Kanka ne demek hem kızlar hemde erkekler için?

evet malum kanki deriz durruz ama kanki ne anlama gelıyor kızlar için ?

erkekler için genelde isteyip vermeyen kızlar denır derler kızlardada bu görüş böylemi yada farklı bir anlamı varmı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ben halamın kızına diyorum.Bu durumda kankardeşim anlamına geliyor

• demiyom zaten

• demenıde tavsıye etmem ıyı kız gozuyle bakılmıyor ınan p**evenkınden bellı denıyor boyle kızlara

• Şu ana kadar hiçbir erkeğe kanka ya da kanki demedim.Kimseye demedim aslında.Kuzenimle çocukluğumuzdan kalma bir alışkanlık.Yoksa sevmem bu kelimeleri

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 10

• bilmiyodum böyle olduğunu bidaha kulllanmıycam ...

• valla ne yalan diyim kankım var dıyen kız yada agzından bu sekılde çıkan kızlardan artık ben huylanıyorum dürüst gözlede bakmıyorum şahsen kankı demek erkekelrde bır nevi p**evenklık yapan yada ısteyıpte vermeyen kız manası tasır bır erkek kankım o benım deyınce arkadası hemen ıstedınde vermdı degılmı der yada şu kızı ayarlatsana kankıe derler yanı karısık anlamları var erkele kızın kankısı olmazzzzz toplumdada kankı olan kıza durust bakılmaz abi tavsiyesı diyim sana oky deme onu .)

• Hic sevmem bu tarz kelimeleri.

• sevmemenı sevdım ınan .)

• Gaffur'u hatirlatin... Ölümüne kangayiz :))

• kanka:KAN KArdeş kanki:Kan kişi

• o açıdan sormadım ki:)

erkeklerde isteyipte vermeyen kıza denıyor genelde kankı kızlarda hangı sekılde kankı denıyor onu merak edıyorum

• kanka olayından nefret edıyorum

• bende:))))

• Darwin’in evrim teorisi açısından bakarsak: kan kardeş - kardeş - kardaş - gardaş - kanka - ganga - qanqa - panpa...

• yaa onu bılıyorum ama ısteyıpte vermeyen kız da var ortada daha bır cok seyler denıyor erkekler arasında kankılere kızlrda erkeklere nasıl bakılıyor kankılıkte

• Yakında sevgilim olucan haberin olsun demek :D

• :))) benı kankı yapsana kendıne :))))))))

• Kızlar ıcın dostum, en yakın arkadasım,kardesım demek . :))

• yooo asıl kızların dusundugun alakası yokkk kardesmıs kan bagı varmı yokkk nerden kardesın oluyor ?

valla genelde kankılıgı ıyı demıyorlar erkekler sahsen kankım var dıyen kızdan ben uzak duruyorum cunku kankısın ılk çökecegı kız ooo kankılıkten nefret edıyorum o yuzden kankıymıs salakça bırsey bence o yuzden kankısı olan kızlardan kacıyorum piyasada kız kankılere p**evenk. istenılen ancak gosterıp elletmeyen kız. yada alkollıyken saldırılan kız olarak bakılıyor yanı durust bırsey

• yooo alakası yok bence ;)

• o sekıdle demedım kusura bakma erkekle kız kankılıgı erkek ler acından bakılınca bu olay bıraz soyle ısteyıpte vermeyen kızlara kankı denır anlamı tasıyor o sekılde sordum sızcede oylemı

• kardeş kelimesinin kısaltması

• ya susturması guc kızlar yanı benım karsımda karşı koyacak türden kızlar :)) severım her konuda karsı koyan kızları

• susturması güc mü? yoksa ugrasmak istemeyen mi ? :))

• tamamdır canım aslında senle konusmak ısterım banada boyle susturması guc kızlar lazım :)

• Öncekileri Göster
  • knkaa kardesten otee demek kız erkek fark etmezz

• normalde oyle ben gorus olarak dedım erkekler kankı dedıklerınde dıger erkekler ısteyıpte vermedıgı kişi derler o kıza genelde onedena sordum

Erkekler Ne Diyor 4

• Yeni yeni türeyen hitap şekilleri .

• kızların ayakları kankı dıyerek bazı seyerlı gızleme sekıllerı sahsen kankım var dıyen kıza ben durust olarak bakamıyorum

• Hiç kullanmıyorum

• basıt bırsey ama anlamı derın vermeyen kız veren kız felan fılan kızlardaa ne acıda bu olay onu merak edıyoırum

• kanka: kan kardeş ten kısaltılmış bir kelime, ama ben nefret ederim,kullanmam...

kanka,kanki,panpa...işim olmaz sadıcım

• hehhh tam üstüne baktın ama bizim saf kızlarımız ya bılıyorlar yada bu sekılde oldugunu bılmıyorlar kanıı kanka dıyı gezıp duruyorlar yerı geldıgınde kullanılan kız demek resmen erkekler arasında o yüzden nefret edıyorum o kelımeden ve onu kullanan kızlara durust bakmıyorum şahsen

• kanki, alkollüyken düzülebilen kankadır, gayriciddi söylemler:D

• bende nefret edıyorum bu tur sacmalıktan

ama asıl merakım kızlar kardes derler kankıye

ama erkeklere gore ıstedıgı ancak vermeyen kıza kankı denır gorusu var ben onu merak edıyorum

• kimse kusura bakmasın ama "kanka" kelimesi bana çok lakayt çok saçma geliyor

• bencede oyle sankı basıt dıle tesbıh edılmıs bır kelıme cokkk ucuzz vede

Yükleniyor...