• Sor
  • Bence

En beğendiğiniz Türk oyuncular kimler?

Benim mesela Erkekte Burak Özçivit, Bayanda;Belgüzar Korel..sizler kimleri kimleri beğeniyosunuz dökülün arkadaşlar ;)

Güncellemeler:
bişeye açıklık getireyim ben görsel olarak beğendiğinizi soruyorum oyunculuk olarak değil.
puan veren ellerinize sağlık :P

En İyi Görüş

• Bu soruya cevap vermeden olmaz ama görsel olarak beğendiğiniz dediğin için çok da uzun olucak sanırım kusura bakma artık :D Erkek : Kıvanç Tatlıtuğ , Çağatay Ulusoy , Burak Özçivit , Mehmet Günsür , Nejat İşler , Seçkin Özdemir , Berk Hakman , Kadir Doğulu , Ekin Koç , Sarp Levendoğlu , Berk Oktay , Haluk Piyes , Burak Sağyaşar , Sarp Apak , Bülent Çetinaslan , Kerem Bursin , Birkan Sokullu , Buğra Gülsoy , Sarp Akkaya , Berk Atan , Ahmet Kural , Cantuğ Turay , İbrahim Çelikkol , Serkan Altunorak , Alper Saldıran , Burak Serdar Şanal , Engin Öztürk , Gürbey İleri , Mete Horozoğlu , Pamir Pekin , Furkan Palalı , İlker Kaleli , Anıl Çelik , Atıf Emir Benderlioğlu , Çağlar Ertuğrul , Fatih Artman , Furkan Andıç , Hilmi Cem İntepe , Kaan Taşaner , Cihan Yenici , Tolga Güleç , İlker Kızmaz , Murat Arkın , Osman Büyükercan , Osman Burak Temir ..Bayan : Beren Saat , Hazal Kaya , Melis Tüzüngüç , Eda Ece , Merve Sevi , Merve Boluğur , Serenay Sarıkaya , Meryem Uzerli , Hatice Şendil , Selen Soyder , Pelin Karahan , Aslı Enver , Gizem Karaca , Aslıhan Güner , Selen Seyven , Aslı Tandoğan , Fahriye Evcen , Şeyma Korkmaz , Damla Sönmez , Ezgi Asaroğlu , Hande Doğandemir , Hande Soral , Fulya Zenginer , Zeynep Çamcı , Elvin Levinler , Nihan Tarhan , Mine Tugay , Yağmur Ün , Yasemin Hadivent , Ece Çeşmioğlu , Duygu Yetiş , Öykü Çelik , Ekin Türkmen , Farah Zeynep Abdullah , İrem Sak , Pelin Akil , Tülin Özen , Algı Eke , Berrak Tüzünataç , Damla Debre , Hayal Garip , Melis Birkan , Pelin Sönmez , Selin Şekerci , Yasemin Allen , Bade İşçil , Begüm Kütük , Burcu Biricik , Burçin Abdullah , Ecem Nur Özkaya , Fatoş Kabasakal , Ceren Moray , Melis Gözen , Gamze Karaman , Gizem Denizci , Öykü Karayel , Seda Bakan , Su Kutlu , Derya Şensoy , Neslihan Atagül , Begüm Öner , Gözde Çığacı .. Aklıma bu kadar geldi :D

• az seçici olsan nolurdu ha nolurdu :D:D

• Öncekileri Göster
    • naz elması göremedim saadet ışıl aksoyda yok olmamış bu baştan yazın :(

• :D naz elması unutmuşum bak gerçekten ama saadet ışılı pek beğenmiyorum ne yalan söyleyeyim

Erkekler Ne Diyor 13

Kızlar Ne Diyor 12

• Fikret Kuşkan ve Demet evgar

• Oyunculuklarını beğendiklerimi yazdım

• Alican Yücesoy, Çetin Tekindor, Şener Şen. Kadınlardan kim var bilemiycem aklıma gelmiyor.

• Nurgül Yeşilçay, Selma Ergeç,Ezgi Mola,Rıza Kocaoğlu,Okan Yalabık,Aslı Enver.

• Yazdıklarımın hepsi görsel olarak da beğendiklerim zaten.

• Berk Atan,Burak ÖZÇİVİT,Alper SALDIRAN,Furkan PALALI,Atıf Emir BENDERLİOĞLU,Kerem BURSİN,Ahmet KURAL,İsmail Ege ŞAŞMAZ

• Tabikide Soner Karakuşşşş :P

• Serhat Tutumluer-Fahriye Evcen veya Nurgül Yeşilçay

• naz elmaz saadet ışıl aksoy merve boloğur mert fırat barış falay

• beren saat çağlar ertuğrul

• Erkek Burak Özçivit sadece Türkiye değil Dünyanın en yakışıklı erkeğidir benim gözümde..:)Kadın olarakta Fahriye Evcen,Tuba Büyüküstün..

• Erkek ;Kıvanç Tatlıtuğ .Kadınlarda Beren Saat .

• Fikret Kuşkan ve Demet Evgar

Yükleniyor...