Rus kızları mı güzel yoksa Türk kızları mı?

Rus kızları çok güzel oluyor güzellikleri insanın gözlerini kamaştırıyor melek gibi oluyorlar bakmaya doyamıyorsun gördüğün zaman nefesin kesiliyor öyle güzellik yakıyorlar ortalığı yakıyorlar ruz kızları neden çok güzel oluyor? Rus kızları mı yoksa Türk kızları mı?

Anket Sorusu

• Rus kızlarının güzelliği insanın gözlerini kamaştırıyor... A seç
  • Rus kızlarına bakmaya doyamıyorsun.... B seç
  • O nasıl güzellik öyle tam bir melek... C seç
  • Rus kızlarını gördüğüm zaman nefesim kesiliyor... D seç
  • Yakıyorlar ortalığı yakıyorlar... E seç
Güncellemeler:
cevapları ve yorumları için bütün arkadaşlara teşekkür ederim...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 144

• 1ay

niye rus kızlar çok çirkin diye bir şık yok :D

• 3ay

rusların güzel diye diye bitiremediğiniz yerleri beyaz ve uzun olan vücutları. yüzüne bakıyor olsanız türk kızlarının rus kızlarına bin bastığını görürsünüz.hem beyaz tenliyim hem uzun boyluyum. soruna takılmadım bile.Sadece güzel deyip baktığınız yeri , baktığınız yerden de ne denli abaza olduğunuzu gösterdim.. :)

• katılmıyorum..profil resmimdeki benim.. ve fena sayılmam bilmiyorum haha bir rus degiliz ama turk kizlari olarak bence cok guzeliz? :)

• günün sorusu olmuş sonunda.eh artık sormazsın bu kadar cevaptan sonra:)rus kızlarının geneli estetik olarak güzel ama hepsi değil.Türk kızlarının hepsi güzel olmasa da yarısı güzel diyelim:)

• Ona bakarsan Italyan ve Güney Koreli erkeklerde bana çok yakışıklı geliyor valla :)

• Ben demediğim için öyle üstüme alınmıyorum üzgünüm :)

• bunu söyleyince erkekler sana kürt filan demiyorlar ama biz ruslar güzeldir dersek kürt barzo milliyetini sevmeyen i.neler oluyoruz :d

• haliki kızlar TÜRK kızları tabikidee

• ikisinin de kendine göre güzelliği var ama ben en çok. Latin kızları ve İsveçli kızları beğeniyorum :))

• arkadaş kuyruk acısı çekiyor belli :)

• neyin savaşındasın hala sanırım aylardır tek bir sorun var dön dolaş aynı soru ya... birde işine gelmeyince engelleme huyun var :))) şakasın sen dimi vesikalık fotolu gezinen tip :))

• bütün rus kızları benim beyler dağılın :D ben de lezbiyenim zaten malın iyisi nerde ben orda böyle saçma soruya böyle cevap.alakaya maydonoz... neyse ben gidiyorum.yaşadığım kafaya teşekkürler.

• evt rus kızları güzel ama herseyde guzellık mı be kardaş

• yanı orası oyle zaten turk kızları bırde çok kıskanç cekılmez ama analık ve evine bağlılar

• dogru diyon be gardaş ama hinede rusya

• rusların güzelleri kadar türklerinde güzelleri var bence. sadece ruslar farklı bir tipte farklı bir versiyonda. türk kızları farklı versiyonda. ne türk kızlarının güzelliği rus kızlarının güzelliğine benzer, ne de rus kızlarının güzelliği türk kıızlarının güzelliğine benzer bence.

• Türk kızları daha güzel. türk kızları da ruslar gibi çıplak gezse onlarada aynısını derdiniz.

• Sen gun gelicek bir turkler evlenniceksin ve yuzde elli ihtimalle bir kizin olucak, ona kezban diyecekler kizin da cemkirecek sana ne be slk seklinde, iste boyle bir dongu var arkadasim , gen diyoruz biz buna

• rus kızları güzeldirler ama rus erkekleri için değil böyle de bir şey var .. Lahanayla besleniyorlar çorbası salatası yemeği .. erken yaşlanıp çöküyorlar problem orda ..

• Ruslar bakimli olduklari icin guzeller cunku orda para kazanmamin en onemli yollarindan biri de modellik yapmak ajanslar vs.

• her ırkta güzeli çirkini var sarışın olmama ragmen rusları pek begenmıyorum

• Bazi turklerde melek gibi oluyorlar, kisiden kisiye degisir.. hem butun ruslar guzel veya melek degilki:)

• Mesela İtalyan erkekleri çok yakışıklı

• Slav ırkı her zaman bizden baskındır .

• sıkların hepsi aynı beya

• rusla evlen o zaman

• neden tirip atın ki anlamadım

• rus kızları

• haksızlık bütün şıklar ruslar savunur nitelikte(türk kızları kezban)

• rus kızlarıyla sevişmek isterdim

• Senin sevgilin vardı demi Rus ? :)) Yanında ki sevgilini gösteriş olarak kullanan birinin karakteri zaten bellidir.. Yok sevgilim şöyle yok böyle vs diyrsun sonra Rus kızlarını övüyorsun :D 1. Yanındaki kız senin gösteriş yapabileceğin bir eşya değil.. 2. Yanında ki kız çok güzelse Rus kızlarını neden övüyorsun ? 3. Sevgilin varken başka kızlar seni neden ilgilendiriyor ? Sen senin olana bak her kıza atlama. Güzellik onların , endam onların bundan sanane ? Milletin tipini eleştirmek sana mı düştü arkadaşım ? Allah herkesi güzel yaratırken sen kimsin ki Şu kız güzel şu kız çirkin diyebiliyorsun ? Ne sıfatla ? Allah'ın işine bari karışmayın ya... Yazık Cidden Yazık. Yaşı 25-29 arası ama zeka yerlerde...

• ne kıskancam ? ben Rus kızlarını kötülemiyorum farkındaysan.. Kıskansam o şekilde bir yorum yapardım ;) düzgün konş..

• üzülüyorum ama onun adına üzülüyorum. sevgilisi varken başka kızlara yok şöyle güzel yok böyle ii diyor. Hoş değil bence.. :)

• tamam hadi üzülme güzelsin hadi

• Yorum okudu ben hepsini. Merak etdi nerden rus kiz onune gelen verir diyor ? Hepsi oyle saniyor siz? Neden rus kizi turk kizi kiskanmiyor , turk kizi rus kiskanir? Rus raxat nerden cikti baktiginiz gilim, size veren rus kizi var diye? Namus tus kizi gormedi diz? Biz turk kizi cirkin ili cto to Yaziklar!

• Ya ploxo pishu po turetskiy yaziko. Nu cto ti ne ponimaesh?

• eto tı na kakom yazike :/

• Rus kızları p*rno yıldızları gibi gece görsen korkarsın...

• Gece görünce korkmanızı mı istiyolar :P

• zaten öyle istiyorlar :D

• Ne yazık ki Ruslar:)

• türk kızlarını elde edemeyince böyle saçma sorular soruyorlar işte

• kezban değilim esmer hiç değilim

• Aferin sana

• sanki türk erkekleri çok yakışıklıda sürekli türk kızlarını eleştiriyolar beğenmiyosan istemiyosan tutanmı var :D

• yoo kısa değilim uzun boyluyum güzelimde .işinize gelmeyince hemen kezban

• Bravo kardeşim

• Rus kızları daha güzel kabul ediyorum. Yabancı erkekler de çok daha yakışıklı. Fakat güzellik beş para etmez bizdeki aşk olmasa. Gel gelelim ruhlar aleminde de yaşanmıyor. Bence yabancı erkekler sünnet olsun biz onlarla evlenelim siz de ruslarla dfkjhgdfjkg Off saçmalatma insanı gece gece. En güzel benim.

• çükün durumu önemli diyorsun yani :D

• "güzellik beş para etmez bizdeki aşk olmasa." deyince aklıma bu geldı
      Güzelliğin on par'etmez
      Bu bendeki aşk olmasa
      Eğlenecek yer bulaman
      Gönlümdeki köşk olmasa

Tabirin sığmaz kaleme
      Derdin dermandır yareme
      İsmin yayılmaz aleme
      Aşıklarda meşk olmasa

Kim okurdu kim yazardı
      Bu düğümü kim çözerdi
      Koyun kurt ile gezerdi
      Fikir başka başk'olmasa

Güzel yüzün görülmezdi
      Bu aşk bende dirilmezdi
      Güle kıymet verilmezdi
      Aşık ve maşuk olmasa

• rus kızlarında da guzel ve bakımlı olan var turk kızlarında da guzel ve bakımlı olan var. ayrıca bızım turk erkeklerımızde de aynı sekılde yakısıklılarda var cırkınlerde var ama guzellık hıc bı zaman onemlı degıldır bunu bılsenız bıde.. Lafım hem kızlara hem erkeklere arkadaslar

• Allah allah ya :)

• siz rus kizlarini begenebilirsiniz. ama sonunda Turk kiziyla evleneceksiniz buyuk ihtimalle, ve anneniz de Turk kizi. ;)

• olsun bekar ölecem yaşasın rus kızları

• çok fenaa :)

• Sanki hepiniz Brad Pittsiniz :D Ben de etrafta hep göbekli,kısa pantolonlu,badem bıyıklı türk erkeklerini görüyorum napicaz :D

• İzmir'de yasiyorum cok yakisikli cocuklar da var ama Türkiye'nin geneli böyle yalan mı?

• nerde yaşıyon sen :d

• gözünü kapat

• Öncekileri Göster
  • Rus Rus diye tutturan erkeklerin kaçı gerçekten rus görmüştür merak ediyorum.

• ben gördüm alanyadayım ölürüm ben onlara rus olsun kör olsun

• rus rus diyosunuz sonra TÜRK e düşüyorsunuz

• aynen

• istisnalar kaideyi bozmaz

• rus rus demedım ömrümde rus kızı yakından görmedim

• güzel demenizi geçtim karakter olarak rus kızlarına rahat deyin ama türk kızı azıcık samimi olsun fahişe damgası yapıştırın işte böyle türk erkeği...

• bak çok doğru bir tespit bu ben de şimdi farkettim

• +++++++++++++++++

• Rus kızlarıda Türk kızlarıda güzeldir. Yani bana göre hiç bir farkları yoktur..

• nasıl yok sizin teniniz kirli pis kara kıllı onlar sarışın beyaz

• ben güzelim ben en güzel benim en çok bana güzel diyceksiniz!

• can kurban böyle hatuna.))

• Güzel mi seksi mi!? :) Ayrıca bir sahibe ruhu seziyorum bu arada. :)

• Türklerdende arada bir çıkar öyle sanırım yaa :)

• size sormak lazım :)

• sen kendin hangisini beyeniyosan onu bull

• Türk kızları tabiki

• bana gore de erkeklerın cogu yabanı ama genelleme yapma hakkına sahıp degılım turk kızlarındada gercekten guzel olan duzgun olan var sızın karsınıza cıkmadı dıye asagılayamazsınız. O zaman turk kızlarıda baslık acsın turk erkeklerımı ıtalyan erkeklerı mı dıye hadı bakalım o zaman ben de orda turk erkeklerı hepınız hayvansınız okuzsunuz yazıyım olmaz boyle duzgun erkeklere ve yakısıklı erkeklere ayıp etmıs olurum

• türk kızıymış sizin kadar yabani kız başka yerlerde yoktur yani benim karşılaştıklarımın %99 u öyle , bir keresinde otobüste bir kıza yer vermiştim teşekkür bile etmedi ve oturdu bende mal gibi kaldım kokuşmuş türk kızları

• rus kızları 30-35 den sonra bitiyor, boyut değişiyorlar resmen.. ya da benim yaşadığım şehirdeki rus kadınlar öyle.. Türk kadınlarına gelince; geneli boya küpüne girmeyi güzellik sanıyor! fakat rus kadınlarına oranla daha geç yaşlanıyorlar...

• ben de antalyalıyım ruslarla büyüdüm dediğin gibi 30-35 den sonra çöküyorlar o hassas tenlerine hiç bakmayıp güneşin altında tavuk gibi yanıyorlar ayrıca tarımla uğraşmaları da etken olabilir. hiç rus görmediğini kanıtlayan bir kamil daha:)

• rusyada eğitim gördüm bir dönem o yüzden benim yaşadığım şehir diye belirttim.gözlemlediğimi söyledim. ayrıca bakım ayrı çökmek ayrı.

• rus kızlarının 30-35 ten sonra bittiklerini nerden uyduruyorsunuz arkadaşım.rus kadınları her yaşta bakımlılar ve güzeller.senin bu dediğin türk kızları için geçerli.evlendikten sonra tıkınmaktan çuval gibi oluyorlar.

• Öncekileri Göster
  • Gidin ruslara da erkek bolluğundan kurtulalım. Zaten rusa gidenlerin geneli abaza olduğundan güzel türk erkekleri de güzel türk kızlarına kalır

• Tebrik ederim. Ben antalyalıyım ve ruslarla büyüdüm emin ol abartılacak bir yanı yok:)

• ben türkiyede görmedim kı rus kızı rusyaya kız için gıtsem ne işim olur türk olsun namuslu olsun

• Yanlış hatırlamıyorsam bıdıbıdı yapacağına araştır. Bak internette neler yazıyormuş. Hadi şimdi

• Öncekileri Göster
  • evet hepsi melekler link link link bu kızlarla evlen inşallah bıktım yaaa :D

• yoo

• bunları çok aradın mı

• buda soru mu yaaa... tabikide türk kizlari

• Özgüvenine +1 :)

• bir de "bu da soru mu" diyorsun.

• türk kızları çirkinse türk erkekleride çirkin genlermiz çirkin napak bir amerikalı bir italyalı erkek kadar yakışıklımısınız sizki bizi beğenmiyosunuz napalım atalarımız çirkin bizde çirkiniz ajskjfkda

• miroglu* ona bakarsan dizilerdeki butun kizlar guzel

• mirgolu yakisilimiki amk :/

• yakısıklı erkekler varsa guzel kızlarda var cok cırkın erkeklerde var cok yakısıklı erkeklerde var

• Öncekileri Göster
  • ulan iiki turk degilim yazik sizin kizlara dunyanin en o* milletinin kizlarina kafayi takmissiniz rustan baska guzel kiz yok sanki dunyada

• Sen çirkin olduğun için hiçbir Rus'un yanına yakışmazsın onlarda rus erkeklerinden sonra sana gerçekten aşık olmaz

• Türk kızı :)

• rus kızla yatarsın, türk kızıyla evlenirsin. şimdi sen söyle hangisini tercih edersin ? yatılacak olanı mı yoksa evlenilecek olanı mı ?

• benim akrabalarımın rus karıları var ve hiç biriyle yatmamışlar kocalarına saklamışlar herkes rusları seks kadını sanıyor ama öyle değil işte cok ön yargılı bir davranış bu türkiede kızların cogu erkeklerle yatıyo ozaman türkyieninde adı cıksın

• şu tarz boktan sorularda sıktı artık

• ispanyol erkekleride çok yakışklı oluo ona bakarsan. ama türkiyede nrde bir ispanyol adam mecbruz türk kzmalarına. o kazmalarındanda en az kazma olanını secmek drurumndayız

• ben göremiorm nrde ?

• kazma diyosun ama türk erkekleri kadar delikanlı var mıhiç bir ülkede ?

• Hiç bir şıkkı begenmedim:D:D:D

• bu soruyu soranin ...

• Valla bende o mağdurlardanım öğretmenim ama atanmak için yüksek almam lazım bu sene çok adaletsiz bir dağılım oldu zaten :( millet 60 ile 50 ile atandı nerdeyse.

• yav ne saçma site burası ben bu cevabı başka soruda verdim buraya uzun birşeyler yazmıştım :D

• İsveçli hatunlar çok güzel.

• evet taş gibi hatunlar ama nasıl Türk erkekleri gibi hanzolara bakıyolar orası meçhul

• beni görüpte rus kızına bakacak kişi yok bence :)

• Görmeden bir şey diyemem. Ama güzelim diyorsan güzelsindir, ok.

• 175 altı olanlar çirkin

• hayır 1.75 boyunda sarrısın mavi gözlü değilim ama güzelim onu biliyorum

• Öncekileri Göster
  • senin algı sorunun ne olacak bilmiyorum... rus mu türk mü diyorsun şıklarda türk kızına dair hiç bir şey yok?

• aklı sıra espiri yapıyor arkadaş

• tamam rus kızları guzelde anket cok mu trajik ya turk kızlarına yonelik bir secenek bile yok

• yazık ne diyelim :D

• Konuyu açan arkadaşı tanımadığın belli. ;) Rus kız arkadaşından dolayı hafiften kafayı sıyırmış biridir.

• Rus kizlar i bu kadar seviyor siz mm bilmiyordu . Turk kizlar da guzel guzel

• Erkek ben xaxaxa gel sana gosterecek erkek yoksa kadin ben. Kendi ni kaliteden salma bu kadar.muattabim diyil sen. Diruchka ti duruchka;

• erkek bu ya. rus gibi yazıyor bide ay gerizekalı :)

• Ben? Mm karakter sen sin belli ediyor karakter. Ayip kuzu ayip rus sevmiyor sen tamam ama kiskanma gerek yok. Ayip ahlak biraz. Ben kendi me huvendiyi kadar sen de guven kendine kiskanma biraz ponila? U tibe vobshe net ne ceqo tibe ne stidno da duruchka

• Öncekileri Göster
  • butun kızlar guzel

• hepsi güzel değil k.s fakeden bazılarının profilinde fotolarını gördüm çok çikinler var:P

• Türk kızlarının rus kızları kadar güzel olmadığı zaten açık. Fakat bu demek olmuyor ki Türk kızı çirkin. En azından bakımlılar yani aralarında çirkin olanlar bile kendine bakıyor. Fakat siz kendinize bakmadan nasıl güzelim rus kızlarına göz dikersiniz gerçekten komik. Düz karınlı, uzun boylu, beyaz tenli, hafif sarışın veya kumral güzelim rus kızını göbekli, kumral veya esmer, kısa ve orta kilolu bir türk erkeği nasıl ister? Sen hiç ç*küne baktın mı?

• genel anlamda rus kadını türk kadınından güzeldir zülbiyelik yapmaya gerek yok ... türk kadını genelde kısa ,tıknaz ve kıllı bir yapıya sahipken rus kadını beyaz tenli çoğu renkli gözlü uzun boyludur . kültür bakımından rus kızı mutlaka bir spor dalıyla uğraşır . bilim-sanat modayı takip eder kendine bakar . zaten genleri sayesinde vucudu güzeldir . uzun bacaklı düz karınlıdır ...ben çok rus kızı gördüm . türk kızınıda tanıyorum . yapı olarak zaten ruslara benziyorum ve bu halimden memnunum allaha şükür . türk kızı dedikoduyu hasetliği bıraksa belki daha sevimli olcak ama nerdeee ... bende bir göçmen kızı olarak slav-balkan kökenli bayanların çok daha güzel olduğunu düşünüyorum ...

• Rus kızlarını bu kadar övdükten sonra sormasaydın bu soruyu.. Hani cevap içinde gizli derler ya. Sen cevabı zaten biliyorsun.

• Puanını verdim :D

• sanki hepiniz brad pittsiniz bir taraftan rus kızları bir taraftan türk kızları saldırıyo sizde ç*künüze göre karar veriyosunuz saçmalamayın

• arkadaş seni türk kızı beğenmiyor.suratına bile tükürmüyor.adınız çıkmış abaza,aklı şeyinde,görgüsüze.sen bir git bilime kafa yor.bakımlı ol.çok mükemmel ol ve insan ol.sonra gel türk kızını aşağıla.ulan senin anne baba türk değil mi yoksa?baban kıllı,tipsiz değil mi?önce kendinize saygınız olsun;)iyi türk kızı da seni dünya erkekleriyle karşılaştırsın.ne tipte,ne organ büyüklüğünde ne de zekada yanlarına gelemezsiniz.sokokta görülen çoğu erkek bakımsız ve tipsiz ama kızların güzel olmayanı bile bakımı biliyor.senin gözler sorunlu heralde.erkekler ve kızlar diyor bunları benim fikrim değil sadece:)

• yolla giderken laf atanlar,sevgilisi olduğu halde başka kıza gidenler yüzünden genelleniyosunuz.gerçekten çok azı iyidir ama gerçekten çok nadiri erkeklerimizin.

• tamam da abi kızlar da her erkeği abaza yerine koyuyor tabi ki hepsi değil. bu da insanı bir zamandan sonra soğutuyo

• kıllı ve göbekli ortalamanın altında olan türk babaların hiç payı yok tabi:)komik olmayın bu kadar.sen hem babana hem annene hakaret ediyosun.sen de türksün.önce kendinize saygınız olsun.rus kızı güzel evet.hepsi değil ama.türklerde de durum öyle.hatta türk erkekleriyle kızlarına bakarsak ortalama bir kız ortalama bir erkek kadar tipsiz değil maalesef.bunu ben değil türk erkekleri ve kızları söylüyor.sen git rus seç evlen.italyan isteyen kız da italyana gitsin.saçma şeylerle ortaya düşmeyin;)

• rus kızları? hmm, güzeIIer! Ama nasıI güzeI? Yüz hatIarını beğenmiyorum. Türk kızIarı yüz hattı oIarak bence daha güzeI. Ama vücut oIarak çok formdaIar. RusIarın güzeI oIması inkar ediIemez beIki; ama türk kızIarı iIe karsıIastırıImaIarı.. Yapmayın.. :(

• zevkler ve renkler tartışılmaz canım :))

• türk kızları tipsiz açıkça balkan göçmenleri güzel sadece

• Neden bütün şıklar ruslar için ya

• Evet güzeller gerçektende birçoğu ben beğenıyorum ruslara benzetılıncede mutlu oluyorum açıkcası ama sarışın sevenler rusları sever ama bir yandanda biz çok namusluyuz genelde onlar tek gecenin eğlencenın kadınları biz merhamet aşk sevgi ömurluk kızlarız bazı Türk kızlarımız varkı ruslara 15000 basar geçer ama türk erkekleri bunun farkında ama ruslar bir yerini öyle bir açıyor ki bizimkiler rusların üstüne yok bende kendi ülkemde istediğimi giyerdım tabı eve geri gidebilme sözunu verebılseydınız Türk erkeklerinında iyileri var ama çoğu abazaaa link

• ya su namus ısıyle karıstırmayın rusların adı o*yo cıkmıs yok oyle sacmalık rahat mıllet sadece tamam yapanları vardır elbet turklerde yokmu rahat kız o.. yapan kız var tabı bırak bu namus ıslerını namuslu kızları turk rus dıye ayıramazsın kendıne gore rusta namusludur turk kızı da namusludur yok boyle bı genelleme

• çoğu oyle

• türk kızlarının hepsi namuslu öylemi tamam :D

• Ben Ukraynada yasiyorum ve rus kizlari bakimsiz dilar !Sizin bildiginiz gibi digirler !))

• Hangi şehir? Kiev'e gidip geldim ben 3 hafta önce.

• hmm bende 20 yil Ukraynada yasiyorum !

• Ben Ukrayna'ya gittim gezdim hep güzeller, bakımlılar.

• Şıklarına her zamanki gibi koptum :D Rus diyorum. Basın eksiyi.

• Bakın her rus güzel degildir geneli obezdir ve temiz degildir

• bazı türk kızları güzel kabul edin sanki rus kızları size bakarda biz bile bakmıyoruz onlar mı bakacak

• rus kızıyla takılan erkek çok gördüm de gidip rus kızıyla evlenen pek görmedim. evlenmek için pek tercih edilesi bulmuyosunuz anladığım kadarıyla. önüne gelene verdiği için.

• Daha Fazla

Erkekler Ne Diyor 203

• 1ay

Armi yeni nick almışsın :)))))

• 1ay

Bir bitmediniz...

• 1ay

Gerçekten güzelller

• 3ay

Rus kızlarının güzelliği insanın gözlerini kamaştırıyor...

• Türk kızları :)

• İkisinide denemiş biri olarak şunları söyleyebilirim.Rus kızları sadıktır. Türk kızıda sadıktır ama çabuk sıkılır..Rus kızı güzeldir. Türk kızı da güzeldir fakat; "uff snane be slk :s" modundadır.Rus kızı iyi sevişir. Türk kızı da isteyince iyi sevişebilio ama bir Rus kadar olamaz.Genelleme; Türk kızı kötü değildir, Rus kızı iyidir, candır..

• Bir de bu Rus ve Ukraynalı kızların ayakları kokmuyor. Nasıl insansınız siz arkadaş?

• Güzelliklerini bilemem de, kişilik ve karakter yapısı çok sağlam oluyor Rus kızlarının, en büyük dileğim birini bulup evlenmek.

• ne savunmuşun be rus kızlarını :D sanırsın rus ama benim kökenim ruslara ztn rus sayılırımda ben rus kızlarına canım kurban ama antalyadayım

• Bütün Kızlar Güzel.

• Kendin de tarif etmişsin. Rus kızları DNA larındaki güzellik kodu, ülkelerinde güneşin az olması sebebiyle daha güzeller. Bu soru japonlar neden çekik gözlü demek gibi birşey. Onun dışında, Nisa Suresi 34. Ayette, Allah, "insanı insana üstün kıldıklarını" belirtmiştir. Dolayısı ile, Rus, Ukrayna, Norveç, İsveç kızları ve erkekleri, Daha ve DAHA güzellerdir.

• Rus kızlarının güzelliği insanın gözlerini kamaştırıyor... Rus kızlarına bakmaya doyamıyorsun... O nasıl güzellik öyle tam bir melek... Rus kızlarını gördüğüm zaman nefesim kesiliyor... Yakıyorlar ortalığı yakıyorlar... o ne öyle tam bir melek melek link link :D cok güzeller

• ruslarla evlenen mutlu türklerle evlenen boşanıyor sen düşün gerisi işteeee

• Mede in Türkey.

• Türk kızları varken ruslar kim oluyor ? :D

• Nasip olursa 2 haftaya kadar moskovada olacağım :))

• Rus kızları açık ve net daha güzeldir bir kere kimse kimseyi kandırmasın. Ama bu genel durumdur. Mükemmel güzellikte Türk kızlarıda var tabi. Ruslarda 10 kızdan 7si güzelse Türk kızlarının 10 kızdan 4 ü güzel.

• ikisini toplasan bir iskandinav kızı etmez...

• farketmez gideri varsa her türlü gidilir

• Rus kızları sadece güzel türk kızları hamarat

• Rus kızı 3 gün güzel 5 gün güzel sonra sıkılırsın ama bizim hatunlarımız manyak hayatta sıkılamazsın :D onlar fiziğini bizimkinler yüreğini koyuyo ortaya :D

• tabikide rus kızları :DD

• ruslar paraya bakmadıkları için doğan bütün çocuklar aşk çocugudur o yüzden hepsi güzel oluyor..

• ruslar melez bir ırk oldukları için güzeller.

• Türkler daha sexi

• Yalakalık için söylemiyorum ama şimdiki bizim kızların çoğu fıstık gibi

• Türk kızları nasıl dövüyor vayra bildiğin bir tarkan :( Rus kızlar'ı bir başka arkadaş link kramk girdi sağ elime :(

• Malesef urus kızları

• ESKİDEN Dİ RUS GUZELLİĞİ ŞİMDİ TÜRKK AMA RUSLAR SEVİŞMEYİ İYİ BILIYOR BENCE

• Kesinlikle Rus kızları güzel değil ama Kadınlıktan Ruslar daha iyi anlıyor tecrübeyle sabittir.

• Törkiş görls

• admin bizi kurtar sorulara salakca cevap verenlerden bide abazalıktan kırılanlardan :)

• Kürt kızları

• link link karar milletin

• Güzellik göreceli bir kavram falan derdim de kıyaslama çok uçuk abi ya . Tabiyki Rus . Bizimkiler kolundaki kılları bile yazdan yaza alıyolar.

• Tabiki TÜRK KIZI Daha Güzel...! Rus kızı tek gecelik TÜRK KIZI ömür boyu Mutluluk verir ayrıca noel babanın kızağını çekmek isteyen Ren Geyiği varsa ruslada evlene bilir.

• rus kızlarının çirkinleri yok sadece şişmanları var. bizin türk kızları da güzel. ama biz sürekli türkler i gördüğümüzden onlar bize daha çekici geliyor. rusya da 5 yıl kalmıiş biri olarak ilk başta onlar çok güzel geliyordu. buraya gelince bizim kızlar huri gibi gözüktüler.

• şıklara baktım da türk kızlarına şans bile vermemişsin birader :) sevdim soruyu :D

• rus kızları ramsey ise türk kızları kiğılı dır.

• Ruslar bence guzellikten daha cok insanın icine bakıyolar oraları iyi yani ne olduguna degil kim olduguna. Tabi bazıları o* onlar ayrı :D

• Türk kızları

• bu soruya misilleme ne zaman gelecek merak ettim şimdi :Dtürklerde de var baya güzel kızlar

• rus kızlarının %75 güzel geriye kalan %25 ise çok güzel tartışmasız RUS...

• Tabi ki Türk kızları sonuçta gene onlarla yüz yüze bakıcaz knk :)

• her milletten güzelini bulursunda rusları fark yapan yatakda çok ii olmaları türkler malum tabular yüzünden yetiştirilme tarzları yani yatakda geneli itibariyle iyi değiller yeni kuşaktan umutluyum ama...

• gardaş ruslar dıştan türkler içten güzel .

• ya rus kızı güzel güzel olmasına ama bizim kızların da tripleri kaprisleri cok hosuma gidiyor :)

• Rus kızları daha güzel ve çoğunun bizimkiler gibi kaprisleri afraları tafraları yok ama paraya taparlar orasıda var paran yoksa istediğin kadar yakışıklı ol hiç bir işe yaramaz.Fiziksel olarak Rus kızları daha güzel ve soğuk ikliminde etkisi var tabi bunda ciltleri daha sıkı.

• her ikisindede var ama türk kızların güzlleri rus kızları değil hiç bir ülkenin kızları eş değer bile olamaz

• Türk kızlarını yedirmem! :-)

• tabiki Türk kızları daha güzel

• ayrıma karşıyım.güzel güzeldir.

• Ruslar güzel olabilir ama Rusların güzelliğini Türklerin namusunu doldurmaz!

• Venezüella

• :) Onlar insan değil melek melek

• sorulmaz ki buda ama :)) nasıl bir zeka testidir bu

• Tabi ki de RUS kızları daha güzel

• genellememi yapalım Russian ozmn

• kim ne derse desin ruslar

• Ölümüne rus panpa :D

• Rus hatunları dehşet aga, bir içim sular ne yalan söyliyeyim :) sevmelere doyamazsın ;)

• amylee gibi olsun olacaksa, isterse bütün rusları öldürürüm

• Önemli Olan İç güzellik ne kızı olursa olsun

• soruyu sorarken benzer sorular diye bir yer var. 10 tane rahat olmuştur böyle soru. sırf fazla yorum için böyle soru soranlara uyuz oluyorum. 1 puan veriyorum...

• Türk kızları Rus kızlarına 10 basar..

• tecrubeyla sabittir kesin ve banko rus kizlari inanilmazdir erkek oldugunu hissetirir herseyi yapar doruklara cikartir asik eder kendine nettir kadin sadik degildir ertesi gun baskasiyla pompalasir nettir yasanmistir

• Türk kızları candır :) Tabi almanlarda ;)

• japon çin brezilya türkde ola bilir ama % de 0 ihtimal :)

• türk kıznın suratına bakmam gelmiş sorduğun soruya bak :D

• Türk kızları daha güzel ( sen rusları seversin ama öldükten sonra mevlidine Türk kızları gelir)

• TÜRK KIZI BİTANEDİR !

• +1 afferin sana :)

• güzelik neye yarıyor..?

• bence türk kızları sonuçta yine yüz yüze bakıcaz:)

• evet:)

• türk kızları der susarım...

• Her millette guzel var çirkin var , ama Istedikleri kadar guzel olsunlar , ben yinede Kendi milletimden Turk bir kizi tercih ederim.

• sen gel birde hollandadakileri gor

• tabiki rus :D bizimkiler bıyık bırakan var :D

• rus kızlarının tipleri hep standarttır . bizim türk kızlarının yanına hiç bir ırk yaklaşamaz bile.Not: Trabzonluyum aklınızın almayacağı kadar rus gördüm. o yüzden kaç tane gördünki diye sormayın.

• yatakta rus kızı yürekte türk kızı :D

• link :(

• Daha Fazla
Yükleniyor...