Kız güzel ama erkekte tip yok abi. Neden böyle olur?

Güzel kızlar neden tipe bakılmayacak erkeklerle sevgili olurlar ki?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• çünkü kadınlar erkekler kadar görsel değil. kadın başka şeyler arıyorlar.aşağıda vereceğim kavramları bir düşün-sünepe-pısırık-içine kapanık- basiretsizbu kavramları düşününce kafanda hep erkekler canlanır.sünepe kız ? pek olmadı..peki pespaye ?bu da sanki kadına uygun bir sıfat gibi ( yani görsel )meselenin özü bu..kaliteli, çekici, bilgili, güçlü, kadının yasalanabileceği, kadını taşıyabilecek bir erkek ister kadın.sürükleyeceği, taşıyacağı kendine yük olan değil.bunlar genel hatları zaten konu ile ilgili bir çok yazım var..

• ola bir aslında yorum için tşkler

Kızlar Ne Diyor 12

• 1. Kalbi güzeldir.2. Cüzdanı güzeldir3. yatakda süeprdir4. Hiç birşeyi yoktur karizması vardır.5. kız aptaldır.6.Adam büyücüdür.

• Nesini begenmedınız ustelık sadece sebeplerı yazmıştım .. Bır yorumda yapmamıştım kı :D:D

• kendileri güzel olduğu için güzelliğe önem vermiyorlar

• yorum için tşkler

• Hani bir söz vardır; "Gönül bu, ota da konar, boka da." diye.. Aslında pek sevmem o sözü kulanmayı ama mecburen kullandım şimdi..Bu da o hesap işte.. Yani gönlün kimi seçeceği belli olmaz.. Aslında ot da olabilir de, idiot ya da Argonot olmasın yeterki..

• Ya çok iyi sevişiyordur, ya çok zengindir, ya kişiyle gerçekleştirmek istediği belli bi hedefi vardır, ya çok zekidir, ya seviyodur, ya seviyodur...

• yorum için tşkler

• Bu sorunun tersini bende hep kendime sorarim. Ask birden kapiyi calinca hersey güzel gelir insanin gözüne.

• yakışıklı bi erkeğe o kızdan önce mutlaka başkaları bakmıştır ve o adam mutlaka azda olsa çapkındır bu yüsden yanii :) tipsizlerdede yürek vardırrr

• Şimdi Pucca demişti ki " güzel kızların yanında çirkin bir erkek varsa, bilin ki o erkek iyi si...yor"böyle bişeydi , ondan olabilir belki :D

• alındım şimdi ben yakışıklıyım öyle diyorlar biz kötümü si..yoruz :DD

• Öncekileri Göster
    • ya ne alınıyosunu kı :))
      Çirkin adamın tek şansı o olunca bipleme konusunda über olması gerekıyo demiş kadın :D
      dogrudur bencede.. yakışıklı adamın burnu öyle bır havalarda oluyor kı bazılarının tabıkı ! dunyayaı bunla kurtarabılır sanıyor.. tek sebep bu..

• haha :D yokoylebişey güldürdün beni :D

• sen de ha çocugu kıskanmayalım lütfen kız ona bakıyo ok;)

• yorum için tşkler

• kız güzel..kız zengin..kız çoook seviyor...erkek yakışıklı değil..erkek parasız...erkek pekde sevgi göstermiyor...:)) ya buna ne dersin...kız salakmı...erkek çokmu akıllı acaba..

• her an bi güzelle denk geliyorum ve kendimi kontrol edemiyorum hemen çapkınlık yapıyorum her gün yeni birilerini tanıyorum bi gün başım ağrıçak gibi geliyor ;D

• Öncekileri Göster
    • aman baskasini bulsun diyorsan sevmiyorsundur ki :)

• yok seviyorum..ama o başkasıyla beraber olmayı seçmişse ona mutluluklar dilerim..yoksa kıskanmadığımdan değil...ben onun benle yada bensiz mutlu olmasını isterim

• kız güzel+erkek çirkin=erkek zenginkız çirkin+erkek yakışıklı=erkek körböyle bir formül vardı:)

• :D mantıklı

• Öncekileri Göster
    • etmus sen cimri olmuyosunki tutumlu oluyosun

• yok ben cimriyim:) tutumdan ote bazi yanlarim

• bu benim en çok yaptığım ve çok hoşuma giden birşeydir. aslında çirkin erkekler bana çok çekici ve sexi geliyor güzellerden etkilenmiyorum.insanın içinden gelen birşey aslında.. yada diğer sıradan cevap söz konusudur yani sen beğenmiyorsundur ama o beğeniyordur :)

• güzel ve yakışıklısa?

• Öncekileri Göster
    • işte bu harika olur :)

• :)

• kızlarda da durum öyle oluo erkek yakışıklı kız çirkin bu benm aklıma erkeği bağlayan bişeler var demek ki fikrini getiriyo :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Patlıcan çileği diyorum ben bu duruma... Ana nedeni erkek seçmeyi bilmeyen kızlardır da neyse. Çok anlattım. Birdaha birdaha... ıı ıh. Canım istemedi.

• valla bu denklemi malesef kimse çözemedi?

• bazı kızlar kendi güzelliği ortaya çıksın diye böyle bi şey yapabiliyolar o çocuga çok yazık aslında yani ben ole düşünüyorm kız kendini ön plana çıkarmak için çocuğu kullanıyodr

• bak arkadaşım ben kızlardan da çok duydum bunu adam çok yakışıklı ama kız birşeye benzemiyor diye bir adamın erkekler tarafından onaylanması için ünlü falan olması lazım tabi senin dediğin gerçek olabilir belki de adamın şeyi büyüktür

• facebookda bir arkadaşım paylaşmıştı. Çirkin kız + Yakışıklı erkek = Erkek kör.Çirkin erkek + Güzel kız = Erkek zengin.Çirkin kız + Çirkin erkek = aha da gerçek aşk. ¦

• yorum için tşkler

• ya bırakın bu işleri. yanına al bir tane kız yakışıklıysan alayı sana bakar dostum.Eğer teksen avucunu yalarsın.. öyle izlersin yani.Kız arkadaşım; ulen o çirkin kız gelene kadar sen nerdeydin o zaman?Niye kasıla kasıla artist gibi davranıyorsun zamanında bakmıyorsun etmiyorsun.Sonra yakışıklı erkekler otopark gibi en güzel yer hemen kapılıyor diyorsun, kör diyorsun.Eskilerden bir olay geldi aklıma bir koktelydeydim.Birini beğendim tanıştık konuştuk ettik herşey güzel telefonunu istedim.Sırf salak egosu yüzünden kasılmıştı.Döndüm gittim.

• evet arkadaş ya dünyanın kuralı mı bu?

• herkes bi yorum yapmış hepsi doğru ama bi yorumda şu o güzel kız makyaj yapmayı saçı boyatmayı keserse o yanındaki erkekle aynı olur tam ona uyar makyaj tekniği ile uygulanırsa kadını olduğundan 4-5 hatta 6 kat güzel gösteriyor ünlülerle samimi olmuşsanız bunu yakından net bilirsiniz öle bi ilizyonki seni dünya çapında ünlü dahi yapıypr o kişi makyajsız kameralara çıksaydı şansı 0 altı olabilirdi etc etc

• o erkeğin var ya çükü öpülür çükü

• Yeter artık rahat bırakın bizi. Seviyoruz birbirimizi.

• kölesi gibi istediğni yaptırabileceği için olabilir.

Yükleniyor...