Küçük baş kurbanlık fiyatları..

istanbulda küçük baş kurban fiyatları kaçtan başlıyor arkadaşlar..?birisine hediye almak istiyorumda.ben bu işlerden pek anlamam keçi ile koyun fıyatı farklıdır heralde.ben bursada 300 e afrıkaya kurban gonderdım.istanbuldada fıyatlar aynımı?ona gore para yollayacagım

Güncellemeler:
hadi ama soru kurban olunca cevap yazan yok :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 600 den başlar bu sene tahminim

• 350 zor ya hiç sanmam 500 den aşağı düşmez geçen sene en düşük 500 dü

• aynen öyle 350ye bulurum ınşallah ya . hıc kurban kesememiş bırıne hedıye etcem cok mutluyum

• Güncelleme:En sevdiğiniz bira markası veya sevişmeli sorular sor 100 küsür cevap gelir:/

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 8

• aynıdır da. bildiğin gördüğüne yardım etsen daha iyi olur.

• diyanetin bağış kurban fiyati vardır herhalde ona göre kıstas al o kadar olur zaten Allah kabuletsin

• 400-800 arası burdaıstanbulu bilmem

• bu sitede uygun fiyata öküzlerimiz mevcut...dana ve keçilerde yok değil..

• bu yerine göre değiişri ki burada 50 ile 1000 arasına var yani

• uzak mesefe o zaman fiatlar değişir

• bursadayım ama ıstanbuldan alcam kurbanı hedıye etcem kısı orda oturuo

• sen nerdesin söyle ben sana tarif ederim :)

• Öncekileri Göster
  • 350 400 e bulursun

• olm bilmeden atıp tutmayın la. Şafii ler birttek 4. günde keser. Diğer kimseler 3. gün güneş batana kadar kesmeli. Tabi ucuz olsun da çamurdan olsun :)))))

• 4. gün kurban mı olurmuş la

• Kurbanın 3.veya 4. günü al ama :D

• Öncekileri Göster
  • ufak birşey alırsan 400 alırsın

• yanii... para az olunca o kadar

• yurt dışına gönderceksen bu sene de aynı fiyattandır.özellikle ortaasya devletlerinde nerdeyse bedava.diyanet 550 den kabul ediyo bu yıl kurbanları.bu demek oluyor ki 600 den aşağı hangi şehirde olursa olsun zor. bursada da pahalı nerden alcaksın bursada

• best wishes :)

• hımmm 550 uygun aslında. ama ben hedıye gondercem bıraz uygun arıyorum

• ben satayım diye düşündüm bu yıl. 550 den fiyat aldım sonra cesaret edemedim.büyüklüğüne göre de değişiyodur tabi.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 2

• 600 felandır

• 600 tl ile 400 arası imiş küçük baş.

• Bilmiyodum ben şafilerin 4.gün kestigini falan ayrıca benim ucuz kestigim falan yok büyük baş tercih ediyoruz ilk gün camiden çıkıncada babamla birlikte kesiyoruz son günlerde ucuz oluyo diye arkadaşa akıl verdim sadece :) aydınlatmış oldun teşekkür

• 3. ve 4 . gün 600 tl lik küçük başı adam sana 300 350 ye bırakıyo ya satıcak ya da tekrar kamyon tutup köyüne dönücek ee kamyon tutmakta para tabiki bayram namazından sonra kesmek daha güzel ilk gün yani ama hatun hediye olarak alıcam diyo yani 3.gün alsın 4.gün yollasın

Yükleniyor...