Arkadaş kalalım dedi ben de terk ettim, sizce bana ne demek istemişti?

sevgilim en son aramalarıma cevap vermedi bende aramayı kestim üç güm sonra mesaj attı mesajda beni aramışsın kusura bakma biraz rahatsızdım bak ne diyecem yine görüşelim ama arkadaş kalalım şu an bir ilişkiye hazır değilim diye mesaj attı ben mesajına cevap vermeyerek terk etttim ve onu unutamadım .sizce bana ne demek istedi mesajda

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• zamana ihtiyacı olabilir ailesel problemi olabilir şu an buna psikolojik olarak hazır olmayabilir özgüveni gitmiş ve başka birine sevgi gösterisi yapacak durumda olmayabilir arkadaş kalmaman gerçekten sevgili olmak istediğini gösterir lakin mesajına sen hazır olana kadar ben beklerim arkadaş kalamam şeklinde bir mesajda senden bekliyor olabilir mesaja cevap atmamak terketmek olmaz kabalık olur bir mesaj atmalısın dostum

• aşkla senin arana ne girdi ...yaz bırak cevap atarsa atsın

• bu mesajdan sonra benimle dalga geçip gönül eğlendirmek istediğini düşündüm

Kızlar Ne Diyor 11

• "Arkadaş kalalım" mantığı bana hep "istemem cebimde dursun" gibi gelir.. Sanki beni yedekte tutmak istiyomuş gibi.. Bu gibi durumlarda hiç görüşmemek en iyisi !

• iyi yapmışsın arkadaşım.

• teşekkürler

• Sen beni kovamazsın , ben istifa ederim gibi bir şey yapmışsın. En iyisni yapmışsın aramayarak..

• Zaten sevmemiw seni arkadas kalmayi kabul etsende olmayacakti belli ki en iyisini yapmiwsin boylesi daha iyi bence.unutmaya calis seni hakedecek birini sev derim

• unutmaya çalışıyorum 9 ay geçti aradan unutamadım yinede gururumu ayaklar altına almam

• Dayı terk ettim diyorsun da sen değil o terk etmiş? :(

• salla gitsin...

• aman bosver

• iyi yapmışsın +1 sana

• yani zaten o da senin şu an yaptığnı zamanla yapmaya getirmis aslında..

• bence o direk bırakamamış böyle yaparak yavaş yavaş uzaklaşmayı düşünmüş sen cevap vermeyerek en iyisini yapmışsın geçmişi geride bırakıp önüne bakmalısın

• Bu ilişkiyi istemediğini belirtmiş işte neyi anlamadın.

• Başka çaren varsa onu yap.

• bunu kabullenmek istemiyorum

Erkekler Ne Diyor 5

• ya hoca boş koy salla

• Arkadaş kalalım diye o terk etmiş aslında. Olmamış, vazgeç.

• adamsın.

• " Gayet açık ve net şekilde söylemiş söyleyeceğini, kafam bozuk, atarlıyım, kralını tanımam, kendi halimdeyim, şu an 2. karaktere ayıracak vaktim ve enerjim yok, herkes kendi yoluna istersen gör beni ama ellemek yok " demiş.

• arkadas kalsaydın hata olurdu zaten...iyi etmissin.

Yükleniyor...