Rus ve Ukraynalı kızlar neden bu kadar güzel?

Arkadaşlar rus ve ukraynalı kızların güzelliği nerden geliyor çirkin kız göremedim şuana kadar fizikleri süper yüzleri güzel prüzsüz mükemmel tenleri var bunlardan neden Türkiye'de yok biz mecburmuyuz kıllı tipsiz kızları görmeye?!

Güncellemeler:
nekadar iki yüzlüsünüz ya erkeklere kıllı tipsiz göbekli derken iyide bizde gerçekleri söyledikmi kötümü olduk bu kadarınada yuh!
uyanın rüyadan türk kızları çirkindir.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Git onların yanına o halde.

• gidicem

• İyi edersin

Kızlar Ne Diyor 15

• allah onlara ayrı bişey vermiş zaten güzellik açısından

• aynen

• Türk erkeklerine bayılıyoruz biz.Göbekli,170 boy,bakımsız,kıldan yapılmış,konuşmayı beceremeyen,hantal tiplere özellikle hastayız.

• benden farkın yokmuş demekki :D

• Öncekileri Göster
    • savuncak bişeyim yok rus ukrayna güzellerini çekemediğin için bana b*k atmaya çalıştın ama olmadı :D

• ee parası olunca gidiyorsunuz. türk erkeklerinin hepsi öyle mi

• seni tutan mi var al birtane. rus kizlari güzellikten öte cok cekiciler:) siz erkekler rus kizlari güzel oldugu icin degil seks e duskun olduklari icin seviyorsunuz

• hem güzel hemde çekiciler

• varmi kimse?

• olucak.

• Kızların güzellikleri konusunda haklısın ama onların orta yaşa geldikten sonraki halleri çok berbat oluyor.

• artıladım yani..

• Öncekileri Göster
    • he he senin dediğin :D

• evet berbat olur o yaşa gelene dek nerelerden geçiyorlar :D :D

• 9gün

Senin annen İngiliz mi?

• 9gün

Yok Türk kızları böyle yok Türk kızları şöyle beğenmiyorsan defol git orada yaşa sanki annende Türk değil demi

• ilk önce konuşmana dikkat et senin hiç kimseyi dış görünüşüyle yargılamaya hakkın yok eğer bu kadar hayransan o kızlara git orda yaşa bizim senin gibi kişilere ihtiyacımız yok !

• aynı konuşmayı kızlar yapıncada böyle bir tepki verdinmi acaba?

• Var bir arkadasım Ukraynalı çok güzel ama ne alaka ama bizde fena sayılmayız hani :D

• fena sayılmazmısınız?berbat desek az kalır.Ben dışarı çıktığımda güzel kız göremiyorsam suçlusu sizin gibi asalak yaratıklardır

• Azeri kizlarida guzel:):)

• Ekis veren kim :/

• artı

• :)

• Rus kızları genel olarak Türk kızlarından güzeller ,evet.Ama genelleme yapmamak lazım.Ha bu arada kılllı tipsiz türk kızları demişsin de türk erkekleri çok yakışıklı ,kibar türk kızını beğenmiyor.Komik bir durum (: İşiniz olunca da türk kızlarının peşinden koşarsınız ama..Türk kızlarını görmek istemiyorsan git rusya ya hayatını yaşa madem öyle.Tutan mı var?

• türk kızları çok farklı. çünki rus kızları şımarık değiller. erkeklerine sadıktırlar. neden güzeller bu kadar. çünki erkekleri baskıcı değiller. türk erkekleri eşlerine baskı yaptıklarından kızlar bakımsız oluyor.

• Öncekileri Göster
    • Zoruna mı gitti gerçekleri yazınca?

• Türk kızı mı kaldı hepsi melez , zart melezi zur melezi hepsi sahtekar

• 1.si tipsiz değililiz2.si rus kızları güzeldir ama bende sarışın ve yeşil gözlüyüm boyumda 1.72 3.bu nedenle her türk kızını aynı kefeye koyamazsın.4.sü istersen ayarlayabilirsin kendine bir rus kız bize ne ?

• 1. tipsizsiniz
      2. ---
      3. çoğunlukla benim tarifime uyarlar
      4. kesinlikle.

• Öncekileri Göster
    • tektaşş sen daha güzelsin facen var mı :D

• Var balkanboy.

• Güzeller gerçekten.

• kuzey ülke insanlarının çoğu güzeldir..buna azeriler tatarlar çerkesler ruslar ukraynalılar gürcüler osetler hepsi dahil..sadece rus ve ukraynaya has değil...onlar vücutlarının reklamını ve satışını yapıyor o yüzden en çok onlar tanınıyor hepsi bu :)

• rus ukrayna bana yeter.

• valla ben yorumumu yaptım..sana ne yetip yetmeyeceği beni ilgilendirmez

• ben de mecbur değilim kel göbekli kareli gömlek giymiş şişe dibi camlı gözlük takan mühendislere laf ediyor muyum

• Aynen mecbur muyuz döşü kıllı erkeklere ıyy yaa ..

• Öncekileri Göster
    • minnoş derim tanırsın

• ee parası için evleniyorsunuz. işçi ile neden evlenmiyorsunuz tip var.

• Bu soru eski olsada yorum yapmadan duramayacagim. Türk kızlarını begenmeyenlere :D sizin anneleriniz rus mu acaba. Ah yazık :D keske rus kızlarına bayildiginiz kadar onlarda size bayilsa :D. Türk kizlari tipsize sizde tipsizsiniz kisa ve net.

• onları imal edenler, yapımında sevgilerini de katmış ondan.

Erkekler Ne Diyor 14

• Allah öyle yaratmış. Slavlar bambaşka be.

• Aslında her Rus kızı güzel değil ama güzeli de çok güzel oluyor gerçekten. Muhtemelen onların ırklarıyla ilgili bir özelliktir. Soğuk iklimi olan yerlerde insanlar genelde açık tenli, sarı saçlı oluyor mesela Rusya ya da Kuzey Avrupa ülkeleri. Ekvatora doğru ten rengi koyulaşıyor biraz. Ama istisnai yerler de olabilir.

• hepsi hayrandır antalyayı sevmeme ve bir daha gitmeye can attığım yer olarak kalmasına neden olan RUS KIZLARI VE UKRAYNALI KIZLAR saygıyla anıyorum hepinizi :D

• Bıyıklı gızlar da ne seksi olur hæ. Beraber traş falan olursun. yok la yok :DDUzak dursunlar :)))

• şimdiye kadar gördüğüm en anlamlı sorulardan biri. bu yüzden sana 5 yıldız verdim

• Türkiyede Türk olmadığı için rus ve Türk kızlarını kıyaslamak yanlış bence . Türkiyede Türk ırkı denilen ırk melez dir yani çingene Türk melezi , Çingene Yahudi melezi ,çingene ermeni melezi , çingene kürt melezi , çingene boşnak melezi , çingene arnavut melezi , çingene rum melezi , evet kız olsun erkek olsun Türkiyede insanlar çirkindir bunun sebebide hem melez oluşları , hemde dinden uzaklaşarak yalancılık acımasız , şımarık , sahtekarlığı çok sevmeleri (sahte müslüman çoktur ), can yakmayı eziyet etmeyi , adaletsizlik , hile hurda ,kan dökmeyi çok sevmeleridir . ve içme sularının sağlıksız oluşuda çirkinlik etmenidir. Türkiyede kız olsun erkek olsun Nüfusun % 90 ı maddi manevi açıdan çirkindir Kalan % 10 ise kalplerinde olan Hz Muhammet sevgisi yüzlerine vurar içleri dışları imanın verdiği güzelliktedir . Kuzey Avrupa ülkeleri ndeki Irklar ise Genetik açıdan ve temiz doğal gıdalar tükettikleri ve birbirine eziyet etmedikleri fesat olmadıkları için güzeldirler . Çirkin kız sayısı nadir denecek kadar azdır . Evlenmek için se Kuzey Avrupa ülkelerinden Müslüman olan dürüst olan içki sigarası olmayan Terbiyeli kızlar tercih edilmelidir . Fırsat bulanın , imkanı olanın yabancı dil i olanın geri dönmemek üzere Türkiyeyi terketmesini öneririm . tabi göç edeceğiniz yer Türkiye gibi bir yer olmamalı , örneğin israil , Amerika , fransa , Kuzey ırak , ermenistan gibi pislik yerlere gitmeyin derim , Başta Kanada olmak üzere Kuzey Avrupa özelliklede Beyaz rusya olabilir Dünyada en güzel kızlar başta beyaz rusya olmak üzere kuzey avrupa dadır . saygılarımla , esen kalın

• Türk kızları da son derece güzeller bence, tabi bakmasını bilene..

• eksileyenin... analarınız Türk değil, Rus sanki..

• kes ulan düdük.

• asıl sen kes düdük götüne girsin.

• onlar güzel hoş ama türk kızı da değişilmez be :D

• işte budur kardeşim ya ! herşey dış güzellik demek değildir ki

• aynen önemli olan anlaşabilmek birlikte mutlu olabilmek bu hangi ülkeden olursa olsun sevgi evrenseldir :)

• Ben güzele güzel demem güzel benim olmadıkça ...Rus getirin bana :)))

• biraz önce latin diyordun bir karar versen:)

• Öncekileri Göster
    • bu mesaj mı içeriyor acaba:)

• Olabilir :))

• güzelliği kadar akıllarıda varmıdır oda bi araştırılması lazım:)türk kızlarıda güzel neden öyle diyorsunki ne kadar çirkin olursa olsun o kızda birinin hoşuna gidiyordur eminim o konuda yanlış düşünüyorsun

• türk kızları çok farklı. çünki rus kızları şımarık değiller. erkeklerine sadıktırlar. neden güzeller bu kadar. çünki erkekleri baskıcı değiller. türk erkekleri eşlerine baskı yaptıklarından kızlar bakımsız oluyor.

• allah veriyor. içi güzel oldukları için, eşlerine sadık oldukları için, şımarmadıkları için... sende böyle ol sanada versin.

• genetik ve yasam sekli. ulkenin erkegi ve kadini guzelse, dogan yeni nesiller de guzel oluyor. kusura bakma da laf ettigin killi tipsiz kizlar da killi tipsiz erkeklerin cocuklari .

• haha kim eksiledi acaba :D

• Öncekileri Göster
    • sütten çıkma akkaşıklar zaten

• kimse mukemmel degildir ancak ne bu sinir ve hepsi cirkin demek cozemedim :) her irkin guzeli de cirkini de var, hem fizik hem huy olarak.

• bu soruyo sorma cesaretin için sana 5 yıldız

Yükleniyor...