Rus kızları mı güzel yoksa Türk kızları mı?

Rus kızları çok güzel oluyor güzellikleri insanın gözlerini kamaştırıyor melek gibi oluyorlar bakmaya doyamıyorsun gördüğün zaman nefesin kesiliyor öyle güzellik yakıyorlar ortalığı yakıyorlar ruz kızları neden çok güzel oluyor? Rus kızları mı yoksa Türk kızları mı?

Anket Sorusu

• A seç Rus kızlarının güzelliği insanın gözlerini kamaştırıyor...
  • B seç Rus kızlarına bakmaya doyamıyorsun....
  • C seç O nasıl güzellik öyle tam bir melek...
  • D seç Rus kızlarını gördüğüm zaman nefesim kesiliyor...
  • E seç Yakıyorlar ortalığı yakıyorlar...
Güncellemeler:
cevapları ve yorumları için bütün arkadaşlara teşekkür ederim...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 145

• Türk kızları daha güzel. türk kızları da ruslar gibi çıplak gezse onlarada aynısını derdiniz.

• türk kızlarını elde edemeyince böyle saçma sorular soruyorlar işte

• Aferin sana

• kezban değilim esmer hiç değilim

• Türk kızları tabiki

• türk kızıymış sizin kadar yabani kız başka yerlerde yoktur yani benim karşılaştıklarımın %99 u öyle , bir keresinde otobüste bir kıza yer vermiştim teşekkür bile etmedi ve oturdu bende mal gibi kaldım kokuşmuş türk kızları

• bana gore de erkeklerın cogu yabanı ama genelleme yapma hakkına sahıp degılım turk kızlarındada gercekten guzel olan duzgun olan var sızın karsınıza cıkmadı dıye asagılayamazsınız. O zaman turk kızlarıda baslık acsın turk erkeklerımı ıtalyan erkeklerı mı dıye hadı bakalım o zaman ben de orda turk erkeklerı hepınız hayvansınız okuzsunuz yazıyım olmaz boyle duzgun erkeklere ve yakısıklı erkeklere ayıp etmıs olurum

• En güzeli senin manitan armi.

• günün sorusu olmuş sonunda.eh artık sormazsın bu kadar cevaptan sonra:)rus kızlarının geneli estetik olarak güzel ama hepsi değil.Türk kızlarının hepsi güzel olmasa da yarısı güzel diyelim:)

• arkadaş kuyruk acısı çekiyor belli :)

• size sormak lazım :)

• rus kızları 30-35 den sonra bitiyor, boyut değişiyorlar resmen.. ya da benim yaşadığım şehirdeki rus kadınlar öyle.. Türk kadınlarına gelince; geneli boya küpüne girmeyi güzellik sanıyor! fakat rus kadınlarına oranla daha geç yaşlanıyorlar...

• benım burdada sadece düğün olunca kızlar az bır mayaj yaparlar ve kendılerıne dıkkat ederler türk kızı tercıhım

• Öncekileri Göster
    • rusyada eğitim gördüm bir dönem o yüzden benim yaşadığım şehir diye belirttim.gözlemlediğimi söyledim. ayrıca bakım ayrı çökmek ayrı.

• ben de antalyalıyım ruslarla büyüdüm dediğin gibi 30-35 den sonra çöküyorlar o hassas tenlerine hiç bakmayıp güneşin altında tavuk gibi yanıyorlar ayrıca tarımla uğraşmaları da etken olabilir. hiç rus görmediğini kanıtlayan bir kamil daha:)

• butun kızlar guzel

• hepsi güzel değil k.s fakeden bazılarının profilinde fotolarını gördüm çok çikinler var:P

• soru seçenekli ama varsa yoksa ruslar

• Ne yazık ki Ruslar:)

• Rus Rus diye tutturan erkeklerin kaçı gerçekten rus görmüştür merak ediyorum.

• ben gördüm alanyadayım ölürüm ben onlara rus olsun kör olsun

• Rus kizlarinin Allah cezasini versin, bana bir sey olmasin.

• rus delisi olmuşsun sen devam et

• Rus kızları daha güzel kabul ediyorum. Yabancı erkekler de çok daha yakışıklı. Fakat güzellik beş para etmez bizdeki aşk olmasa. Gel gelelim ruhlar aleminde de yaşanmıyor. Bence yabancı erkekler sünnet olsun biz onlarla evlenelim siz de ruslarla dfkjhgdfjkg Off saçmalatma insanı gece gece. En güzel benim.

• "güzellik beş para etmez bizdeki aşk olmasa." deyince aklıma bu geldı
      Güzelliğin on par'etmez
      Bu bendeki aşk olmasa
      Eğlenecek yer bulaman
      Gönlümdeki köşk olmasa

Tabirin sığmaz kaleme
      Derdin dermandır yareme
      İsmin yayılmaz aleme
      Aşıklarda meşk olmasa

Kim okurdu kim yazardı
      Bu düğümü kim çözerdi
      Koyun kurt ile gezerdi
      Fikir başka başk'olmasa

Güzel yüzün görülmezdi
      Bu aşk bende dirilmezdi
      Güle kıymet verilmezdi
      Aşık ve maşuk olmasa

• çükün durumu önemli diyorsun yani :D

• siz rus kizlarini begenebilirsiniz. ama sonunda Turk kiziyla evleneceksiniz buyuk ihtimalle, ve anneniz de Turk kizi. ;)

• çok fenaa :)

• olsun bekar ölecem yaşasın rus kızları

• Türk kızlarına yönelik bir şık yok mu yaaa:))

• Bende Onu Arıyodm Ya :)

• Öncekileri Göster
    • güzellikmiş. edep ten gelir güzellik o ayrı konu. seni fiziki güzellik dediğin türk kızlarındada var bilesin..

• @lUtangaçAdaml arkadaşım ben zaten tr de yaşamıyorum. ;) fiziki güzellik Türk kızlarında yok! ama kültür ve edep dersen; çok zor çıkıyor ikiside olan Türk kızları... :)

• Senin sevgilin vardı demi Rus ? :)) Yanında ki sevgilini gösteriş olarak kullanan birinin karakteri zaten bellidir.. Yok sevgilim şöyle yok böyle vs diyrsun sonra Rus kızlarını övüyorsun :D 1. Yanındaki kız senin gösteriş yapabileceğin bir eşya değil.. 2. Yanında ki kız çok güzelse Rus kızlarını neden övüyorsun ? 3. Sevgilin varken başka kızlar seni neden ilgilendiriyor ? Sen senin olana bak her kıza atlama. Güzellik onların , endam onların bundan sanane ? Milletin tipini eleştirmek sana mı düştü arkadaşım ? Allah herkesi güzel yaratırken sen kimsin ki Şu kız güzel şu kız çirkin diyebiliyorsun ? Ne sıfatla ? Allah'ın işine bari karışmayın ya... Yazık Cidden Yazık. Yaşı 25-29 arası ama zeka yerlerde...

• tamam hadi üzülme güzelsin hadi

• üzülüyorum ama onun adına üzülüyorum. sevgilisi varken başka kızlara yok şöyle güzel yok böyle ii diyor. Hoş değil bence.. :)

• ne kıskancam ? ben Rus kızlarını kötülemiyorum farkındaysan.. Kıskansam o şekilde bir yorum yapardım ;) düzgün konş..

• rus rus diyosunuz sonra TÜRK e düşüyorsunuz

• rus rus demedım ömrümde rus kızı yakından görmedim

• istisnalar kaideyi bozmaz

• aynen

• Evet güzeller gerçektende birçoğu ben beğenıyorum ruslara benzetılıncede mutlu oluyorum açıkcası ama sarışın sevenler rusları sever ama bir yandanda biz çok namusluyuz genelde onlar tek gecenin eğlencenın kadınları biz merhamet aşk sevgi ömurluk kızlarız bazı Türk kızlarımız varkı ruslara 15000 basar geçer ama türk erkekleri bunun farkında ama ruslar bir yerini öyle bir açıyor ki bizimkiler rusların üstüne yok bende kendi ülkemde istediğimi giyerdım tabı eve geri gidebilme sözunu verebılseydınız Türk erkeklerinında iyileri var ama çoğu abazaaa link

• türk kızlarının hepsi namuslu öylemi tamam :D

• çoğu oyle

• ya su namus ısıyle karıstırmayın rusların adı o*yo cıkmıs yok oyle sacmalık rahat mıllet sadece tamam yapanları vardır elbet turklerde yokmu rahat kız o.. yapan kız var tabı bırak bu namus ıslerını namuslu kızları turk rus dıye ayıramazsın kendıne gore rusta namusludur turk kızı da namusludur yok boyle bı genelleme

• Bu nasil bir Soru? Tabiki de Rus kizlari güzel. Türk kizlari cok cirkin. Yabancilarin hepsi türk kizlarina bin basar.

• Başladı gene...

• ooo papatyaa yüzünün haline bir bakk :D:D

• rus bir erkek arkadaş vardı, rusyada hayatları çok iyi olmayan kızların türk erkeklerini para ve rahat hayat için seçtiklerini, türkiyeye yerleşmek için uğraştıklarını söyledi. ayrıca benim bir tanıdığım abim vardı eşi rustu. bikaç yıl evli kaldılar. herşey çok güzeldi. sonra kadın T.C. vatandaşlığı aldı ve zaman kaybetmeden boşandı adamdan...

• geneli güzel onların. kutuba yakın, soğuk bir ülke olmaları dolayısıyla açık tenliler ve ergenliklerini geç tamamladıkları için uzun boylular. ama ahlak anlayışı burdakiyle tamamen zıt. yani sevgilisini kıskandırmak için başkasıyla oturup kahve içmiyor, başkasıyla yatıyorlar...

• Öncekileri Göster
    • uyuyançirkin çok doğru söylüyon bacım :) nerde öyle erkek

• Türkiye'ye yerleşmeyi neden bu denli istiyorlarmış?

• Sizin rus kızlarını ben...Takmışsınız ruslara gidiyor mk

• Takamadık gitti. :)

• 3ay

niye rus kızlar çok çirkin diye bir şık yok :D

• Ona bakarsan Italyan ve Güney Koreli erkeklerde bana çok yakışıklı geliyor valla :)

• bunu söyleyince erkekler sana kürt filan demiyorlar ama biz ruslar güzeldir dersek kürt barzo milliyetini sevmeyen i.neler oluyoruz :d

• Ben demediğim için öyle üstüme alınmıyorum üzgünüm :)

• sıkların hepsi aynı beya

• haksızlık bütün şıklar ruslar savunur nitelikte(türk kızları kezban)

• sanki türk erkekleri çok yakışıklıda sürekli türk kızlarını eleştiriyolar beğenmiyosan istemiyosan tutanmı var :D

• Bravo kardeşim

• yoo kısa değilim uzun boyluyum güzelimde .işinize gelmeyince hemen kezban

• 29gün

helalllll :)

• sen kendin hangisini beyeniyosan onu bull

• Daha Fazla

Erkekler Ne Diyor 203

• ayrıma karşıyım.güzel güzeldir.

• Türk kızları daha güzel ( sen rusları seversin ama öldükten sonra mevlidine Türk kızları gelir)

• Güzellik olarak dünyanın her ülkesinde güzel vardır.Ama iç yapı olarak Türkiyedeki kızlar daha cana yakın olanlar sıralamasında öyle üst sıralarda falan degiller. onlarca ülkeden sonra gelirler.

• Rus kızlarının güzelliği insanın gözlerini kamaştırıyor

• Türk kızları :)

• Kiev'den yeni döndüm.Rus derken Ukrayna'yı da katacağım içine, Kiev'de çirkin kız bulmak samanlıkta iğne aramak gibi birşey.Bir de şunu söyliyebilirim kesinlikle; belaltı olayı olmadan 2 kızla zaman geçirdim, birlikte yemek yedik, gezdik, oldukça efendi, saygı dolu ve yardımseverler. Gülümsüyorlar, ufak birşey dahi olsa ikram edince gerçekten seviniyorlar.Bizim Türk kızları mı, kalsın... 10 tanesini biraraya toplasan belki 1 Ukraynalı kız ederler. :)

• cevabı bilmeyen yok sanırım

• 2 sindende varda bizim kızları ego güzeli onlar öyle değil tabii

• Kızlar köpürmüştür yine...Arkadaş. Rus kızları güzeldir fiziksel olarak da. At o at gözlüklerini. Güzelliğin arkasına bak (poposuna demiyorum!).Rus bayanlarında kibir yok! Ne oldum ben delisi değiller bizimkiler gibi. Alçak gönüllüler. Ha evet oradada kendini prenses sanan 3-5 genetik kusurlu yok mu? Var elbet. Ama burada onlardan sürüsüne bereket. En kököszü bile prensesim ben havasında...Aslında Türk kızları da güzel. Ama ruhları çirkin. Kendilerini düzeltseler kimse ruslara dönüp bakmayacak ama... Zor geliyor. Onun yerine "ruslar da *r*spu ama" demek daha kolaylarına geliyor...

• Çok çok doğru: ):)

• Öncekileri Göster
    • Ukraynalıların karakteri kötü diyorlar. Yalancı, entrikacı... Uzak durmak lazım. Tabi her milletten it de yiğitte çıkar. Genel geçer olarak öyleymiş ama.

• Kızımı senin gibi yetiştirmeyi istemem. Senin gibi mal olacağına olmasa daha iyi değil mi? Müslüman değiller. Yatmak Rusların olayı ahlak anlayışı ile ilgili. Oralarda bu durum "ahlaksız" algılanmıyor. Öyle yetişmişler. Yani onlar yattığında "senin kadar ahlaksız değil". Ayrıca forumda erkeklere saldıracak kadar, yani senin kadar düşük karakterli de değil.

Kızım olursa senin arzuladığın gibi ilk günden verenini yetiştirmeyeceğim. Topluma ahlaklı kızlar da lazım. Senin gibi ahlaksızlar değil!

• Konuyu tartışmaya gerek dahi yok bence. Şıkların hepsine okey. :)

• Çünkü sulak yerde büyümüşler...İşte bunlar hep iski. :D

• 3 4 rus gördükten sonra cidden ayrı bir güzel olduklarına bende inanırım oldum ama ukrayna kızları daha iyi ya :D

• Ukraynalıların fizikleri daha güzel olsa da karakterleri tam tersdir. Rus mertliği yoktur. Onlar daha bir kaypaktır, yalancıdır, iki yüzlüdür... Neyse.

• vay vicdansızlar 10 eksi nedir :D

• yapacak bişey yok güzeller rus kızları :)

• 3ay

Gerçekten güzelller

• Rus kızlarının güzelliği insanın gözlerini kamaştırıyor...

• Yalakalık için söylemiyorum ama şimdiki bizim kızların çoğu fıstık gibi

• sorulmaz ki buda ama :)) nasıl bir zeka testidir bu

• Sarışınlardan hoşlanmıyorum. Bizim kızlar da güzel ama iranın kadınlarının üzerine tanımam.

• dunayada ilgi alanımın dişında kalan tek ulke ve kızlar

• ruslarla evlenen mutlu türklerle evlenen boşanıyor sen düşün gerisi işteeee

• Mede in Türkey.

• güzelik neye yarıyor..?

• Bu soruların sonu yok mu yarabbi.Google da görseller de arat. Gozlerin saglamsa anlarsın.

• rusların aile yapısı bize benzer ama huyları benzemez, güzellikte sarışın az diye göze hoş görünüyor bir çoğuna ama unutulmasınki sarışının adı esmerin tadıdır.

• İkisini de beğenmiyorum varsa yoksa Asyalılar benim için.

• Ruz kızı rus kızı diyolar ben baakıyorum ama hiçbişey anlamıyorum.

• Forever Turkish Kezbans <3

• Yok be Türk kızını hiç kimseye değişmem...Kendilerine bakmayı bilseler dünyanın en güzel kızları...

• Yalanlarıyla, kibirleriyle, entrikalarıyla, arkadaş iş çevirmeleriyle mi dünyanın en güzel kızları?

• Kibirli olmalarına hiç birşey demiyorum ancak yalan konusunda ve entrika konusunda biz daha beteriz ama işte beceremiyoruz :) hemen ortaya çıkıyor :) ne yapalım kızların hepsinde olan birşey ve doğal yetenek.

• bi de soruyor musun rus elbette

• sabri ile ronaldinho'yu kıyaslamak gibi bişey oldu:)

• Daha Fazla
Yükleniyor...