklı dilin iş yapak çekici olucaksın.

• illa bu üniler şartmı :D

• hayırda benim gitmek istediğim deniz kıyısı bir yer o yüzden genelde denize kıyısı olan illeri yazdım buraya fark ettiyysen

• :D:D

Yükleniyor...