Erkeklerden intikam almanın yolları nelerdir?

şimdiye kadar erkek arkadaşlarım tarafından hep boynuz yedim ama hepşninde ailesiyle tanıştım sonrasında hep aldattılar kısıtlamadım yalan söylemedim aldatmadım ama hepsi aldattı bir başıma bıraktı nasıl intikam alabilirim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Eğer ki hepsinden boynuz yemişsen ve hepsi de aynı karekterde ki kişilerse, bence bunlardan intikam almak yerine, onları değilde kendini gözden geçirmelisin.Kendi bakış açını,kendi tarzını,kendi seçim kriterlerini.Çünkü hep aynı tarz erkekleri seçtiğine göre,kendi tarzın da buna izin veriyor demektir.Einstein der ki "aptallığın en büyük kanıtı,aynı şeyi defalarca yapıp,farklı sonuç beklemektir" der.Beni yanlış anlama ama kendini aptal konumuna düşürme.Kendi seçim kriterlerini,ölçülerini ve tarzını gözden geçirmen,kendine yapacağın en büyük iyilik olur.Onlardan intikam alman,sana bir şey kazandırmaz.Şunu unutma ki,erkeklerin hepsi aynı değil.Sizlerin göremediği yığınla,tonlarca düzgün ve karekterli erkek var.Sadece bunları görebilecek anlayışa sahip olmak gerek.Yani karşında adam gibi adam arıyorsan,önce onlarla aynı dili konuşman gerek,yoksa gene züppelerle uğraşır durursun.Ama nedense züppeler sizin daha çok ilginizi çekiyor,bunların çoğunda öyle ahım şahım bir tip olmasa da,kültür ve bilgi olmasada siz bayanları kandırmasını iyi biliyorlar,çünkü sizin egonuza hitap ediyorlar,çünkü yüzsüzler.

• aslında evet haklısın ama züppe değildiler. masum yüzlü seytandılar resmen...

• İşte sorunda burada senin gözüne şirin görünmek için kimbilir ne palyaçoluklar yaptılar,sana ne cilalı sözler ettiler,oysa ki düzgün birisi bunları yapmaz,onun sevgisi içtendir,samimidir.Bak sana şunu söyleyim,ben bir bayanın yanında ki erkeğin ne mal olduğunu 10 metreden anlarım,ama onun karşısında ki bayan ondan şiddetli bir tekme ve ya buynuz darbesi yemeden anlamaz,fark burada.Yani sen sadece ve içten olan erkeklerle ilgilen bence.

Erkekler Ne Diyor 9

• Sen gidip seveni değil de seni kullanmak isteyeni bulduysan diğer erkeklerin günahı ne :)))Tipine boyuna parasına bakmasaydın sen de :))

• alamazsın seni gerçekten seven biri çıkar karşına intikam alcam diye onu aldatırsın sende onların durumuna düşersin

• intikam alamazsın intikam alabilmen için onların sana geri dönmesi lazım.Eğer birisi dönersen ona kesinlikle hayır diyebilmen ve onu süründürmen gerekir ki ama erkekler geri dönmezler.

• Kızlardan intikam almanın yolu ile aynı: Unutmak.

• sen ne yapacan intikam almayı. muhakkak bir gün karşına seni hakkaedecek birisi çıkacaktır . o aldatan insanlara zaman harcamaya değmez

• tek intikam onlarsız ne kadar mutlu olabildiğini göstermektir... tek başına ne kadar güçlü olabildiğindir... saygılar

• erkeklerden intikam almanı en iyi yolu kiralık katil tutup annesini öldürmektir

• erkek arkadaşını azdır sonra işim çıktı diye verme en büyük intikam bu işte.onu o halde bırakmak

• çükünü kes

Kızlar Ne Diyor 3

• onlarla kurduğun hayalleri bbi başkasında uygula ve onada bunu yansıt..ama sanmıyorum intikam alıncak kdr değerli birileri olduklarını yinede alıcam diyosan şuan aklıma gelmiyo ama alırsın zaten kafaya koyarsan.

• vazgeçmek

• Başka bir erkek bul ciciş :d

Yükleniyor...