Başkalarının "bunu sana yakıştıramadım" lafına nasıl karşılık verirsiniz?

northernlightss
Dün Cem Mumcu'nun röportajını izledim sitede.

Başkalarının "bunu sana yakıştıramadım" lafına nasıl karşılık verirsiniz?
Bana "sana yakıştıramadım" dedikleri zaman "sana ne?" diyorum, çünkü senin yakıştırıp yakıştırmamana göre iş yapacak halim yok gibi bir cevap verdi, çok hoşuma gitti. :) Çok haklı değil mi? Sana yakıştıramadım deyince davranış değiştiriyoruz falan.
Başkalarının "bunu sana yakıştıramadım" lafına nasıl karşılık verirsiniz?