Rus kızları mı güzel yoksa Türk kızları mı?

Rus kızları çok güzel oluyor güzellikleri insanın gözlerini kamaştırıyor melek gibi oluyorlar bakmaya doyamıyorsun gördüğün zaman nefesin kesiliyor öyle güzellik yakıyorlar ortalığı yakıyorlar ruz kızları neden çok güzel oluyor? Rus kızları mı yoksa Türk kızları mı?

• Rus kızlarının güzelliği insanın gözlerini kamaştırıyor...
    28% (27)44% (82)38% (109)Oy Ver
  • Rus kızlarına bakmaya doyamıyorsun....
    7% (7)14% (27)12% (34)Oy Ver
  • O nasıl güzellik öyle tam bir melek...
    20% (19)9% (16)12% (35)Oy Ver
  • Rus kızlarını gördüğüm zaman nefesim kesiliyor...
    8% (8)13% (25)12% (33)Oy Ver
  • Yakıyorlar ortalığı yakıyorlar...
    37% (36)20% (37)26% (73)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
cevapları ve yorumları için bütün arkadaşlara teşekkür ederim...

0|0
148|204

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 147

• türk kızlarını elde edemeyince böyle saçma sorular soruyorlar işte

16|0
    0|1
  • Biriside çıkıp sormuyorki İtalyan, Alman, Rus erkekler neden Türk erkeklerinden yakışııklı diye :)) Bunun bir açıklaması var, almanlarda öyledir, ingilizlerde öyledir, yabancılar yani öyle çok güzeldir onlar.. :) en başta domuz etinden geliyo tabi proteini en yüksek et buymuş. dinen yasak bizde ama yararıda varmış bu açıdan. Bunlarda güzel kız güzel erkek evlendirilirmiş ki güzel güzel çocuklar dünyaya gelsin diye gerçekten böyledir, birde iklim koşulları vs bunlar en önemli nedenmiş,

ayrıca şu pozları onlar verir güzel olurlar , biz versek ooooo :))

link

17|2
    1|4
    • Biz arkadaşlarla benzer bir poz vermiştik Sultanahmet'de...Yanımızdan geçen tüm hödük Türk erkekleri dikizlemeye başlamıştı.Turistler hiç bakmadı bile...Hatta resimde bile alay konusu oldular yayınlamıştık.Yabancı arkadaşlarla epeyce gülmüştük bu salak bakışlarına...+1

• Türk erkeklerinden yakışıklı olabilirler ama kimse türk erkekleri kadar Delikanlı Türk erkleleri kadar sahip çıkan kimse olamaz unutma yabancı kızlar da türk erkeklerine bayılır sahip çıkma özelliklerinden dolayı

• sahip çıkma özelliğinden dolayı mı bayılır, yoksa sekste iyi olduğunuzdan dolayı mı ? :)) hayvan gibi sevişip koklaşma özelliğiniz var diye biliyorum e buda onların hoşuna gidiyor rus kızın biri abaza türk erkeklerine bayılıyorum dedi taksimde bağıra bağıra ahahahh:D ayrıca, eşinize bacınıza sözde sahip çıkarsınız, onun bunun eşine kızına bacısına hayvan gibi bakarsınız ! hadi canm hadi..

• Çok yakından tanıdığım bir erkek:''Rus kızları bir gecenin cennetin tek bir çiçeği...''

Türk kızı bir ömrümün tek cenneti...

Edit By : Abim <3 :D

12|2
    1|5
    • 2 çiçek bir bahçede yetişmez söyle abine:D

• Anadolu kadınına bir şey demedik. Hem anadolu kadını mı kaldı? Şimdikiler onların miras yedileri. Onların adını öne sürüp, o etiketin altında her türlü pisliği, kaprisi, nazı yapanlar... Karşılaştırmamız yeni nesil ile ruslar arasındadır.

• -3 için teşekkür ikinciye gelince Anadolu kadını olarak kendi annemi öne sürüyorum.Yeni nesil rus kızlarından beter ama yine de türünün son örneği olmuş geleneksel evine bağlı ''AİLE TERBİYESİ''almış kızlarımız da var hala.

• Senin sevgilin vardı demi Rus ? :))

Yanında ki sevgilini gösteriş olarak kullanan birinin karakteri zaten bellidir.. Yok sevgilim şöyle yok böyle vs diyrsun sonra Rus kızlarını övüyorsun :D

1. Yanındaki kız senin gösteriş yapabileceğin bir eşya değil..

2. Yanında ki kız çok güzelse Rus kızlarını neden övüyorsun ?

3. Sevgilin varken başka kızlar seni neden ilgilendiriyor ?

Sen senin olana bak her kıza atlama. Güzellik onların , endam onların bundan sanane ? Milletin tipini eleştirmek sana mı düştü arkadaşım ? Allah herkesi güzel yaratırken sen kimsin ki Şu kız güzel şu kız çirkin diyebiliyorsun ? Ne sıfatla ? Allah'ın işine bari karışmayın ya... Yazık Cidden Yazık. Yaşı 25-29 arası ama zeka yerlerde...

9|0
    0|2
    • tamam hadi üzülme güzelsin hadi

• üzülüyorum ama onun adına üzülüyorum. sevgilisi varken başka kızlara yok şöyle güzel yok böyle ii diyor. Hoş değil bence.. :)

• ne kıskancam ? ben Rus kızlarını kötülemiyorum farkındaysan.. Kıskansam o şekilde bir yorum yapardım ;) düzgün konş..

• Rus Rus diye tutturan erkeklerin kaçı gerçekten rus görmüştür merak ediyorum.

13|0
    0|1
  • siz rus kizlarini begenebilirsiniz. ama sonunda Turk kiziyla evleneceksiniz buyuk ihtimalle, ve anneniz de Turk kizi. ;)

9|1
    0|1
  • senin algı sorunun ne olacak bilmiyorum... rus mu türk mü diyorsun şıklarda türk kızına dair hiç bir şey yok?

10|2
    1|3
  • Sanki hepiniz Brad Pittsiniz :D Ben de etrafta hep göbekli,kısa pantolonlu,badem bıyıklı türk erkeklerini görüyorum napicaz :D

11|2
    0|2
  • ruslar türk kızlarının yanından bile geçemezler.bi kere türk kızlarının namusu yeter.

10|5
    3|6
  • Sen de bir rusla evlen ama kizin olursa rus kizlari gibi yetistircen. Oglum olursa yanina yollayacam. Soz mu?

20|4
    3|5
    • hahaha süperdi :))))

• oyş bu fenaydı :D

• Bu sitede gördüğüm en iyi cevaptı:D tebrikler

• Sizin Rus kızlarına dibiniz düşer ama cenazenize Türk kızı gelir :D

8|5
    2|2
  • Gidin ruslara da erkek bolluğundan kurtulalım. Zaten rusa gidenlerin geneli abaza olduğundan güzel türk erkekleri de güzel türk kızlarına kalır

9|0
    1|1
    • Şu konuşma tarzına bak nasıl bir yerde büyüdün sen? Bu ağızla konuşma zaten. Önüne gelene veren o güzelim rusları da kaçırırsın yoksa:D

• ben türkiyede görmedim kı rus kızı rusyaya kız için gıtsem ne işim olur türk olsun namuslu olsun

• Tebrik ederim. Ben antalyalıyım ve ruslarla büyüdüm emin ol abartılacak bir yanı yok:)

• Türk kızları daha güzel. türk kızları da ruslar gibi çıplak gezse onlarada aynısını derdiniz.

4|2
    0|0
  • buda soru mu yaaa... tabikide türk kizlari

9|3
    1|3
  • rus kızları? hmm, güzeIIer! Ama nasıI güzeI? Yüz hatIarını beğenmiyorum. Türk kızIarı yüz hattı oIarak bence daha güzeI. Ama vücut oIarak çok formdaIar. RusIarın güzeI oIması inkar ediIemez beIki; ama türk kızIarı iIe karsıIastırıImaIarı.. Yapmayın.. :(

5|1
    2|1
  • nesi guzel ruslarin anlamiyorum yaaaaa,17 yildir ruslarin icinde yasiyorum oyle bir guzellikleri yok.Saclar fare kuyrugu gibi ince, kaslar desen hic yok,kirpikleri kisa,gogusleri kucuk popolari yok :D ne varsa turk kizlarinda var kardesim

11|2
    4|9
  • her zaman Düşünmeden Türk kızı derim ama Düşünürsem tabıkı rus kızı :D

3|9
    8|1
    • fazla düşünme o zaman :D:D:D

• Anlaşılan kompleksler diz boyu yorumlar ele veriyor. Kompleksi yok ve duymak istemediğinizi dile getiriyor diye bu kadar ele vermeyin kendinizi. Ya da verin daha iyi

• rohirrim00 ah be balım sen ne aptal bişi cıktın oyle neyse devam et o işi iyi biliosun sanırım haydı Allah rastgetire :)

• Sizin rus kızlarını ben...

Takmışsınız ruslara gidiyor mk

6|5
    1|3
  • rus rus diyosunuz sonra TÜRK e düşüyorsunuz

10|0
    0|2
  • Tamam anladık artık hepimiz çirkin iğrenç yaratıklarız. Rus kızları mükemmel. Tüm türk erkekleri üçgen vücut ve biz onları haketmiyoruz.

8|1
    1|2
    • guzel olanı hak etmek ıcın yakısıklımı olmak gerkıryor .ılıskılerde onemlı olan karatermı dıs gorunusmu. yurek olsun adam oldus adam

• Dış görünüş mü demişsiniz de rus kızı güzel vs. diye övmeyi biliyorsunuz siz ne kadar istiyorsanız güzel kız bizde yakışıklı erkek isteriz neden bir hanzoyu isteyelim .

• rus kızlarında aynı tiplemenin dışına çıkamazsın ki. evet uzun boy sütun bacaklar beyaz ten güzel fizik ama hem çok erken yaşlanıp çirkinleşiyorlar hem de çok soğuklar bence. yanınızda sırf uzun boyu için soğuk nevale gezdirmek istiyorsanız sorun yok:)

7|1
    2|2
  • rus bir erkek arkadaş vardı, rusyada hayatları çok iyi olmayan kızların türk erkeklerini para ve rahat hayat için seçtiklerini, türkiyeye yerleşmek için uğraştıklarını söyledi. ayrıca benim bir tanıdığım abim vardı eşi rustu. bikaç yıl evli kaldılar. herşey çok güzeldi. sonra kadın T.C. vatandaşlığı aldı ve zaman kaybetmeden boşandı adamdan...

4|2
    2|2
    • geneli güzel onların. kutuba yakın, soğuk bir ülke olmaları dolayısıyla açık tenliler ve ergenliklerini geç tamamladıkları için uzun boylular. ama ahlak anlayışı burdakiyle tamamen zıt. yani sevgilisini kıskandırmak için başkasıyla oturup kahve içmiyor, başkasıyla yatıyorlar...

• uyuyançirkin çok doğru söylüyon bacım :) nerde öyle erkek

• Türkiye'ye yerleşmeyi neden bu denli istiyorlarmış?

• Sex insani guzellestiriyor demek . en iyi '''Mal'' onlardan cikiyo malum ... tovbe tövbe ..

8|3
    2|1
    • sen nerden biliyorsun kız :D

• En iyi mal onlarda. Ama nazsız, kaprissiz, kibirsiz iç güzelliği de onlarda. Nükleer reaktör mühendisi badana yapmaya yüksünmez. Bizim tırişka çevre mühendisleri "ben mühendisim, temizlik memizlik yapamam!" der. Şü kaprislerinizden kurtulun, dişiliğinizi insanlığınızdan önce düşünmekten vaz geçin, kimse rusa falan bakmaz... Vallaha bak!

• erdem kızını rus kızı gibi yetiştircen mi? söz mü? kaprissiz dişiliğinin farkında olan? gelsin mi benim oğlan senin kıza ilerde? kabul mu?

• Türk kızlarına yönelik bir şık yok mu yaaa:))

8|1
    2|2
    • Bende Onu Arıyodm Ya :)

• güzellikmiş. edep ten gelir güzellik o ayrı konu. seni fiziki güzellik dediğin türk kızlarındada var bilesin..

• @lUtangaçAdaml arkadaşım ben zaten tr de yaşamıyorum. ;) fiziki güzellik Türk kızlarında yok! ama kültür ve edep dersen; çok zor çıkıyor ikiside olan Türk kızları... :)

• ulan yine mi sen :@

her zaman her yerde TÜRK kizi/erkegiiiiiiiii

6|7
    1|10
    • eksi veren parmaklarinizi bir tarafiniza sey...edin !

• Tm böcüşüm ya sinirlenme :D

• HELAL +11111111

• Türk kızları tabiki

6|0
    0|2
    • türk kızıymış sizin kadar yabani kız başka yerlerde yoktur yani benim karşılaştıklarımın %99 u öyle , bir keresinde otobüste bir kıza yer vermiştim teşekkür bile etmedi ve oturdu bende mal gibi kaldım kokuşmuş türk kızları

• bana gore de erkeklerın cogu yabanı ama genelleme yapma hakkına sahıp degılım turk kızlarındada gercekten guzel olan duzgun olan var sızın karsınıza cıkmadı dıye asagılayamazsınız. O zaman turk kızlarıda baslık acsın turk erkeklerımı ıtalyan erkeklerı mı dıye hadı bakalım o zaman ben de orda turk erkeklerı hepınız hayvansınız okuzsunuz yazıyım olmaz boyle duzgun erkeklere ve yakısıklı erkeklere ayıp etmıs olurum

• Güzellik Allahın yaratışına baglıdır . en pis ve cirkin elbiseleri giyen kadın görrdüğünüzde iğrenirsnz .ama kuaföre gidip bakım yaptırsa .şık bir elbise . her kadın güzel olur . ÇİRKİN KIZ VEYA KADIN YOKTUR BAKIMSIZ KIZ VEYA KADIN VARDIR BUNU AYIRAMAYAN TEK ERKEKTE TÜRK ERKEGİDİR .

8|0
    2|5
    • Yav he he. Fiziği rezalet yüzü çirkin bir kadın 7/24 güzellik salonuna gitsin 3 ay Dünya'yı dolaşsın Dünya güzeli our sen de ki mantaliteyle.

Kimi onsan çirkindir kimi insan güzeldir/yakışıklıdır. Bakım bir yere kadar varolanı iyi değerendirmektir. Yoktan var etmez birşeyi

• Yazınıza hayran kaldım gerçektende çok doğru konuşmussunuz sonuna kadar katılıyorum her kız güzeldir ama bir kız düşünün bakımlı saçlar yüz ama bide bakımsız birini düşünün arada fark olduğunu anlarsınız zaten :)

• teşekkür ederim :)

• Evet güzeller gerçektende birçoğu ben beğenıyorum ruslara benzetılıncede mutlu oluyorum açıkcası ama sarışın sevenler rusları sever ama bir yandanda biz çok namusluyuz genelde onlar tek gecenin eğlencenın kadınları biz merhamet aşk sevgi ömurluk kızlarız bazı Türk kızlarımız varkı ruslara 15000 basar geçer ama türk erkekleri bunun farkında ama ruslar bir yerini öyle bir açıyor ki bizimkiler rusların üstüne yok bende kendi ülkemde istediğimi giyerdım tabı eve geri gidebilme sözunu verebılseydınız Türk erkeklerinında iyileri var ama çoğu abazaaa link

1|0
    1|0
    • türk kızlarının hepsi namuslu öylemi tamam :D

• çoğu oyle

• ya su namus ısıyle karıstırmayın rusların adı o*yo cıkmıs yok oyle sacmalık rahat mıllet sadece tamam yapanları vardır elbet turklerde yokmu rahat kız o.. yapan kız var tabı bırak bu namus ıslerını namuslu kızları turk rus dıye ayıramazsın kendıne gore rusta namusludur turk kızı da namusludur yok boyle bı genelleme

• size şöyle söylüyim evet ırk olarak güzel yaratılıştalar boy pos hususunda ama cidden abartıyosunuz benim yengemde rus ve o hayal ettiğiniz muhteşem güzellikte filan değil gayet normal bir kadın akrabalarınıda gördüm aynı öyle. sadece bacaklarının uzunluğu bir güzellik onlarda ve renkli göz. yoksa vucutlarında kıvrımdan alamet yok. he dersen ki biz internette görüyoruz bebek gibiler her ülkenin öyle güzellikleriyle hayran bırakan kızları var. Bi gerçekleri görün.

4|1
    2|1
    • o öyle değil işte. doğu bloğu ülkelerine bir gün çıkarsan göreceğin manzarayı anlatayım. yolda yürürken leğen kemiği gerçekten de adını hakeden bir bayan görürsen git Türkçe konuş kesin bizdendir. daha da yazardım ya neyse :)))

• tamam kalçası leğen gibi olmasın ama oyle dümdüz de olmasn arkadaşım. Abartmasanız yeter.

• Rus kızları daha güzel kabul ediyorum. Yabancı erkekler de çok daha yakışıklı. Fakat güzellik beş para etmez bizdeki aşk olmasa. Gel gelelim ruhlar aleminde de yaşanmıyor. Bence yabancı erkekler sünnet olsun biz onlarla evlenelim siz de ruslarla dfkjhgdfjkg Off saçmalatma insanı gece gece. En güzel benim.

3|0
    0|0
    • "güzellik beş para etmez bizdeki aşk olmasa." deyince aklıma bu geldı

Güzelliğin on par'etmez

Bu bendeki aşk olmasa

Eğlenecek yer bulaman

Gönlümdeki köşk olmasa

Tabirin sığmaz kaleme

Derdin dermandır yareme

İsmin yayılmaz aleme

Aşıklarda meşk olmasa

Kim okurdu kim yazardı

Bu düğümü kim çözerdi

Koyun kurt ile gezerdi

Fikir başka başk'olmasa

Güzel yüzün görülmezdi

Bu aşk bende dirilmezdi

Güle kıymet verilmezdi

Aşık ve maşuk olmasa

• çükün durumu önemli diyorsun yani :D

• Kızlar Devam
    117

Erkekler Ne Diyor 204

• Rus kızları çok soğuk oluyorlar. Bizim Türk kızları gibisi yok tamam çok fazla nazlılar trip atıyorlar ama yakışmıyor da değil aga hatun dediğin trip atacak nazlanacak ne o öyle her dediğine eyvallah mı diyecek? O zaman erkek arkadaşlarından ne farkı kalacak ? :D

11|3
    1|1
    • Soğuk mu. Sen soğuk görmemişsin. Rus kızlarına soğuk dedin ya.

Allah seni bildiği gibi yapsın emi.

• Şu çakma olmayan asiller nerede kardeş. Onuda deseydin gidip gözlerimizle görürdük. Anadolu kadını kalmadı artık. The end...

• hacı sen mankenlere bakmışsındır sadece :D birsürü obez var rusya da bide 30 dan sonra yokuş aşağı iniyor güzellikleri :D her ülkede güzel çirkin var rusların tek farkı rahat olmaları bu da iyi birşey değil aids hepatit vs çok yaygın. boşanma oranı en yuksek ülkelerden biri rusya.

15|2
    1|1
  • Kızlar köpürmüştür yine...

Arkadaş. Rus kızları güzeldir fiziksel olarak da. At o at gözlüklerini. Güzelliğin arkasına bak (poposuna demiyorum!).

Rus bayanlarında kibir yok! Ne oldum ben delisi değiller bizimkiler gibi. Alçak gönüllüler. Ha evet oradada kendini prenses sanan 3-5 genetik kusurlu yok mu? Var elbet. Ama burada onlardan sürüsüne bereket. En kököszü bile prensesim ben havasında...

Aslında Türk kızları da güzel. Ama ruhları çirkin. Kendilerini düzeltseler kimse ruslara dönüp bakmayacak ama... Zor geliyor. Onun yerine "ruslar da *r*spu ama" demek daha kolaylarına geliyor...

2|5
    7|2
    • Çok çok doğru: ):)

• Ukraynalıların karakteri kötü diyorlar. Yalancı, entrikacı... Uzak durmak lazım. Tabi her milletten it de yiğitte çıkar. Genel geçer olarak öyleymiş ama.

• Kızımı senin gibi yetiştirmeyi istemem. Senin gibi mal olacağına olmasa daha iyi değil mi? Müslüman değiller. Yatmak Rusların olayı ahlak anlayışı ile ilgili. Oralarda bu durum "ahlaksız" algılanmıyor. Öyle yetişmişler. Yani onlar yattığında "senin kadar ahlaksız değil". Ayrıca forumda erkeklere saldıracak kadar, yani senin kadar düşük karakterli de değil.

Kızım olursa senin arzuladığın gibi ilk günden verenini yetiştirmeyeceğim. Topluma ahlaklı kızlar da lazım. Senin gibi ahlaksızlar değil!

• Türk kızlarının üstüne kız tanımıyorum o kadar

13|1
    1|5
    • Tanışırsın, yaşın daha genç.

• Ay bu *r*spu yapıştı. Gitmiyor.

Hadi canım, git başkasına vurdur.

Allah versin Allah versin...

Hadi başka kapıya...

• akrabanda rusluk mu var*ben rusum kökende böyle büyütmü yorum amk

• kardeş insan bir tane de Türk kızlarından bahseden şık koyar :D

aslında mesele kızların güzelliğinde değil, nazlarında, ruslar ırk olarak da fizikleri düzgün olduklarından , ayrıca içmeyi seven ve naz yapmayan kadınları olduğundan , bunun yanında Türkler gibi ilgi gösteren erkekleri olmadığından , Türk erkekleri gibi kadına değer veren erkeklerle karşılaşmadıklarından bize yakın olduklarından ve yakın davrandıklarından rus kızları Türk kızlarından daha cazip gelmektedir. yalnız şunu kesinlikle es geçemem , Türk kızlarında ki erkeğe değer verme onlarda yok. onlar ancak yatakta iyidir, içmekte iyidir. bizim kızlarımız yedirir, içirir, yıkar temizler yatar ve kalklar , karın olduktan sonra... yerli malı en iyisidir.

6|2
    1|1
  • Banane Rus kadınlarından Türk kadınları müslümandır rus kadınlarında her zaman üstündür ecdadımızın kadınlarıdır onlar :)

13|1
    2|7
  • Türk kızları tabiki , hem namuslu hem ahlaklı. Kıçını, başını açıp resim gösteren sayısı Ruslara göre az en azindan.

9|1
    1|1
  • Yok be Türk kızını hiç kimseye değişmem...

Kendilerine bakmayı bilseler dünyanın en güzel kızları...

7|1
    1|1
    • Yalanlarıyla, kibirleriyle, entrikalarıyla, arkadaş iş çevirmeleriyle mi dünyanın en güzel kızları?

• Kibirli olmalarına hiç birşey demiyorum ancak yalan konusunda ve entrika konusunda biz daha beteriz ama işte beceremiyoruz :) hemen ortaya çıkıyor :) ne yapalım kızların hepsinde olan birşey ve doğal yetenek.

• hiç bir kız türk kızları kadar duygulu namuslu olamaz!

11|1
    2|3
    • Helal olsun

• valla ben de öyle sanıyordum ama "cinsellik"bölümünü okuyunca 3 partneri artı sevgilisi olanlar,grup seks yapanların bayanlarımızın(?!)da hat safhada olduğunu gördüm.hangi "duygulu ve namuslu"acep:)))

• herkes namuslu olsa namusun ne degeri olur kardesim ?

• Bizimkilerde guzel be

8|1
    1|1
  • Türk kızı gibisi olmaz hem yemek yapmayı bile bilmez ki onlar

10|1
    1|2
    • Öğretirsin. Bizimkiler gibi "ben onu yapamam ben şunu edemem" diye naz etmezler. Evi bile boyarlar alimallah.

• erdem sevdim seni paunch

• Türk kızları

9|1
    1|1
  • bırak bu işleri kardeşim insanı güzel yapan Hz. Allah'ın nurudur elin kafirinde ne güzelliği arıyorsunuz siz ?

6|2
    1|1
  • Erkeklerimize acıyorum. dünyanın en bedbaht kızlarına mahkum durumdayız. erkeği sevmeyi bilmeyen, kendini yetiştirmeyen, biraz yüzüne bakılacak kadar güzel ve fotoğraflarına en az 20 tane beğeni gelen birisiyse kişisel gelişimi adına bütün misyonunu tamamladığına karar verip bir tane kitap okumayan, ve yıllar geçtikçe köhneleşen aptallaşan, kendi potansiyeline bakmadan fantastik isteklerde bulunan, ortaokul düzeyinde esprileri anlamayan ancak mizah üzerine y.lisans tezi yazmış adamı eğlencesiz bulan, mizah klasiklerinden yapılan atıfları anlamayan, ülkenin komşularını bilmeyen ancak genel kültür idolü erkek dileyen, hiçbir vasfı olmayan, konuşmayı dahi beceremeyen, hayatını günlük kullanım için yeterli olan 300 kelimeyle tamamlayan, ağzından bir tane orjinal, kendi kurduğu cümle çıkmayan, gördüğü, yaşadığı, işittiği herşeyi televizyon cümleleriyle, şablon ifadelerle anlatmaya çalışan, facebookta gece gündüz romantik şeyler paylaşan ancak bir aşk beyanına maaşın kaç para sorusuyla icabet eden, bomboş bir insan olan ancak bacaklarının arasındaki şeyin verdiği öz güvenle ev, araba, pahalı kıyafetler isteyen kızlara mahkumuz. eğer bir türk erkeğinin türk kızına alternatifi varsa emin olun Türk kızının yanına yaklaşmaz. sizinle mecbur olduğumuz için birlikteyiz. bundan gerçekten utanmalı ve rahatsız olmalısınız.

1|2
    3|0
  • Güzellik olarak dünyanın her ülkesinde güzel vardır.

Ama iç yapı olarak Türkiyedeki kızlar daha cana yakın olanlar sıralamasında öyle üst sıralarda falan degiller. onlarca ülkeden sonra gelirler.

1|0
    2|0
  • Rus kızları soğuk tipler.Litvanya kızları link ve letonya kızları güzel :) Benim 2 tane rus sevgilim oldu soğuk bakıyorlar öpesin bile gelmiyor.Ama Bizim kızlar güzeller ama apaçilerin yüzünden çok havalılar.Sanki onlarda var sadece gibi davranıyorlar kusura bakmasın kimse :)

0|3
    3|0
  • affedersiniz ama Türk kızını hiç bir kıza kolay kolay tercih etmem, yabancı kızlar genelde tuvalet adabını bile bilmezler, ellerini suya sabuna dokunmadan peçeteyle işlerini halleder çıkarlar sonra da malum koku sarar çevreyi, karşılaştırma yaparken adaletli bir karşılaştırma olmamış, Türk kızları arasında da Rus kızlarINa taş çıkaracak güzellik ve bakımda olanlar var, SAYGILAR.

3|0
    0|0
  • Kendin de tarif etmişsin. Rus kızları DNA larındaki güzellik kodu, ülkelerinde güneşin az olması sebebiyle daha güzeller. Bu soru japonlar neden çekik gözlü demek gibi birşey. Onun dışında, Nisa Suresi 34. Ayette, Allah, "insanı insana üstün kıldıklarını" belirtmiştir. Dolayısı ile, Rus, Ukrayna, Norveç, İsveç kızları ve erkekleri, Daha ve DAHA güzellerdir.

0|0
    2|0
  • Kiev'den yeni döndüm.

Rus derken Ukrayna'yı da katacağım içine,

Kiev'de çirkin kız bulmak samanlıkta iğne aramak gibi birşey.

Bir de şunu söyliyebilirim kesinlikle; belaltı olayı olmadan 2 kızla zaman geçirdim, birlikte yemek yedik, gezdik, oldukça efendi, saygı dolu ve yardımseverler. Gülümsüyorlar, ufak birşey dahi olsa ikram edince gerçekten seviniyorlar.

Bizim Türk kızları mı, kalsın... 10 tanesini biraraya toplasan belki 1 Ukraynalı kız ederler. :)

2|1
    7|0
  • yerli malı yurdum malı ( kızlar bu lafımı lütfen yanlış anlamayın )

7|1
    1|1
  • Tabiki TÜRK KIZI Daha Güzel...! Rus kızı tek gecelik TÜRK KIZI ömür boyu Mutluluk verir ayrıca noel babanın kızağını çekmek isteyen Ren Geyiği varsa ruslada evlene bilir.

3|0
    0|0
  • Önemli Olan İç güzellik ne kızı olursa olsun

3|0
    1|0
  • Ya bırakıcan bu işleri... milletin aileleri izin verse rus kızıyla evlenmeye emin ol hepsi ruslarla evlenir...Evlenmeme sebebi %100 çevre baskısı buna emin ol bilerek konuşuyorum! Ben sana söyliyeyim onlarında tutucu ve ahlaki olarak bize benzeyen insanları var ama bunlar genelde büyük şehirlerde değil...Mesela İstanbul yozlaşma konusunda Moskova'yı geçti artık...

Bizim kızlarla rus kızları arasında iki net fark var : Onlar güzel ve üstelik bakımlı..bizimkiler çirkin ve bakımsız... Kimse gurur yapmasın acı gerçek bu...

1|1
    2|0
  • Namus Kişilik Bakımından Türk Kızları Tektir..Fakat Güzellik Dersen Ruslar Tabiki Daha Güzel Yalan Yok

2|1
    2|1
    • Yuh olsun.

Hangi namus ne kişiliği?

NamuDoğru dürüst kişi demektir. Sadece cinsellik değil. Kişilik de desek olur namus için.

Lakin: YALAN, kapris, naz, kibir, entrika, arkadan iş çevirme, dedikodu bizim kızlarda.

Ruslar yalan söylemez, kapris yapmaz, nazlanmaz, kibirleri yoktur, mertdirler...

Yani asıl kaybettikleri kısım güzellik değilk, kişiliktir Türk kızlarında...

Tamam güzellikten de kaybediyorlar rusların yanında ama. Dünya güzeli olsa, bu karakter ile eşlerini mutlu edemezler.

• Türk kızları daha güzel ( sen rusları seversin ama öldükten sonra mevlidine Türk kızları gelir)

3|0
    1|0
  • yatakta rus kızı yürekte türk kızı :D

2|2
    2|0
  • rusların aile yapısı bize benzer ama huyları benzemez, güzellikte sarışın az diye göze hoş görünüyor bir çoğuna ama unutulmasınki sarışının adı esmerin tadıdır.

2|0
    1|0
  • eksı yagmuruna tutulmak ıstemıyorsan turk kızı dıcen aga :))

4|2
    2|0
  • Ruz kızı rus kızı diyolar ben baakıyorum ama hiçbişey anlamıyorum.

5|0
    1|1
  • abi bir kere güzellik değil kişilik olarak ruslar fark atar neden dersen türkiyede bazı maço erkekler hariç adam gibi delikanlılar değer verirler kadınlara , rusyada rus kadınların değeri yok sadece fahişe olarak görülüyorlar türkiyeye geldikleri zaman hiçbir şekilde öyle davranılmıyor bu yüzden rus kızları türk erkeklerini seviyorlar türkiyede türk kızları afedersiniz kendilerini altın kaplama dünya güzeli filan zannediyorlar heralde o yüzden böyle bir havalar bir tavırlar tripler sanki kendi barbara palvin erkekleri aşağılamalar küçük görmeler sanırsın cüce dağları kendi yaratmış , yani hem kişilik hem güzellik bakımından rus kızları

ha bide şey huyu var türk kızlarında gerçek sevenlerin kıçına tekmeyi basarlar öff çirkin bu bana yakışmaz derler ama kendini kullanan yakışıklı erkekleri çok severler ayrılınca da tribe girerler sonra biz odun oluruz nah odunuz lan

1|2
    8|1
    • Sert vurdu gol oldu!

Tez en iyi cevap seçile!

• seni ayakta alkışladım kardeşim bende bakıyorum bu işte bir gariplik var..alacam bir rus kızı international çalışacam...değer bilme yok bizim zillilerde...o* diyorlar ruslara ...ulan hiç olmazsa değer veriyorar seven adama...

• oyyy hepiniz buraya toplanmışınızzz evlensenize birer rus hatunla doğursunlar ikişer üçer kız çocuğu yetiştirsinler kendileri gibi şu sitenin erkekleri de nasiplensin bak çok sıkıldılar türk kızlarının kaprisinden zaten vermiyoruz çirkiniz. sizin kızlar nasıl güzel olur şimdi ohhşşşş hem de kaprissiizzz çekirdeksiz üzüm mis gibi :)) adresleri isimleri yazıyoruz size ilerde ulaşıyoruz hadi başlayın çalışmalara üçer beşer kız çocuğu yetiştirin rus kızı kıvamında ;))) koçlarım benm

• Erkekler Devam
    174
Yükleniyor...