Erkekten kanka olur mu?

Bence olmuyor o samimiyet ilerliyor bir şekilde.😒Erkekten kanka olur mu ??

• Olur mesafeyi korurum
    A seç
  • Olmaz , ateşle barut yan yana durmaz
    B seç
  • Yaşamadım kararsızım
    C seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
5171

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Her erkekten olmaz. Ama çok iyi arkadaşım olanlar var. Gözüm kapalı güvenecegim. yine de iyice tanımadan güvenmeyin siz :)

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 70

• Vallahi oluyorsa bile bir tek bana denk gelmiştir şu pis dünyada 😣. Zaten arkadaş bahanesiyle reddedilmekten gına geldiği için... Sana yemin ederim, kızlarla kanka olmanın kamu spotunu yapsam, yılın kamu spotu seçilir, o derece 😂. Ben de karşılıklı sevebileceğim bir insan istiyorum, ama bu kızlar duygusuz mudur nedir, beni hiç anlamıyorlar ve anlamak da istemiyorlar sanırım. En iyisi, enayi gibi görücü usulüyle evlenmek. Herkesin güzeller güzeli sevgilileri olurken, biz daha kankalıklarla uğraşalım. Adaletsizliğin daniskası 😖.

0|0
    0|0
  • Hayır asla olmaz kız ayool

1|0
    0|0
  • Şimdiye kadar sonbahar ettiğim çoğu kadın ile kanks olduk ve belli bir seviyeden ileri gitmedi çünkü bende vites oraya kadar 😁

0|0
    0|0
  • Erkekten dost, kuzudan post olmaz diye bir durum yok..
    Gayet tabii olur..

0|0
    0|0
  • Siz kıza yardımsever yanınızı gösterirseniz çok güzel oluyor. Ama sor bakalım benim açımdan olur mu... "Senin içinde fırtınalar yok. Peki ya benim içim?"

1|0
    0|0
  • Gözlemlerimden biliyorum. iki farklı cins bir arada olamaz.

0|0
    0|0
  • erkek den de kız dan da olmaz . bir taraf kesin aşık oluyo

0|0
    0|0
  • Sen kanka dediğin adamın karşısına hele bir iç çamaşırlı çık bakalım, napıyo seni kankaymış yahu platonik aşklarınıza kanka ayağı yapmayı bırakın artık aptallar sizi bir erkeğin sadece bir kız sevgilisi olur başka kızla konuşmaz, bir kızın'da karşı cinsten konuştuğu tek erkek olmalı
    bak çok az ihtimal veriyom kadın kanka gözüyle bakar'da %1 ihtimalle ama erkek asla affetmez düşünmeyin bile
    Erkekler kızlarla kanka olur, ama ihtiyacı olduğu zaman'da onla yatmaktan çekinmez.. Erkek kankasına aşık olmaz zaten gerçek aşkları bile yalan çoğu erkeğin, sırf cinsel amaçlı, ama kadınlar kankalarına aşık olabilirler.

0|0
    1|0
  • Oluyo karakter meselesi benim cok kankam var

1|0
    0|0
  • olur ama iki tarafta kendini bilen insanlar olmalı..

1|1
    0|0
  • Deneyelim istersen? Çok samimi kanka oluruk. Dertlerimizi paylaşır saçma salak şeyler yapıp güleriz geçmişimize.

0|0
    0|0
  • Sadece arkadaş kalmayı başarabildiğim 1 kız oldu. 😂😂 diğerleri hep aşka dönüştü 😂

0|0
    0|0
  • Çocukluktan beri arkadaşsınızdır zevkleriniz farklıdır fiziki anlamda yani birbirinize o gözle bakmazsınız anca öyle olur yoksa sonuç böyle olabilir dediğin gibi :D :D
    https://www.instagram.com/p/BY5hFbxhBh-/

0|0
    0|0
  • Erkekten kanka olur. Ayrıca ilerlemesi sorun değil ikisi de yalnızsa. Konuşmak, iletişim kurmak insanlarda olması gereken bişey zaten.

0|0
    0|0
  • Yoo oluyor yıllardır kanka olduğum kızlar var asla ötesi olmaz :D

0|1
    0|0
  • araya biraz mesefa koyuluyorsa oluyor

0|0
    0|0
  • olmmaz

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • Ben kız ile knk olmam

0|0
    0|0
  • Ateşle barut yanyana durmaz

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    50

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 50

• Olur hem de çok güzel olur

1|0
    0|0
  • Erkekten samimi, yakın arkadaş ve kanka vs olmaaazzz.
    Bence her iki cins için de geçerli bu. Karşı cinsten yakın arkadaş, kanka mı olur la?
    Uzun süren yakın arkadaş ilişkilerinde bence bir taraf platonik seviyordur. Ayrıca bence de patlak verir bir taraf. Farklı eğilimler olur.

0|0
    0|0
  • Bilmem, şimdiye kadar hiç erkek kankam olmadığı için net bir şey söyleyemeyeceğim ama kişiden kişiye değişir. Olabilir de, olmayabilir de.

0|0
    0|0
  • Tecrübe ile sabit. Olmuyor. 8 senelik arkadasligim çöp

0|0
    0|0
  • masafeli olduktan sonra arkadaş olunabilir

0|0
    0|0
  • Olmaz.

0|0
    0|0
  • Bilmiyom

0|0
    0|0
  • Olmuyor. Ben mesafeyi koruyorum da onlar koruyamıyor.

0|0
    0|0
  • biri 10 senelik biri 8 senelik en yakın arkadaşlarım canımdan öteler. Ben denedim erkekten kanka da olur dostta olur.

0|0
    0|0
  • Oluuur oluyor bende

1|0
    0|0
  • Olur hatta daha iyi olur diyebilirim

1|0
    0|0
  • Erkekse olur. Smdi onu kimsede goremiyorum ama kime kanka desek sevgili gozuyle bakiyo.

0|0
    0|0
  • Olur neden olmasin

0|0
    0|0
  • Oluyor mesafeyi koru yeter

1|0
    0|0
  • Olur. Ama kanka olacağın erkeğin nasıl biri olduğuna bağlı. Sınırlarını bilen, seni ciddi anlamda kız kardeşi yerine koyan biriyse neden olmasın? Ama eğer her bulduğu fırsatta sulanan, Kanka dediği halde yavşayan biriyse olmaz. Ayrıca kusura bakmayın ama şu zihniyeti anlamıyorum. Erkek? Kadın? Ne fark eder. İnsanlığı önemli önce, cinsiyeti sonradan. Bana kalırsa her kadından da kanka olmaz. Her insan bir değil maalesef. Karakteri oturan da var, karaktersiz dolananda.

0|0
    0|0
  • Mesafe korunacaksa, evet olur.

0|0
    0|0
  • oluurr

0|0
    0|0
  • Çooook zor, hadi diyelim iki tarafda kendini biliyor ve duygusal bağ ilerlemiyor... yinede en geç biri sevgili/eş bulunca yürümez...

0|0
    0|0
  • Gayet de oluyor

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    30

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...