• Sor
  • Bence

Fat Block kullanan var mı?

Arkadaşlar ben kilo vermek istiyorum bir tane ürün varmış fat block mu ne kullanan var mı? Sağlık Bakanlığı'ndan onaylıymış.

Güncellemeler:
bende 2.haftaya kadar 3,5 kilo verdim sonra durdu birden. Ama devam ediyorum. Bende etkisini gösterdi işallah herkese yarar.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Yahu arkadaşım şu tür ürünlere inanmayın...Söz konusu sağlık ise tekrar düşünün.Kilo vermek istiyorsan.-Bol bol yürüyüş , spor yap.-Unlu mamüllerden uzak dur ve ekmeğini kes.-Sabah kahvaltını yap , ara öğünlerde bir şeyler atıştır.-Saat 5-6'dan sonra yemek yeme.Meyve - Sebze ye.-Bol bol su iç.-5 Yiyorsan 2.5 Ye.

• yurtdışından geliyomuş diğerleri gibi değilmiş. sağlık bakanlığı kullanabilirsiniz diyomuş o yuzden sordum zaten bende diğerlerine inanmıyorum çünkü.

• Neyse , bildiğini yap.

Erkekler Ne Diyor 5

• zayıflamanın en etkili yolu düzenli sekstir

• ben dün aldım ve kullanmaya başladım.3 ay önce 97 den 90 a düştüm ama orda kaldım şimdi kilo veremiyorum o yüzden denemeye karar verdim soran olursa ilerleyen zamanlarda bilgi veririrm

• boy kaç göbeğin var mıhala benim 176 kilo 90 75 olmak istiyorum yaza kadar

• sonuç aldınmı dostum

• "Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı" bu cümleyi duyan herkes bu tür ürünlere hemen itibar ediyor sanırım. Geçenlerde doktorlardan biri kanserin son zamanlarda artış sebeplerinden birinin bu tür ürünler olduğunu söylemişti. Bu ürünlerden kaynaklanan ölümler de görüldü.Cahil cühela olmayın. Doktora gidin, gerekli ölçümleri yaptıktan sonra size özel program hazırlasın. Sonra da spor, egzersiz vs. Efor sarf etmeden bu işler bu kadar kolay olmuyor. Hapı yutarken hapı yutmayın!

• inan ma öyle seylere, zaviflayan tek yer cüzdanin.yedigine dikkatli ol ve spor yap kolay verirsin ozman

Kızlar Ne Diyor 8

• Zayıflayamadan ölcem hacı ya.. satıyorum fazlalıklarımı alan var mı.. bulsanızda şunu öldemen gün yüzü görsem XD

• Nasıl bu ürün? Kulanan varmı? biraz araştırdım yurt dışında uzmanların önerileri arasında yer alıyor.. O kadar soru sordum nasıl fazlalıklarımdan kurulurum diye. Herkes spor yap dıyor ıyı guzelde onu yapmaya vaktim olmuyor.. Biraz daha araştırcam.. Sanırım istediğim şeyi buldum..Ama asla çilekli dondurmadan Vaz geçmicem :)

• ya kızlar bende istiyorum araştırdım internetten ama bulamadım sanırım yurtdışından gelicek acil zayıflamam lazım..

• Bir haftadir kullaniyorum her yemekten once 2 tane bir bardak suyla aliyorum.Bir hafta once 72.5 kg ile basladim hicbir diet yapmamakla beraber gun icindeki hareketlerimi arttirdim.suan 70 kg yum kullanmaya devam ediyorum.yemkten once bir bardak su ictigim icin cok yiyemiyorum zaten.kg vermeye devam edersem hafta hafta yazacagim.

• bende 2.haftaya kadar 3,5 kilo verdim sonra durdu birden. Ama devam ediyorum. Bende etkisini gösterdi işallah herkese yarar.

• Eğer kilo vermeye karar vermişseniz olay bitmiştir dünyayıda yeseniz zayıflarsınız :) tabi böyle fatblock gibi şeyler süreci hızlandırır.

• Evet yaa, burada nerede satılıyor bilen varsa bana da haber verin. Benim arkadaşım kullanıyor, İtalya tatilinde görmüş, ilk oradan almış. Türkiye'ye yeni gelmiş daha... Bakanlık onayı doğru ve ilaç güvenilirmiş çünkü obeziteye karşı üretilmiş, ciddi bir ürünmüş. Öyle lahana kapsülü, azıcık da kurbağa bacağı falan gibi saçma sapan bir olayı yok yani :D

• bu ürünün gerçekten sağlık bakanlığı onayı var mıymış yoksa piyasadaki diğer ürünler gibi gıda bakanlığı onaylı mı?

• bilmiyorum ki tatlım sanırım direkt sağlık bakanlığı onaylı o yüzden ilgimi çekti.

• var mı bir gelişme ?

• ne kadar zaman oldu canım ne kadar verdin başladığından beri ? yani demek istediğim devam ettiğin sürede sanırım 4 gün oluyo verdin mi tekrar ?

Yükleniyor...